Şimdi Ara

MF nin farki fiyati...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bazi arkadaslar mf nin bir farkini gormedigini falan soyluyor forumda..

Ben multibox kunlaniyorum yane 4 chari ayni anda idare ediyorum..

3 tane monkum level27 ve 120-130k dps leri var , ve 5 stack valor ile 156mf ile geziyorlar..

3 monkumun itemleri cok saglam oldugundan barbarima mf set giydiriyim dedim.Yane 300+75 (valor) ile gezdi..

Act III son bolumden baslattim ve cantalari tamamen bostu hepsinin..Ayni yollardan gecildi , ayni eliteler kesildi.Ayni caydan icildi:)

Daha runin %75 i tamamlandi..
    Sonuc :http://www.abload.de/img/screenshot00031sou.jpg

Sol altaki legen level63.Legend leri acmiyorum ama umarim iyi bisidir.Nede olsa 375 mf ile dusuruldu..

Bunlara arti olarak acilcak item kalitesinde buyuk bir fark olacagini dusunuyorum..

Anlatmak istedigim mf candir canandir..MF siz gezmeyin..

Not: Yazmayi unutmusum barbarin %15 bonus item dusurme skili surekli kunlanildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gelu -- 8 Eylül 2012; 2:27:31 >

• Soğudum oyundan iyice.
  • Paragon + nv ile %218 mf var ve hemen hemen her gün 1 legendary düşüyo, en kötü iki günde bir düşüyo.. Tahmin ediyorum %200 den sonra en azından legendary düşme olasılığı dahada artıyo veya sadece şanslıyım.. fakat rare item'ların kalitesinin artması yönünde kesinlikle böyle bir şey söyleyemem ki söyleyene de gülerim nedenine gelince mükemmel mükemmel affix tutma olasılığının çok zayıf olması ve itemization'un b.k ötesi olması..

Aslına bakarsanız oyun d2 gibi oldu.. d2'de de sarıların yüzüne pek bakmıyoduk d3'te de aynısı olmakta.. Bir de şu salak rare'lerin cain'in yaptığı gibi instant ui yapacak bir sistem olsa çok güzel olacak..zaten %95 gibi bir oranda çöp %5 belki satılabilir item çıkıyo üstüne bi de b.k gibi ui için zaman harcıyoruz

edit: Bu arada multiboxing için nasıl bir program kullanılıyo ? Ben de yapmayı düşünüyorum açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolvérine -- 8 Eylül 2012; 2:50:44 >

• Mf sari itemlerinin kalitesini artiriyor.Ben soyle biliyorum yalnisim varsa bilen bir arkadas duzeltsin..

Misal item 4 affix gelecegine 6 affix gelebiliyor.yane buda demektirki size gerekli statlarin gelme olasiligi artiyor.
    Birde yanilmiyorsam 200dex li gelecegine 240 dexli olabiliyor (bunu tam bilmiyorum gerci)

multibox icin google dan isboxer diye arattirirsan cikar.15 dolar 3 aylik.Ama 4 tane ayri ayri hesabin olmasi gerekli.
    1 hafta trial alabilirsin.begenirsen satin alabilirsin.Ama oynamasi bayagi zor.Alismasi bayagi zaman aliyor.Ama alistinmi harika bisi..4 buffla oynamak ayri bir zevk..
  • multibox için 4 farklı üyelik gerekiyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

Soğudum oyundan iyice.

Bende bir d3 gold satan bir sitenin elinde 700milyar gold oldugunu duyunca sogumustum..

Oyuna birlikte basladigim arkadaslarimin nerdeyse tamami bot kunlandi ve yuzlerce euro kaldirdi.sogumustum.

Cok yakin bir arkadasimin act III de ilk kestigi eliteden 1500dps+soketli staff dusunce bir hirsla farma giristim ve 15 gun gece gunduz farmdan sonra elimde satabilcegim sadece 3 milyonluk 1 itemim vardi.sogumustum.

Kingkongoru izliyince oyundan sogumustum..

Cristiani seyredince 2milyar stogunu ve 3-4 milyarlik itemlerini gorunce oyundan sogumustum..

Cinlilerin yuzlerce makinada bot kunlandigi fotoyu gordugumde oyundan sogumustum.

Insan alisiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolvérine

Paragon + nv ile %218 mf var ve hemen hemen her gün 1 legendary düşüyo, en kötü iki günde bir düşüyo.. Tahmin ediyorum %200 den sonra en azından legendary düşme olasılığı dahada artıyo veya sadece şanslıyım.. fakat rare item'ların kalitesinin artması yönünde kesinlikle böyle bir şey söyleyemem ki söyleyene de gülerim nedenine gelince mükemmel mükemmel affix tutma olasılığının çok zayıf olması ve itemization'un b.k ötesi olması..

Aslına bakarsanız oyun d2 gibi oldu.. d2'de de sarıların yüzüne pek bakmıyoduk d3'te de aynısı olmakta.. Bir de şu salak rare'lerin cain'in yaptığı gibi instant ui yapacak bir sistem olsa çok güzel olacak..zaten %95 gibi bir oranda çöp %5 belki satılabilir item çıkıyo üstüne bi de b.k gibi ui için zaman harcıyoruz

edit: Bu arada multiboxing için nasıl bir program kullanılıyo ? Ben de yapmayı düşünüyorum açıkçası

cok dogru valla su itemi acarken cast isini instant yapmalari lazim.manyak zaman gidiyor.

• Yav biz eşya düşmüyor demiyoruz ki? Düşüyor düşmesine de neredeyse tamamı boş beleş. Act 3 de archon yağıyor ama hepsi çöp. 63. level silahlar zaten 250 barajını sıklıkla aşamıyor.

MF nin düşündüğünüz kadar etkisi yok. Katmerli tecrübeyle sabitledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Yav biz eşya düşmüyor demiyoruz ki? Düşüyor düşmesine de neredeyse tamamı boş beleş. Act 3 de archon yağıyor ama hepsi çöp. 63. level silahlar zaten 250 barajını sıklıkla aşamıyor.

MF nin düşündüğünüz kadar etkisi yok. Katmerli tecrübeyle sabitledik.

Katiliyorum mucize beklemeyin ama mf siz gezmekden daha iyidir diyorum..Yarin 7-8 run dan sonra kesin fikrimi yazcam.

Ben gunde abartisiz 700den fazla sari item aciyorum 1 haftada sadece 1 tane 100milyonluk silah cikti.1150dps + %55 critic damage ve soketliydi.Mace di.Sattim gitti monklar icin para lazimdi..

Sari itemleri bufflamalari lazim.Affixleri bufflamalari lazim.ben 4 char ile item bulamiyosam normal tek char ile oynayan adam imkani yok bulamaz.15-20 gun farmlar bakarki bosuna donuyor birakir oyunu...Boyle gitmez.

• Ya 350 küsür saat wizard 443 saat barb oynadım ki hala barb devam ediyorum şimdiye kadar bir amulet upgrade edebildim ki o da 900 küsür dps kattı yani öyle çok uçuk kaçık bir şeyde değil
    evet mf ekstra affix ekleme olayını arttırıyo fakat şöyle bi saçmalık oluyo

misal..
    %90 crit damage
    soket
    xx str
    xx bilmem ne
    oha diyosun statlara gel lv63 silaha bir bakıyosun 200-300 dps -_-'

işte bundan dolayı MF legendary düşürme olasılığını arttırması dışında evet yinede affix ekleme konusunda yardımcı oluyor fakat.....................

+1k dps'i zaten geçtim ki şimdiye kadar bana hiç bir tane +1k one hander dps item düşmedi ki 8 arkadaşımın da bir tanesine bile düşmedi. Ayak üstü bir hesap yapsanız Ah'den almış olduğunuz güzel denilebilecek bir item'ın upgrade'i elinizdeki item'ın türüne göre 20.000/1 olasılık ile bir üst versiyonunu takabilirsiniz. Şöyle de bir durum var
    AH'ye bakarsanız elinizdeki item'ın mutlaka olmasa da bir gün bir üst versiyonunu alabilir veya en azından benzerini bulabilirsiniz fakat "genelde" o item'ı ah'ye koyan kişi o item'ı kullanamayacak veya kullanırsa saçma sapan bir durum oluşacak bi class'tan adam koymuştur ve yine aynı adam kendi eşyası için AH'ye baktığında sizin class'ınıza uıygun olmayan "ulan ah'ye koysam iyi para eder" diye koyduğunuz bir item'ı alacaktır ki durum şu an böyle..
    Yani hiç eşya düşmüyo diyenlere hitaben biri çıkıp AH'ye bakın o zaman bir ton item dolu ? Onlar nasıl düşüyo o zaman diye çıkıp gelmesin

itemization konusunda binlerce insan gibi doluyum bende sanırım baya yazdım bea

• haaaa
    multiboxing neydi bu arada?
  • 1.0.4 patchı geldikten sonra oyunda ust uste 6 legend düşürdüm, act2-act3 farm grubu ile (forum içerisinden) hepside biliyor MF item takmadığımı patch çıktıktan 1 hafta full oynadım ve gördüğüm para 100m gold (bu zamanlarda hiçbirşey etmiyor biliyorum) şimdi MF sadece çıkan rarelerin sayısını arttırıyor ek olarak legend düşme yüzdesi veriyor.Saatlerce farm yaptıktan (akşam 19:00-08:00 a kadar) sonra full 61-62-63 lvl itemleri kasada ve üzerimde topladım,sonra hepsini tek te açtın tabi yanımdaki arkadaşlarımla beraber.O farmdan cebimize belki 2-3m falan girmiştir.Hal böyle olunca insanın gram birsey yapası gelmiyor yavas yavas herkes bırakıyor.

Not: olay MF de değil multibox ile hızlı ilerlerdiğinden oluyor.NV 5 olduktan sonra zaten deli gibi rare atıyor mob ve eliteler.Tabiki benimki sadece bir paylaşım.Gelip dövme beni

Ayrıca MF itemlerim ile 280+ oluyor (değişen bir olay yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 8 Eylül 2012; 8:44:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gelu

quote:

Orijinalden alıntı: xanty

Soğudum oyundan iyice.

Bende bir d3 gold satan bir sitenin elinde 700milyar gold oldugunu duyunca sogumustum..

Oyuna birlikte basladigim arkadaslarimin nerdeyse tamami bot kunlandi ve yuzlerce euro kaldirdi.sogumustum.

Cok yakin bir arkadasimin act III de ilk kestigi eliteden 1500dps+soketli staff dusunce bir hirsla farma giristim ve 15 gun gece gunduz farmdan sonra elimde satabilcegim sadece 3 milyonluk 1 itemim vardi.sogumustum.

Kingkongoru izliyince oyundan sogumustum..

Cristiani seyredince 2milyar stogunu ve 3-4 milyarlik itemlerini gorunce oyundan sogumustum..

Cinlilerin yuzlerce makinada bot kunlandigi fotoyu gordugumde oyundan sogumustum.

Insan alisiyor.

"Cristiani seyredince 2milyar stogunu ve 3-4 milyarlik itemlerini gorunce oyundan sogumustum.." Ne laflar etmiştim içimden o adamı görünce

edit: parası olanın daha çok para kazandığı bir oyun şu anda diablo3. Konuyu açan arkadaş üzerine alınmasın, kötü niyetle söylemiyorum, 4 ayrı oyun, bunu rahatça oynatacak bir bilgisayar, fazlasıyla geniş bir monitör ve zaman ayırıyorsun. Size düşmez ise biz ne yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C45F7D4AF -- 9 Eylül 2012; 11:05:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.