Şimdi Ara

MHP liler baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

MHP liler baksın

(En Son Oy Tarihi: 14.2.2017)
Giriş
  • Lideriniz Bahçeli Evet diyor . Peki ya bugune kadar onun izinde giden vatandaşlar siz ne diyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crank06 -- 14 Şubat 2017; 0:9:11 >

• Forumda ve reelde çıkacak sonuçlar belli hocam, burda kendimizi tatmin etmeyelim boşu boşuna :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda hayır çıkıyor forumda hayır çıkıyorsa gerçekte de evet çıkacaktır.
  • mhp ye verdim, hayır.
  • Mhp nin içinden biri olarak sana reel sonucu söyleyim.(Bende hayırcıyım)

Partinin %80i muhalif tarafa geçti, taban Bahçeliyi desteklemiyor.Partililer arasında önceleri başkanlık sisteminin zararlarını,tehlikelerini anlatan,bunu bizlere bizzat öğreten Bahçeli nasıl kendi davasına ihanet eder diyorlar.İl başkanını taban olarak 81 ile ulaşmak üzereyiz muhalif harekette diyor.Bunu gören Bahçelinin Akşener Sinan Oğan yusuf halaçoğlu gibi isimleri atmak için uğraşmasıda tuzu biberi oldu.

İtiraf ediyim,özeleştiri yapıyım.:
    Bizim seçmende lidere bağlılık taparcasınadır.Öl dese ölünür ya.Hep derdim Akpnin Tayyibe tapar seçmeninden ne farkı var diye.Farkı varmış.Liderinin hatasını görünce desteğini topyekün çekebiliyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır'a da zaten MHP'liler basıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge JR.

Mhp nin içinden biri olarak sana reel sonucu söyleyim.(Bende hayırcıyım)

Partinin %80i muhalif tarafa geçti, taban Bahçeliyi desteklemiyor.Partililer arasında önceleri başkanlık sisteminin zararlarını,tehlikelerini anlatan,bunu bizlere bizzat öğreten Bahçeli nasıl kendi davasına ihanet eder diyorlar.İl başkanını taban olarak 81 ile ulaşmak üzereyiz muhalif harekette diyor.Bunu gören Bahçelinin Akşener Sinan Oğan yusuf halaçoğlu gibi isimleri atmak için uğraşmasıda tuzu biberi oldu.

İtiraf ediyim,özeleştiri yapıyım.:
    Bizim seçmende lidere bağlılık taparcasınadır.Öl dese ölünür ya.Hep derdim Akpnin Tayyibe tapar seçmeninden ne farkı var diye.Farkı varmış.Liderinin hatasını görünce desteğini topyekün çekebiliyormuş.

+1

Şuan AKP'nin korkulu rüyası MHP'nin muhalifleri darmaduman eder vallaha...

Yusuf hocayı dahi ya bu nedir yahu iyice zıvanadan çıktı...

• Ben MHPli değilim ama şunu söyleyeyim, etrafımda bir tane bile EVET diyecek MHPli yok.(Tabi bu kırsalda yaşamadığımdan da olabilir.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhp ye oy verdim birkaç kez. başka partiye de vermedim. boş attığım oldu geçen seçim gibi.

lakin ben de hayır diyeceğim. bahçeli de gidene dek mhp ye oy vermeyeceğim. bir yıl önce söyle zararlı boyle zararlı. ne oldu şimdi. kendine guvense kongreye giderdi kozlarını paylasırdı. yazık gercekten.
  • cogunluk evet vericek.Hayir vericem diyenlerin cogu genc tayyip karsiti milliyetciler.Mhp nin asıl secmeni 40 yas civari olan insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.