Şimdi Ara

Mf3 1900 sıralama çukurova tıp

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maraşta olduğumuz için yakınlığından dolayı ve ekonomik olarak uygunluğundan annemgil orayı istiyo ama ben hiç istemiom . ama yine de yazsam garip durur mu sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• senin gibi olan çok insan var ne sıramalar gördüm millet nereleri yazmış anlam veremedim çukurova iyidir güzeldir ama sıralamanda güzel kardeşim yinede düşün
    istanbulda okumak varken
  • Istanbul uzak geliyosa ankara yaz bari kardesim
    Cukurova nedir

• Aynn çukurova cidden güzel ama istanbulda ankarada okumak daha farklı.kafam çok karışık napacam bilmiyom ya

• Ankara ya da İstanbul diye düşünmen lazımken çukurova diyorsun.

• ankara tıp yaz harcama kendini
  • Ankara Üni tıp yaz. Alabileceğin en iyi eğitimlerden birini alırsın

• Kal şehrinde hocam

• Hocam çukurovanin egitimi konusunda aklinizda soru isareti kalmasin.adana kesinlikle yasayabilecegin en ucuz şehir sadece biraz fazla sicak.ana yine de o siralamayla ankara tercih etmeni tavsiye ederim

• Bir adanalı olarak çukurovayı kesinlikle öneririm amma ve lakin ankara hocam

• Hocam ist ya da ankara yaz yazık etme

Ya da denklik vs araştır bir yıl şehrinde oku sonra ösym ile yatay geç tabii bilgim yok ama yapılıyor diye duydum

• Saolun yorumlar için . Gönlümde çapa var bakalım nasıl olacak tercihler ailemle görüşecem daha

• Hocam üniversite yaşamı için çok iyi bir şehir Adana, en önemlisi şey çok ucuz.
  • Eğitiminden şüphem yok, iyi bir şehir de olabilir . ama bi ankara istanbul da değil ya . ne yalan söyleyim annemgil istemese hiç düşünmem

• Ankara tıp yaz bence

• ekonomik durumun yerinde değilse burs aramaya bak emin ol o sıralamaya burs verecek onlarca kişi ve kurum var. sıralamana yazık etme
  • Çukurova için yapılan kötü yorumlara aldırma. Öncelikle buraya gelerek kendini harcamış falan olmazsın. Çok iyi bir tıp eğitimi verildiğini biliyorum. Çukurova zaten köklü, kaliteli, sağlam bir üniversite. Tıp fakültesi ise Türkiye'nin en iyilerinden. Eğer gelirsen emin ol hata yapmış olmazsın. Yine de en doğru kararı sen vereceksin. Sonuçta sıralaman sana daha iyi denilebilecek tercihler doğuruyor.

• Çukurova çok köklü iyi bir üniversite ama ben yerinde olsam Ankara üniversitesi tıp fakültesini tercih ederdim iyi düşün Ankara senin için daha iyi olabilir.

• Ankara en iyi seçenek sanki ya

• ortometapara O kullanıcısına yanıt
    Çukurova da iyi diye duydum ama Ankara üni ile kapişamaz kesinlikle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.