Şimdi Ara

mf kazanım yayınları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
23.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyteck

:(

mf kazanım yayınları

kitabı alıcam bakalım dediğin kadar öpebilen cinsten mi
  • Hocam mezun musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Olm o kadar zor değil ama ara yüzü çok kötü

Birkaç cevap anahtarı yanlışıda var

• Budala01 B kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: skyteck

Olm o kadar zor değil ama ara yüzü çok kötü

Birkaç cevap anahtarı yanlışıda var

çözümlerden gördüğüm kadarıyla sorular kaliteliydi
  • Sıralama nasıldı hocam

Kitaplar sağlam da merak ettim

• mf kazanım geldi çözeyim bi kaç temel kavram :D
  • bu kitabi dersime giren hocalar yaziyo:D yer nesibe aydin dersanesi ankara

• şimdi baktım sorularına da güzel düşünülmüş sorular.yani açıkçası beğendim tabi temel kavramlar çözdüm sadece ama olsun :D
  • merhaba reis , matgeo da saglam bir abimize benziyorsun acaba bana bazi konularda yardimci olabilir misin ? Aklimda birkac soru var cozum bulamadigim ama sen belki biliyosundur . 1) Geometri temelim kotu 1 2 net yapiyorum ama fulle yakin yapmam lazim daha 8 ay oldugu icin yapabilecegimi dusunuyorum anlama potansiyelim iyidir zaten tek kötu dersim geometri , geometriyi basitten ama antrenmanlarla geometri , birey a geometri , 40 seansta geometri gibi kitabin tamami basit olmayan , gittikce orta seviyeye gelen ve sana geometriyi ogreten kitap onerisine ve tabi ki eger biliyorsan iyi anlatan hoca onerisine ihtiyacim var . Behzat Rasuliden gidecektim her sey super olacakti ama behzat ucgenleri ancak bitirecek gibi duruyor o yuzden baska hoca lazim . 2 ) geometri soru bankasi onerisi temelimin kotu oldugunu ve en kotu dersim oldugunu goze alarak seviye olarak ortalamanin altindan baslayip ortalamanin ustune cikan , ornegin birey gelisim B iyi diyorlar , ve daha sonra da bu ilk kitaptan sonra cozulecek kitap onerisi , ornek karekök lys , tabi baska da önerebilirsin bu yuzdn sana soruyorum . 3) Karekök ve 345 ten baska matematik soru bankasi onerisi , eger bunlari bitirebilirsem ygs icin fen bilimleri lys icin endemik dusunuyorum sen ne onerirsin ? 4) mat veya geoda cok iyi olup herkesin bilmedigi ama senin bildigin ulan bi kitap guzel ya dedigin kitap veya fasikul var mi ? 5) genel olarak psikolojimi anladin abi sen ne onerirsen farzdir . tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.