Şimdi Ara

MF-BAŞARIYA GİDEN YOL BU YAZIDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
39
Favori
1.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BAK KARDEŞİM ŞU HAYATTA TEK BİR GERÇEK VAR: ÇALIŞMAK.BUNU AKLINDAN ÇIKARMA.ÇALIŞMAYAN TEMBEL OLANA GERİZEKALI GÖZÜYLE BAKIYORLAR.BUGÜN SINAVA GİRECEK OLSAM KESİNLİKLE BUNLARI UYGULARDIM SÖZLERİME KULAK VER
    1)NE OLURSA OLSUN HER GÜN İÇİN KENDİNE MİNİMUM SAAT HEDEFİ KOY
    H.İÇİ:5 SAAT
    H.SONU:10 SAAT GİBİ
    2)HER GÜN BAK HER GÜN DİYORUM 350-400 SORU CEPTE OLSUN.CUMA-CMT-PZR +150 SORU.5-6 GÜNDE Bİ KİTAP EDER YA.SINAVA 150 GÜN VAR.BÖL 6YA 25 ULAN 25.YGSDE İLK 5000 GARANTİ GİBİ Bİ ŞEY
    3)KENDİNE Bİ TELEFON AL ŞÖYLE 40-50 LİRALIK İKİNCİ EL.ELİNDEKİ AKILLI TELEFONU YALNIZCA GÜNDE 1 SAAT KULLAN.DHYE AYIRDIĞIN SÜRE MAX 10 DK OLSUN.WPDE BOŞ BOŞ GRUP KONUŞMALARINI OKUMANA GEREK YOK!!!
    4)MÜZİKLE DERS ÇALIŞILMAZ.ÇALIŞILSA DA TAM VERİM OLMAZ
    5)DENEME DENEME DENEME EĞER KONULARIN %40 INA HAKİMSEN DENEME YAPICAKSIN.YAPAMDIĞINI ERTESİ GÜN MUTLAKA SORUCAKSIN.2.GÜNE BIRAKIRSAN OOOLMAZ.
    6)DENEME AKŞAM YA-PIL-MAZ.SINAV SABAH OLACAK GÜZEL KARDEŞİM.HAFTASONU KALK GÜZELCE SABAH EZANIYLA.Bİ SOĞUK SUYU ÇARP YÜZÜNE KENDİNE GEL.KOCA Bİ BARDAK SU İÇİP OTUR DENEMENE
    7)ASLA SABAHLAMA GECEDEN ÇALDIĞIN O 3-4 SAAT SENDEN MİSLİYLE ÇIKACAK GÜN İÇİNDE.KİMSE SANA 8 SAAT UYU DEMİYO AMA HER GECE 5-6 SAAT UYKU ŞART.
    8)KİTAP KÖŞESİ BURAYA BİTİRDİĞİN KİTAPLARI YIĞACAKSIN.İNANILMAZ Bİ ŞEY.DENERSEN SEN DE HER KİTABI BİTİRMEK İSTİYCEKSİN.Bİ BAKMIŞSIN TÜRKÇEDEN 2 KİTAP FALAN BİTİRMİŞSİN.ÇÜNKÜ ARTIK HER KİTAP SENİN İÇİN LEZZETLİ BİR YİYECEK VE YAŞAM KANAĞI.SEN O KİTAPLARA TESTLERE SORULARA AÇSIN.HER SORU SANA ZEVK VERİYOR.
    9)SORULARLA BOĞUŞMA.BİR TESTTE SORUYU YAPAMADIN DİYELİM.Bİ KERE DAHA DENE.OLMADI MI? GEÇ GİTSİN.O HOCA BOŞUNA MI ORDA.HER 20 SORUDA 1 GİT HOCANA Bİ SÜRE SONRA YANLIŞ FALAN KALMIYO ÇIKMIYO YANİ
    10)SÖZEL H.İÇİ ÇALIŞILMAZ.OKULDAN DERSHANEDEN GELİYORSUN.BEYİN ÇALIŞMIŞ.FOKURDUYO BİLDİĞİN.ÖNÜNÜ KESMİCEKSİN.AÇACAKSIN SAYISAL DERSİ ÇATIR ÇATIR ÇÖZÜCEKSİN.O ZATEN ISINMIŞ, MAÇA HAZIR ADAMI YEDEK KULÜBESİNDE BEKLETMİCEKSİN.
    SÖZEL İÇİN EN UYGUN ZAMAN CMT SABAH VE CUMA AKŞAM.CUMA Bİ REHAVET ÇÖKÜYO BİRAZ DA GEÇ UYUYAYIM DİYORSUN.AL SÖZELİ ÇALIŞ.HAAA SÖZEL NASIL ÇALIŞILIR.ÇOK BASİT:CEP KİTAP+SORU BANKASI OKU CEP KİTAPTAN 5-10 DKDA.BIRAK 10 SORULUK TESTTE 9U YANLIŞ ÇIKSIN.HOCAYA Bİ TESTİ ÇÖZDÜRDÜĞÜNDE
    DİYCEKSİN Kİ ULAN BÜTÜN TESTLER AYNI GALİBA ADAM AYNI BİLGİYİ DEFALARCA SORDUĞU İÇİN SANA YANLIŞ ÇOKMUŞ GİBİ GÖRÜNÜYO
    11) +5 DK KURALI.ÇALIŞMAYI BİTİRDİN HEMEN KİTABI KAPATMIYCAKSIN.Bİ BEŞ DK DAHA BAKAYIM DİYİP 3 SORU FAZLADAN ÇÖZÜCEKSİN Bİ GÜNDE 4 BRANŞ ÇALIŞTIN 4X3=12 SORU 150 GÜNX12 SORU=1800 SORU Bİ KİTAP ETTİ İŞTE.
    12)BİLDİĞİN KONUYA YÜKLENME BOŞUNA.ASIL DÜŞMANIN BİLMEDİKLERİN.HERKESİN KLASİK HATASI BU BAK.ÖR. ADAM TÜREV YAPAMIYO LİMİT KASTIM DİYO.LİMİT KOLAY TABİ KASTIM DİYO Bİ DE.LİMİTTEN 150 ÇÖZMÜŞSEN TÜREVDEN 450 ÇÖZÜCEN.TÜREVİ HALLETMİŞ OLSAN KARŞINA ÇIKACAK LİMİT SORULARINI YÜZDE 90INI DA YAPMIŞ OLCAN AQ.BİLMEDİĞİNİN ISRARLA ÜSTÜNE GİDECEKSİN.
    13)FAKÜLTEDE Bİ HOCAM ŞÖYLE DEMİŞTİ:ŞU ANDAN İTİBAREN SENİN İÇİN HER SANİYE DEĞERLİ.ARTIK HAYATINDA BOŞ ZAMAN DİYE BİR ŞEY OLAMAZ.
    ZAMANI İKİYE BÖLERİZ KÖTÜ KULLANILMIŞ ZAMAN VE İYİ KULLANILMIŞ ZAMAN SAÇMA SAPAN ŞEYLE VAKİT HARCAMIYCAN ÖR KİTAP ALMAYA GİTME İNT.TEN İSTE VEYA NE BİLİYİM OKULDAN ÇIKTIM ŞURADA YEMEK YİYEYİM ÖYLE GİDERİM DEME.PAKET YAPTIR MESELA.EVDE Bİ YANINDA TESTİN Bİ YANINDA YEMEĞİN OLSUN.BUNU DIŞARIDA YAPAMAZSIN TABİ
    14)ARK.LARLA ZAMANINI HARCAMA MERAK ETME LYS DEN SONRA YAZIN O KADAR BOŞ BELEŞ OLUCAKSINIZ Kİ ARTIK ARK.LARLA KONUŞMAKTAN SIKILACAKSIN.ONLAR KONUŞURKEN SEN FARK ETTİRMEDEN AYRIL.GİT SIRANDA 3-5 SORU ÇÖZ
    15)BU YAZIYI YAZDIR VE HER SABAH OKU.YAPMAK İSTEMESEN BİLE BEYİN HEMEN BİR ŞEYE İNANAN BİR ORGAN.Bİ 5 GÜN SONRA Bİ BAKMIŞSIN BUNLAR SENİN YAŞAM BİÇİMİN OLMUŞ
    HADİ İYİ ÇALIŞMALAR.

• Yanlışlıkla kurduğum alarm ile kalktım, geri yatıyordum. Bu yazını gördüm şimdi açtım kitabı çalışıyorum teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeQuick -- 8 Ekim 2016; 7:15:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kardeşim. Bide bosluk bırakarak yazsaydin iyiydi.

• Güzel yazı

• tmciyim yinede gaza geldim

• Teşekkürler kitaplarıma hücum ediyorum şuan

• Beyin alışkanlığı 21 gün değil miydi ?
  • Aga güzel de sunlari capslock kapali yazsaniza

• Hardcore motivasyon

• Of ne müthiş yazı be gaza geldim.

• hayır

evet
  • Çıkartıcam bu yazıyı

• Sözel haftasonu çalışalım da, kaç soru çözmek yeterli olur? Tm yim tarih coğrafya ve türkçe kaç soru öneriyorsunuz cumartesi pazar için

• Bi' alamet geldi wooouuuhuuuuğ.
    Ellerine sağlık hocam. Favoriye aldım.

Daha iyi yazılar bekliyorum hocam. Potansiyel var ama biraz düşünmeden yazmış(,) yazıyı birazcık bozmuşsun gibi geldi. Daha iyilerini yazabilirsin.

Edit: Noktalama işareti eksikliği giredertilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyche of Batman -- 8 Ekim 2016; 18:54:10 >
  • Alakası yok.Bu kadar kasmana da gerek yok.Eğer iyi bir fen lisesindeysen zaten hiç çalışmasan bile ygs den en az 100 net yaparsın.Böyle yazıp milleti gaza getirmek-strese sokmak saçma bence.Arkadaşlar kendinize güvenin mal değilsiniz olimpiyatlara hazırlanmıyorsunuz alt üstü karşınızda orta seviye bir sınav var bizim lisede millet nelere nelere çalışıyordu da senin dediğin kadar değildi ve madalya alıyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mancunian Wanker

Alakası yok.Bu kadar kasmana da gerek yok.Eğer iyi bir fen lisesindeysen zaten hiç çalışmasan bile ygs den en az 100 net yaparsın.Böyle yazıp milleti gaza getirmek-strese sokmak saçma bence.Arkadaşlar kendinize güvenin mal değilsiniz olimpiyatlara hazırlanmıyorsunuz alt üstü karşınızda orta seviye bir sınav var bizim lisede millet nelere nelere çalışıyordu da senin dediğin kadar değildi ve madalya alıyorlardı.

doğrudur tabi kardeşim ama sınav anında neler olacağını kestirmek imkansız.mesela ben rahatsızlandım sınavda.ilginç bi deneyimdi.hedefim nerelerdeydi ben nerelere düştüm.hedefimden sapmış olmama rağmen işte hacettepeye veya ctfye değil de özel bi üniye burslu girdim.sınavda başarı yalnız çalışmaya bağlı olsa haklısın ortalama çalışan akıllı bi öğrenci istediğini yapar ama o an şansın bizim yanımızda olup olmayacğını veya karnımızın ağrıyp ağrımayacağını veya salonda sınavdan 10 sn önce yanıbaşındaki adamın kusup kusmayacağını ve bunun dikkatimizi dağıtıp dağıtmayacğını bilemiyoruz işte. o yüzden arkadaşların kendilerini olabildiğince zorlamaları gerektiğini düşünüyorum.çalışır böyle engeller çıkar karşısına hedeflediği 1k olmaz da düşebileceği en kötü noktaya düşer 5k olur. lysde çok daha sıkı çalışır şansı da yaver gider bi bakmış ilk 400de.tabi bu benim düşüncem senin de haklı olduğun yönler vardır mutlaka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Part 2 bekleniyor

• Part 2

• OKURKEN MEHTER MARŞI ÇALMAYA BAŞLADI

• KARDEŞIM SES YAPIYORDU BIÇAKLADIM. MAHKEMEDEYİM AMA O KİTAP BİTECEK!!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.