Şimdi Ara

Mfi sertifikalı lightining kablosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: smilyben

uç kısmı daha önemli çünkü içinde çip var, bazı MFİ simgeli kablolar da apple'dan tedarik ettikleri çipi kullanıyor.

O bazı mfi simgeli kablolar apple dan alıyor çipi dediniz ya, bu firmaların bir listesi vs bir şeyi var mıdır acaba bunu öğrenebileceğimiz, araştırdım ama bulamadım ben.

İşte size Liste (26.06.2017 tarihli)

https://mfi.apple.com/MFiWeb/getManufacturingLicenseeList.action

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Do It Yourself D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam güzel oldu bu liste.

Bu arada Adana'daki anker bayisinde aradığım kısalıkta ürün yoktu ayrıca uzun kablolar da fiyat ve uzunluk olarak benim istediğim gibi olmadığı için almadım. İnternete kaldık

• Hepsiburada.com, Turkcell'in Beyoğlu-İstiklal'deki kendi bayisi ve benzeri firmalar Aliexpress'ten 100-500 taneyi toptan sipariş verip Türkiye'de perakende olarak satıyorlar.

Geçen sene Aliexpress'ten aldığım kulaklığı Hepsiburada.com'da

1 ay önce Aliexpress'ten aldığım katlanabilen klavyeyi is Turkcell'in Beyoğlu-İstiklal'deki bayisinde gördüm.

Bu bağlamda aynı ürünleri yerli firmalardan almak yerine direk aliexpress'ten almak daha mantıklı geliyor.

Ayrıca 2 ay önce aliexpress'ten 3 metrelik ipad kablosu aldım.
  • Aliden alınan 1-2 dolarlık ürünler genelde kalitesiz çıkıyor. 3-5 ayda kendiliğinden bozuluyor. Anker,aukey gibi markalara yönelmek lazım, öyle olunca da Tl bazında 40-50 liralara ulaşıyor.

Ben de appledan 109 tlye bu kabloyu aldım geçtim.
    https://www.apple.com/tr/shop/product/HKA62ZM/A/native-union-belt-xl-3m-lightning-usb-kablosu?fnode=cc396ea65c6e79ad2791fb26058355749f01fcc05748dca0ccb4b7ed8cd2ac79c545477f078ebeabec6cbbcf444c37b16e204f416ae65b2a8dc32777660d83c00db89abbee4c6c6371490adf7b7feba4f14df9615a61afa8b2e2a6b933fbbff6

Aliye dandik kablolara toplamda (2 yıla aşkın iphone kullanıyorum,ailede kullanan birkaç kişi daha var) 200 liradan fazla para vermiştim, aylarca beklemesi de cabası... Oldukça kaliteli. İphone ile zaten uyumsuzluğu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Aliden alınan 1-2 dolarlık ürünler genelde kalitesiz çıkıyor. 3-5 ayda kendiliğinden bozuluyor. Anker,aukey gibi markalara yönelmek lazım, öyle olunca da Tl bazında 40-50 liralara ulaşıyor.

Ben de appledan 109 tlye bu kabloyu aldım geçtim.
    https://www.apple.com/tr/shop/product/HKA62ZM/A/native-union-belt-xl-3m-lightning-usb-kablosu?fnode=cc396ea65c6e79ad2791fb26058355749f01fcc05748dca0ccb4b7ed8cd2ac79c545477f078ebeabec6cbbcf444c37b16e204f416ae65b2a8dc32777660d83c00db89abbee4c6c6371490adf7b7feba4f14df9615a61afa8b2e2a6b933fbbff6

Aliye dandik kablolara toplamda (2 yıla aşkın iphone kullanıyorum,ailede kullanan birkaç kişi daha var) 200 liradan fazla para vermiştim, aylarca beklemesi de cabası... Oldukça kaliteli. İphone ile zaten uyumsuzluğu yok.

Hocam siz uzun aradığınız için bunu aldınız sanırım. Ama 109tl ye orjinal yerine 40-50tl bazında dediğiniz gibi anker tarzı markaları neden tercih etmediniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cübbeli gandalf kullanıcısına yanıt
    İsim geregi cok seyahat ediyorum. Bu yuzden kablo ve adaptor dayanmıyor. O yuzden bir kez alayim, adam gibi kullanayim istedim. Uzun oldugu icin otellerde falan kullanimi kolay oluyor. Uzerinde deri klipsi var, kabloyu sarip onunla sabitliyorum.

Adaptor olarak da ipad adaptoru kullaniyorum. 5-10 tllik adaptorler hem uyumsuz oluyor, hem de elektrik prizine girecek uclari egiliyor. Bunun (ipad adaptorunun) ucunu cikariyorum, boylece bukulmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

İsim geregi cok seyahat ediyorum. Bu yuzden kablo ve adaptor dayanmıyor. O yuzden bir kez alayim, adam gibi kullanayim istedim. Uzun oldugu icin otellerde falan kullanimi kolay oluyor. Uzerinde deri klipsi var, kabloyu sarip onunla sabitliyorum.

Adaptor olarak da ipad adaptoru kullaniyorum. 5-10 tllik adaptorler hem uyumsuz oluyor, hem de elektrik prizine girecek uclari egiliyor. Bunun (ipad adaptorunun) ucunu cikariyorum, boylece bukulmuyor.

iPad adaptörü daha hızlı şarj ediyor diyorlar doğru mu bu?

Ben 10binlik anker powerbank aldım orjinal kabloyu da ona taktım çıkarmıyorum sürekli onunla şarj ediyorum 2güne bir de gece powerbanki takıyorum şarja sabaha full şekilde alıyorum yanıma daha güzel oluyor. Normal iPhone adaptörüne zaman dayanmıyor her gece de takabilecek durumda olmuyorum. Size de tavsiye ederim ankerin powerbankleri 4 kat ve 7kat daha hızlı şarj ediyor orjinal adaptöre göre.

• Merhaba

Umarım görür de yanıt alırım :):) 8 ay geçmiş de

Ben de Native Union BELT 1.2M düşünüyorum. Umarım memnunsunuzdur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Merhaba

Umarım görür de yanıt alırım :):) 8 ay geçmiş de

Ben de Native Union BELT 1.2M düşünüyorum. Umarım memnunsunuzdur ?
    Hocam almadıysanız diye yazıyorum, native union sadece apple sitesinde var sanırım hb de değişik satıcılar satıyor bu yüzden orijinalliğine güvenmedim ben, anker alın derim internetten hb den alacaksanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Hocam almadıysanız diye yazıyorum, native union sadece apple sitesinde var sanırım hb de değişik satıcılar satıyor bu yüzden orijinalliğine güvenmedim ben, anker alın derim internetten hb den alacaksanız.

Alıntıları Göster
    Apple dan alacağım ben.Bu yüzden güveniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Apple dan alacağım ben.Bu yüzden güveniyorum.

Alıntıları Göster
    O zaman diyecek bir şey yok zaten kötü, uyumsuz ürün satmazlar ama fiyat olarak misliyle alabilirler.
  • HB'dan Awetron almıştım 35 liraya. Yanında bir karışlık powebank kablo hediyesiyle geldi. Sorunsuz çalışıyor.

https://www.hepsiburada.com/awetron-apple-lisansli-iphone-ipad-awe-101-hizli-sarj-data-lightning-kablosu-p-HBV0000017G4B

• turuncum kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece o PowerBank kablosu yeterli aslında bana ama bulamıyorum hala

• Reklam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.