Şimdi Ara

MF den TM ye geçtim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben geçen sene mfydim ama gerek mühendisliklerin bana uymaması gerekse kimya fiziği yapamamam sonucunda geçtim tmye bana ne önerileriniz var ayrıca dersaneye gideceğim

• Mfye geç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Summeriscoming

Mfye geç.

neden
  • doğru seçim yapmışssın tebrik ediyorum öncellikle sevebilecğin bi ömür boyu severek yapabileciğin bir mslek seç tm de mesleklere bak seçimini yap çalısmaya basla hukuk var piskoloji var uluslar arası ilişki var benm bıldıklerım bu kadar ama daha çok var tabi hukuk ta hakım savcı avukat kaymakama kadar gider
  • evi arabayı sat mf ye başla ve o fizik kimyayı sevmeye bak yararını çok görürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatc180

doğru seçim yapmışssın tebrik ediyorum öncellikle sevebilecğin bi ömür boyu severek yapabileciğin bir mslek seç tm de mesleklere bak seçimini yap çalısmaya basla hukuk var piskoloji var uluslar arası ilişki var benm bıldıklerım bu kadar ama daha çok var tabi hukuk ta hakım savcı avukat kaymakama kadar gider

siyasal falan da düşündüm aslında adını bile duymadığım bi mühendisliği seçmektense bunları tercih ederim.
  • Bende aynı sekilde mf den tm ye geçtim . Psikoliji cezbetti beni napıp edip psikoloji kazanıp okuyucam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezberin iyiyse rahat edersin. MF'de ezber işlem bilgi her türlü sey var. Sevdiğin mesleği sec alan onemli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.