Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MHP Mersinide net olarak kaybetmiştir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oldu madem Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19
Cevap
1
Favori
1.656
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> MHP Mersinide net olarak kaybetmiştir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      305 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:47:41 Konu Sahibi
      Burhanettin Kocamaz MHP den İyi Parti ye geçti. Mersin i bu adam dışında kimse alamaz. MHP ye geçmiş olsun.
      İyi Parti Mersin adayı Burhanettin Kocamaz olarak açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 4 Aralık 2018; 15:52:23 >

|
      |

• Yarbay
      6943 Mesaj
      04 Aralık 2018 18:20:33
      Dogru yolu bulmus... 25senelik partinin nasil döndüğünü gördü durmayi kendi gururuna yediremedi.

İnsallah kazanir uzun sure Mersinde yasadim Macit Özcan dan sonra iyi gelmisdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 04 Aralık 2018 18:27:49
      Bu adam tam 50 senedir MHP'ye hizmet ediyor 50 sene yarım asır eder.. düşünün artık gururlu onurlu namuslu adammış, uğruna binlerce insanın davası uğruna şehit olduğu ve tek amacın milliyetçilik olan partinin bir diğer aşırı islamcı parti tarafından '' ayaklar altına '' alınmasını onuruna, gururuna, şehitlere yedirememiş demek ki tebrik ediyorum.

RTE: BİZ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALDIK.

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      04 Aralık 2018 18:31:12
      quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Dogru yolu bulmus... 25senelik partinin nasil döndüğünü gördü durmayi kendi gururuna yediremedi.

nasıl döndüğünden değil tekrar aday gösterilmediğinden istifa etti. baktı makam gidecek parti değiştirdi.

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

"Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil, bilakis bu gibi yapılar din ve devlet düşmanı oldukları , selçuklu ve osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.

Çok değil yüzyıla kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki, bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek, ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.

Ayrıca unutmayın ki, o gün geldiğinde , her bir taraf diğerini dinsizlikle ve vatan hainliği ile suçlamaktan geri kalmayacaktır."

• Çavuş
      60 Mesaj
      04 Aralık 2018 18:53:52
      Mersin kurtuldu.
      |
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:00:25
      İYİ Parti'nin adayları epey sağlam. Chp ile ittifak yaparlarsa büyük şehirler karşılığı Akp'ye şok yaşatabilirler.
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 10 saat 37 dakika kadarı kaldı.
      3 Not
      04 Aralık 2018 19:02:37
      quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

nasıl döndüğünden değil tekrar aday gösterilmediğinden istifa etti. baktı makam gidecek parti değiştirdi.

Alıntıları Göster
      Şuanki MHP yönetimine muhalif olduğundan aday gösterilmemiş olabilirmi bay çok bilmiş

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:05:18
      quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Şuanki MHP yönetimine muhalif olduğundan aday gösterilmemiş olabilirmi bay çok bilmiş

Alıntıları Göster

"Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil, bilakis bu gibi yapılar din ve devlet düşmanı oldukları , selçuklu ve osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.

Çok değil yüzyıla kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki, bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek, ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.

Ayrıca unutmayın ki, o gün geldiğinde , her bir taraf diğerini dinsizlikle ve vatan hainliği ile suçlamaktan geri kalmayacaktır."

• Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 10 saat 37 dakika kadarı kaldı.
      3 Not
      04 Aralık 2018 19:06:34
      quote:

Alıntıları Göster
      Aklına yeni dank etti değilmi? önemli değil kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 4 Aralık 2018; 19:6:53 >

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:09:06
      ... (küfür hakaret vb. şeyler olmamasına rağmen hiçbir gerekçe göstermeden yazılanlar silindikten sonra konulara yorum yazmanın ne anlamı var.)

25 yıl öcne diyorsa en az 5 dönem demek bu sadece bu kişi için değil genel olarak belediyelerde aynı belediyede 2-3 dönem en fazla görev alınması taraftarıyım. çünkü yapılabilecek projeleri gerçekleştirmek içni yeterli olduğunu düşümüyorum sonrası bir kısırlığa doğru gidebilir çünkü yapılacaklar yapılmış demektir. ondan sonra başka belediye yada başka yerlerde görev yapılabilir.

Bir nefeslik ömür yaşıyoruz, o ki her nefesi ölmek için alıyoruz.
    • Yüzbaşı
      581 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:12:36
      quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Aklına yeni dank etti değilmi? önemli değil kardeş

Alıntıları Göster
      yok saflığına gülüyordum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:13:39 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

... (küfür hakaret vb. şeyler olmamasına rağmen hiçbir gerekçe göstermeden yazılanlar silindikten sonra konulara yorum yazmanın ne anlamı var.)

25 yıl öcne diyorsa en az 5 dönem demek bu sadece bu kişi için değil genel olarak belediyelerde aynı belediyede 2-3 dönem en fazla görev alınması taraftarıyım. çünkü yapılabilecek projeleri gerçekleştirmek içni yeterli olduğunu düşümüyorum sonrası bir kısırlığa doğru gidebilir çünkü yapılacaklar yapılmış demektir. ondan sonra başka belediye yada başka yerlerde görev yapılabilir.
      Reis hariç herkeste metal yorgunluğu var.

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:30:41
      quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Reis hariç herkeste metal yorgunluğu var.

Alıntıları Göster

oda dahil herkes için geçerli bu dediğim. ve yukarıdada dediğim gibi bir belediyede 2-3 dönem sonrası fazla başka ilde başka yerde yine değerlendirilebilir ama mersinde yapacağını yapmış demektir. sonrası kısır döngü olur ama başka belediyelerde tabiki yine projelerini gerçekleştirebilir hatta birikimleri ile daha kısa sürede yapabilir amaaynı yerde sürekli olması bir anlam ifade etmiyor diyorum
      |
      |

Bir nefeslik ömür yaşıyoruz, o ki her nefesi ölmek için alıyoruz.

• Binbaşı
      1997 Mesaj
      04 Aralık 2018 20:14:17
      CHP tabanı İYİ Partinin desteklediği bütün adayları destekler CHP tabanı için ülkücü olmuş solcu sağcı olmuş farketmez Atatürkçü çizgide ilerlemesi yeterli Mersinde ittifak olursa bütün CHP rahatca bu adama atar oyunu %50 oyu var en az bu adamın mersinde şuan.

• Yarbay
      4556 Mesaj
      04 Aralık 2018 20:26:29
      Hadi İnşallah... Mersin İYİ olacaktır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      05 Aralık 2018 00:50:53
      quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

CHP tabanı İYİ Partinin desteklediği bütün adayları destekler CHP tabanı için ülkücü olmuş solcu sağcı olmuş farketmez Atatürkçü çizgide ilerlemesi yeterli Mersinde ittifak olursa bütün CHP rahatca bu adama atar oyunu %50 oyu var en az bu adamın mersinde şuan.
      fikri sağlar'a bakar o iş çok ümitlenmesin koltuk bey.
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      06 Aralık 2018 01:37:16
      Yanlız eyvallah Burhanettin güçlü bi isimdi de MHP nin şimdiki adayı Hamit Tuna oldu. Çok başarılı bir belediyeci. Önceki seçimlerde şahsen onun aday yapılmasını istemiştim. Belediye seçimlerinde partiden ziyade isime bakmayı doğru buluyorum. Bu seçimde Mersinde oy kullanamayacağım fakat CHP güçlü bir aday çıkarmazsa Hamit Tunanın kazanacağını düşünüyorum.

|
      |

• Onbaşı
      22 Mesaj
      06 Aralık 2018 01:53:31
      quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

ironiye ironimi :)

kim döndü nire döndü.

• Yarbay
      6943 Mesaj
      06 Aralık 2018 07:05:05

Nasil döndüğünü gormemeniz icin kör olmaniz lazim

|
      |
      hepsinerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      136 Mesaj
      06 Aralık 2018 07:08:16
      quote:

Alıntıları Göster
      Gayet rasyonel bir karar. Ben olsam ben de makamimi korumak icin parti degistirirdim. Senin gibi ideoloji mi kassin
      |
      |

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
nice türkiye
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.