Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MHP milletvekilinden askere küfür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
54
Cevap
0
Favori
5.563
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> MHP milletvekilinden askere küfür
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    301 Mesaj
    Uluyan ve İphone kıran şişman eleman, ordu milletvekili. Yaptığı saçmalıklarla tanıyoruz zaten kendisini. Türk askerine kimsenin hakaret etme gücü yoktur ki vatandaşa bile hakaret edemezler, onları oraya yine vatandaş çıkarttı.

Mesajı Yerinde Gör

eee? bumu yani. Adamın asker olmasını geçtim normal bir soru soruyor, çocuğunuz nerde diyor biz burada savaşırken? herkes birbirine hakaret etsin ozaman. Özür dilemesi vs birşey değiştirmez, chp'li bir vekil yapsa vatan haini hödödödödö diye öter millet, biraz perspektif olun.

oyuncak iphone kırıp sonra ulayan daha sonra akepe cark edince iphonumu verin diye uluyup ağlayan değil mi bu?

Milletvekillerine ne bakıyorsunuz siz onların işi milleti gazlamak. Aslanlar kaplanlar saldırın vatan millet derler senin çocuğun ölür öldürür onlarınki bedelli yapar. Sen devlet okuluna gidersin onlar yurtdışında çocuğunu okutur sana yurtdışına gitme der. Sen iş ararsın onun çocuğu devlette asla alamayacağın kadar yüksek ballı bir işe yerleştirilir.
    Parti ayırmam hepsi aynı.

Adamın attığı ilk tweet tam bir facia.pyd,pkk veya abd'yi tutmadan, sadece savaş karşıtı olanlara attığı iftiralar ve ettiği hakaretler kabul edilemez.böyle insanları değil meclise, başkent Ankara'ya bile sokmamak lazım.

• Yarbay
    6909 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

eee? bumu yani. Adamın asker olmasını geçtim normal bir soru soruyor, çocuğunuz nerde diyor biz burada savaşırken? herkes birbirine hakaret etsin ozaman. Özür dilemesi vs birşey değiştirmez, chp'li bir vekil yapsa vatan haini hödödödödö diye öter millet, biraz perspektif olun.
    quote:

Orijinalden alıntı: jack sparow123

Alıntıları Göster
    En azından bir şeyler karalamış, yoksa ne partisinin başkanını, ne de kendisini hiç sevmem. Yoksa yaptığı tabii ki yanlış ve askerimizin söylediği de doğru. Çoğunun oğlu askere gitmiyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Milletvekillerine ne bakıyorsunuz siz onların işi milleti gazlamak. Aslanlar kaplanlar saldırın vatan millet derler senin çocuğun ölür öldürür onlarınki bedelli yapar. Sen devlet okuluna gidersin onlar yurtdışında çocuğunu okutur sana yurtdışına gitme der. Sen iş ararsın onun çocuğu devlette asla alamayacağın kadar yüksek ballı bir işe yerleştirilir.
    Parti ayırmam hepsi aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Adamın attığı ilk tweet tam bir facia.pyd,pkk veya abd'yi tutmadan, sadece savaş karşıtı olanlara attığı iftiralar ve ettiği hakaretler kabul edilemez.böyle insanları değil meclise, başkent Ankara'ya bile sokmamak lazım.

|
    |
    TürkünSesi

Etrüsk Türkü, gel de kurtar vekilini!

|
    |
    MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır. MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Bedelliler çürükler için de kufur etmiş mi?

|
    |

"Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"

“Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa, kesin altına pisletmiştir.” Hindistan Atasözü"
  • Yarbay
    6005 Mesaj
    Bu ülkede milletvekilini halk seçer diye bi demokrasi tanımı var, nah halk seçiyor! Okullarda böyle koyunumsu eğitimler var, biz oy atıp seçiyormuşuz.

Lan eğitim bile ayaklar altında, bu ülkedeki eğitim de ne kadar da yanar döner!!
    http://blog.milliyet.com.tr/milletvekillerini-kim-secer-/Blog/?BlogNo=588288
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Karl_Fairburne

Türkçe yazmayı bilmeyen Türk milletvekili

|
    |
    |
    |

• Yarbay
    4340 Mesaj
    Usluba bak Bu adam millet vekili ben daha bir şey demiyorum.

|
    |

(Rocky Balboa - 2006)
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj

Hepsi aynı değil Kılıçdaroğlu oğlunu bedelli olmadan

askere gönderdi:
    https://www.cnnturk.com/turkiye/kemal-kilicdaroglunun-oglu-terhis-oldu

Ekrem İmamoğlu'nun oğlu devlet üniversitesi olan İstanbul Teknik Üniversitesi'nde okuyor.
    https://www.internethaber.com/ekrem-imamoglu-oglu-mehmet-selim-kimdir-kac-yasinda-2015626h.htm

Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.