Şimdi Ara

Mhp'nin gümbür gümbür gelmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bozkurt -- 22 Eylül 2018; 11:55:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_bozkurt kullanıcısına yanıt
    Bu vatan hic bir zaman batmadi batmazda bos bos konusma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Onların işlerine gelen nedir dostum biliyor musun..

2005 'te RTE şunu demiş yıl 2013 olmuş RTE böyle demiş sonra bu adam bunadı bu adamın bir dediği bir dediğini tutmuyor yok böyle idi yok şöyle idi yeahhhh diye algı konuları açarlar amaaaa

Zamanında Meral Hanım Bahçeli için böyle demiş ve mhp 'ye sadıkmış bugün ise MHP 'yi yok etmek için yola çıkmış partiyi ikiye bölmüş üstüne arada Bahçeli 'ye de laf söyleyince kimcecikler olmaz ortalarda, neden onların tek derdi onları hezimete düşüren RTE olduğu için..

Cem Yılmaz 'ın videosu gelsin onlara benden haniiiiiiiii haniiiiiii..

Bahçeli o günkü Bahçeli olmadığı için MHP bu hale gelmiş olabilir mi?
    Yaşlandı artık, basiretsiz bir şekilde partiyi yönetmeye çalışıyor.

Af, af diye heryerde konuşmasından belli değil mi?
    Benim evimden eşyamı çalan hırsızı ben affetmiyorken, devlet ne hakla affedecek? Suçun muhatabı devlet değil ki, benim...

Alıntıları Göster
    Ha bu kadar basit yani bahanesi de bu oluyor demek ki.. Ben bilirim boşuna korumayın bana onu bunu.. Ben açık açık yazdım.. Aynı şeyi sizler de yazıyorsunuz çözüm süreci olmuş akp yanlış yapmış megri megri demişler bugün u dönüşü yapmışmış..

Senin düşüncen ile bakarsak o zaman akp içinde koşullar o gün öyleydi bugün böyle demeliyiz, ki diyoruz hemennn ovvvooosofdspgksşdgjsçd diyorsunuz burada günlerce tartıştık..

• .Rigby kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bozkurt -- 12 Haziran 2018; 9:33:43 >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    enflasyon %13
    ötv %180 arac icin
    sadece bu ikisi icin bile sorgulamaniz lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRR TOLKIEN -- 12 Haziran 2018; 5:19:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRR TOLKIEN

enflasyon %13
    ötv %180 arac icin
    sadece bu ikisi icin bile sorgulamaniz lazim
    Enflasyon yüzde 13 eyvallah, ötv 180 diyen biri bana burada ağlamasın, 180 olan araçlara bakabiliyorsan sen zaten zenginsindir bu ülke de zengin ağlıyorsa fakirler ölsün o zaman bu fakir zengin kelimelerini kullanıp hedef belirtmek istemiyorum ama buna zorlayan sizlersiniz sizin anladığınız dil de bu oluyor.. ötv 'yi en düşük olanı yazsan bu kadar eleştirmezdim..

Sanki bu ülke de araç yüzde 100 alınmasa herkes akp ye oy verecek o zamanda başka bahaneciler çıkar der ki niye bu arabaları devlet bana bedava vermiyor diye niye diyorum ciğerlerini bildiğimiz için bu insanların..

Onların açıklamaları mevcut bu ülke istese bu ülke de bu ötv ler ile 10 milyon araç satılıyorsa örnek olarak yazıyorum ve yüzde 100 ötv alıyorsa 20 milyon araç sattırıp yüzde 50 ötv ile aynı vergiyi almasını bilir çok basit bir hesaptır bu ama siz araba derdine düştüğünüz için devlete millete geri dönüşü oluyor bunu görmüyorsunuz görseniz bile işinize gelmiyor neden mi ötv yüzde 100 alınırken bu ülke de 453 milyar dolar dış borç oluyorsa yüzde 10 ötv alınsa varın gerisini düşünün 4 trilyon dolar dış borcumuz mu olur bilemiyorum artık.. O yüzden işinize gelmiyor..

Ve şunu da belirteyim yabancıların oyunu ne biliyor musun bankaları dayadılar önümüze düşük krediler dediler eskiden kredi çekmek için kaç takla atılıyordu en az 2 kefil falan filan şimdi telefondan başvuru yap anında 10 k kredi veriyorlar eee benim vatandaşım da borçla mal sahibi olmayı çok sever çünkü onu çeken bankalar var burada devletin suçu var bankaları bu kadar serbest bıraktı takibini yapmadı şimdi millette paso bankalar kredi kartlarına saldırdı sonra ne oluyor borçla araba alıyor adam 3 yıl ödemeli devlet arabanın parasını almanya peşin ödeyip araba alıyor 20000 euro ya sıfır gol mesela sana ötv koyuyor sen de nasılsa banka veriyor diye çekiyorsun krediyi devlet almanya ya parayı ödedi borçlandı banka da devlete ödedi parayı ama banka borçlandı o da kimi borçlandırıyor seni eee ne oldu üyemiz araba sahibi oldu paraya ülke dışına çıktı banka borçlu olduğu için devlete eksi yazdırdı hatta teminat bile aldı olur da üye ölür ödemez ise ben parayı kimden tahsil edeceğim dedi eee devlet bankaya ülkemde kal yetkisi verdi ya aynı zamanda kefilde oldu kendisine sonra ne oluyor böyle böyle dış borç artıyor borçlar ödeniyor ama yıllara bölünerek 453 milyar dolar dış borç ülkemizin üzerine kalıyor artııı dolar döviz de borcu olan ülkeye güzel uğruyor artarak artarak.. Niye almanya dış borç değil ihracat fazlası veriyor ürettiği için niye Türkiye dış borç veriyor üretmediği için ve üstüne borçlanmayı seven üyesi insanları olduğu için.. Bunu bir kesim kalkıp dış borç 453 milyar dolar diyeeeee algıcılık prensiplerini yerine getiriyor..

• quote:

Ha bu kadar basit yani bahanesi de bu oluyor demek ki.. Ben bilirim boşuna korumayın bana onu bunu.. Ben açık açık yazdım.. Aynı şeyi sizler de yazıyorsunuz çözüm süreci olmuş akp yanlış yapmış megri megri demişler bugün u dönüşü yapmışmış..

Senin düşüncen ile bakarsak o zaman akp içinde koşullar o gün öyleydi bugün böyle demeliyiz, ki diyoruz hemennn ovvvooosofdspgksşdgjsçd diyorsunuz burada günlerce tartıştık..

Yazdığım aynı konu Erdoğan için de geçerli.
    O da yaşlandı.
    2002-2006 yıllarındaki gibi değil.

Erdoğan’ın da artık dinlenmesi gerekiyor.
    Yaşlandı artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Yazdığım aynı konu Erdoğan için de geçerli.
    O da yaşlandı.
    2002-2006 yıllarındaki gibi değil.

Erdoğan’ın da artık dinlenmesi gerekiyor.
    Yaşlandı artık.

Alıntıları Göster
    Merak etmeyin bana söyledi, 2023 'ü Allah 'ın izni ile görürsek ve sağlığım yerinde ise bu ülkeyi ilk 10 'a sokabilirsek kendim çekileceğim dedi ilk 10 'a sokamazsak demiyor hedefi o sokamazsa da yapacak bir şey yok başkaları oraya götürür ki kendisi 68 'e falan gelecek o zamanda yaşı çok eski değil ama sağlığı izin vermeyebilir o yüzden 70 'te bırakır gibi bu işi kanatindeyim ama yaşlılık belirtileri alzheimer e çevirir ise Ecevit gibi olursa düşmeden bırakmaz onu da söyleyeyim laf anlatmak zor oluyor çünkü oraya kayan insanlar da..

• MHP sıfır oy alacak zaten tamam abarttım sıfır değil de baraj kaçtı %10 mu işte baraj altında kalıyor %5 bile alamayacak
  • hey gidi koca mehmet bahçeli nereden nereye

• Gerçekten cüccük haline geldi MHP Bahçeli sayesinde

• Komik olmis baslik.

Kandirdigi zaman zat,gormek isterim yuzlerini.

Anadoluda iktidar aleni kulis yapiyor mhp karsiti.

• MHP AKP'den çok oy çalıyor, çevremde gördüğüm AKP'liler artık AKP'ye oy vermeyip başkanlıkta RTE'ye, mecliste MHP'ye oy veriyor.

Şimdilik ikisi aynı diyebiliriz ama Bahçeli ittifaktan ayrılma sinyallerini şimdiden verdi. %70 başkanlığı RTE alacak zaten alsın da bu ekonominin sorumlusu o, sonuçlarına da o katlanmalı ancak mecliste CHP-İYİ-MHP koalisyonu görürsek hiç şaşırmayın.
  • İşbirlikçileri baraj altına gömecek bu millet.
  • 38 yaşındayım kaç seçimde oy kullandım hatırlamıyorum ama tüm yerel ve genel seçimlerde Mhp’ye oy verdim bir daha verir miyim ASLA!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be! Bahçeli gitti,1+0 daire geldi

• AKP şerefsiz dedikten bir kaç ay sonra akp dost derse akıllı olan bazı kendi tabanı kişiler durumun farkına varır ve böyle cezalandırır adamı.

Bu halk o kadar da aptal değil.

• Geçen gün iftar verdik bundan daha kalabalıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemişli trolleri Konya'ya da taşısalardı keşke.
  • 25 haziran sabahı kim şok yaşayacak çok iyi göreceğiz bütün forumu cehapeli ve ip liler sarmış kendinizi böyle avutun 🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.