Şimdi Ara

MH.De Yumruklar KONUŞTU!!![ANA KONU]KABLONET BÜTÜN ABONELERİN HIZLARINI DÜŞÜRDÜ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
128
Cevap
1
Favori
9.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> MH.De Yumruklar KONUŞTU!!![ANA KONU]KABLONET BÜTÜN ABONELERİN HIZLARINI DÜŞÜRDÜ!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    135 Mesaj
    Ben bugün 50 mb hız için başvuru yaptım. bu durumda akk aşarsam hızım ne olur. muhtemelen sözleşmeyi cumartesi imzalayacağız.

Kimden öğrendiniz bunu 25 ler in 24 olacağını müşteri hizmetleri dedi

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Shadow Fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Canbotek

Kimden öğrendiniz bunu 25 ler in 24 olacağını müşteri hizmetleri dedi

Nasıl oluyor ? Sen sözleşmeni imzalamışsın, hizmetlerde yazıyor. 25 mbit diye...Olsa şimdi olurdu
    Yok 24 yaparsada sözleşme koşullarına uyulmadığı için iptal edersin ceza ödemeden. Bu kadar basit

Esas 25 i kavgayla nasıl 50 yapmış, kim yapmış ? Yazarmısın, böyle havada kalmasın. Ne demek isim veremez , edemez ? Yalan yanlış bilgilendirmeyelim insanları, varsa gelsin anlatsın görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 7 Şubat 2017; 18:9:24 >
    |
    |

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Aynen sözleşme imzalarken ve taahhüt verirken 25 mbit diye imzalamışsan şayet bunu kafasına göre 24' e düşürme hakkı yok. Bu durumda bende dahil herkes hakkını gerek Btk üzerinden gerekse hukuki yoldan arar.
    |
    |
    "BTK öyle birşey bildirmez, hangi hızda ne olacağını bildirdi, şu hızları şuna düşür demez" dedim.
    yok ondan filan fıstık deyince o zmn "demekki sözleşmemi feshedebilirim cezasız, çünkü siz anlaşma şartını yerine getirmiyorsunuz" dediğimde "bir dk beklermisiniz" dedi...Birilerine sordu tabii

Dönüşte "haklısınız benim hatam, eski aboneleri etkilemiyor, onlar 25 kalacak, yeniler 24 olacak" dedi. Teşekkür edip kapattık

Olay bu..Kafalar hiç karışmasın, neye imza attıysanız odur. Yoksa anlaşma şartını biri yerine getirmeyince fesih hakkı doğar..

Uzun lafın kısası, minimum 16mbit hayırlı olsun eski abonelere...
    |
    |

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
  • Yarbay
    11196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: marem1

Ben bugün 50 mb hız için başvuru yaptım. bu durumda akk aşarsam hızım ne olur. muhtemelen sözleşmeyi cumartesi imzalayacağız.

mayısa kadar kota bitince 3 mbps mayıstan sonra 16 mbps olacak gayet iyi
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

kampanya şartlarında yani imza attığınız kağıtta ne yazıyorsa odur. yani fiyatlar 25 içinse 25 megabit vermek zorundadır. ama sizin seçenekleriniz arasından 25i çıkarabilir belki?
    |
    |
    Scritous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"İşin kötüsü" diye yanlış yorumlamışsınız:: Telefon üzerinden konuştuklarınız da zaten kayıtlıdır ve yazılı kağıt hükmündedir.
    |
    |
    Scritous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tarifemi dün ben de değiştirdim. 50 GB 10 Mbps idi tarifem. 25 e geçirmek istiyorum dedim. Kız önce 24 Mbps gibi bi laf edip onaylıyor musunuz deyince ben itiraz ettim. Yok böyle bişey benim sözleşmemde 25 yazıyordu siz 25 yapacaksınız deyince itiraz edemedi. 25 yaptırdım hızımı... Hızdüşümü 16 bile çok iyi bir rakam...
    |
    |
    Şubattan sonra tarifeler 24mbps olunca belki daha uygulamaya geçilmemiştir diye hemen biten tahhüdümü konuşturan hd ve sınırsız kampanyasına tahhüt vermeye bayiye gittim. Ordakilerinde haberi yokmuş bana 25mbps 50gb dediler ve tahhüte 25mbps 50gb yazdılar fakat tabiki online işlemlerden baktığımda 24mbps tarifesi gösteriyor. Herhangi bir hakkım varmıdır bunun için ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kısmen26 -- 9 Şubat 2017; 18:55:20 >

• Yüzbaşı
    402 Mesaj
    BTK sitesinden şikayet duyurusunda bulunabilirsiniz
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: kısmen26

Arkadaşlar ilginç bir olay yaşadım yardımcı olurmusunuz?
    Şubattan sonra tarifeler 24mbps olunca belki daha uygulamaya geçilmemiştir diye hemen biten tahhüdümü konuşturan hd ve sınırsız kampanyasına tahhüt vermeye bayiye gittim. Ordakilerinde haberi yokmuş bana 25mbps 50gb dediler ve tahhüte 25mbps 50gb yazdılar fakat tabiki online işlemlerden baktığımda 24mbps tarifesi gösteriyor. Herhangi bir hakkım varmıdır bunun için ne yapmalıyım?

adamlarda öyle bir kampanya yokki, bayiinin bilmemesi önemli değil...24/50 devam eder

• Binbaşı
    1577 Mesaj
    Yumruklar konuştu diyince bende videosu var sandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kampanyanın ne önemi var tahhütte yazılan herşeyi tarafların uygulama yükümlülüğü yok mu?
    |
    |
    Shadow Fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Keşke yorum sahibi konuya yazacak

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    plusnettr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kısmen26

Kampanyanın ne önemi var tahhütte yazılan herşeyi tarafların uygulama yükümlülüğü yok mu?

Sirketin sunmadığı hizmeti bayii veremez...25/150 yoksa ana yuklenicide bayii nasil verebilir ? Bayiinin hatasidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6276 Mesaj
    ALLAHtan 25 mbps almışım zamanında üst sınır 50 istersem geçiş yaparım diyordum . İyi oldu hız aşımından sonra 16 ya düşecek olmamız .
    |
    |

Steam
  • Er
    2 Mesaj
    kardeş bunu al kafan rahat olsun sen de konuya bakın allah aşkına

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.