Şimdi Ara

MHP'li yönetici 'ABD' plakasını değiştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MHP'li yönetici 'ABD' plakasını değiştirdi

MHP Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Bulut, ABD'yle vize krizini arabasının plakasını değiştirerek protesto etti.SÖZCÜ - Bulut, "ABD plakasını görünce zaten yüzüm ekşidi. Hafta sonu bu vize gelişmesi olunca bugün plakayı değiştirmek için harekete geçtim." diyerek arabasının plakasını değiştirdi.ABD’nin Türkiye’ye vizeleri askıya almasına MHP Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Bulut’tan ‘plaka tepkisi’ geldi. Bulut, yeni aldığı aracının 34 ABD 452 olan plakasını değiştirdi. Bulut “Herkese sesleniyorum. ABD ve USA gibi harf grubunu araçlarımızda bile taşımayalım. Verin parasını bunlardan kurtulun” ifadelerini kullandı.YENİ ARACININ PLAKASI ABD OLUNCA

Bulut sosyal medyadan da “Bu ne böyle. Böyle bir plaka mı olur. Türkiye Cumhuriyeti’nde böyle plakalara izin verilmesin” mesajını paylaştı.MHP Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu üyesi, Sözcü’ye yaptığı açıklamada da “Aracı cuma günü gündüz acenteden almaya gittim. ABD plakasını görünce zaten yüzüm ekşidi. Hafta sonu bu vize gelişmesi olunca bugün plakayı değiştirmek için harekete geçtim. Birkaç saatlik işlemin ardından ‘ABD’den kurtuldum” dedi. Kaynak: MHP'li yönetici 'ABD' plakasını değiştirdi

https://www.gercekgundem.com/mhpli-yonetici-abd-plakasini-degistirdi-295839h.htm

• Yalniz rakam da cok stratejik secilmis: 4×5×2=40 MHP'nin 40. kurulus yildonumu :)
  • yeni plakası ne olmuş acaba ? akp mi ? hani mhp nin genel başkanı akpliler için lağım borularını bağladılar diyordu , şimdi kardeş olmuşlar , sanırım plaka akp olmuştur ?
  • Yazik ya hakikaten cok uzucu bunu ciddi ciddi yapiyor ve bunu alkislayan var bu daha da uzucu

Bir insan da cikip diyemiyor ki sen aptal misin dalga mi geciyorsun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokakta gördüğü çelik gözlüyü Çinli sanıp Japon vatandaşını döven salaklar değil mi bunlar?

• Bunu duyan abd kendini kapatma kararı aldı

• Devlet Bahçeli'yi destekleyen adam bu kadar olur zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.