Şimdi Ara

mezunum piskolojim bozuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 5 gündür elime kalem almadım bişey engelliyor beni bilmiyorum ne saatlerce uyuyorum bugun 13 saat falan uyudum depresyonda gibiyim garip bi ruh haline girdim bugun calısıcaktım ama olmadı cesaret edemedim kac gunden sonra derse oturmaya 1 2 gün daha oturamicağim belli ne yapıcam bilmiyorum mezuna kalmadan böyle gelmemişti ne yapıcagım bilmiyorum cok caresiz gibi calısamicak gibi yine olmucak gibi hissediyorum dostlar hayatım saçma sapan bir hal aldı ...

• Hm belirtileriniz gayet normal. Bundan sonraki evreleri de anlatmak isterdim ama midem bulanıyor..
  • Bi mezun senesi daha hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazarım artık nere olursa bro takatim kalmadı
  • IST_PSY kullanıcısına yanıt
    anlat bro da belki kendimize geliriz
  • bende gastrit reflü ve vertigo başladı xd

• ehehehe nolcasa halimiz
  • "Psikolojin" bozulmuştur piskoloji olsa duramazsın
  • 4 ay kaldı valla bir yandan zaman geçsin istiyorum bir yandan geçmesin. mezunluk çok mu çok kötü bir şey
  • Konuya giren 12 ler 11 ler varsa mezuna kalmayın hiiiiiiç beklediğiniz gibi değil buralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOLOFİRA GEÇTİ Mİ BURADAN

4 ay kaldı valla bir yandan zaman geçsin istiyorum bir yandan geçmesin. mezunluk çok mu çok kötü bir şey

valla napcamı sasırdım la ders calısmasam cok hızlı calıssam geçmiyor normal zamanlarımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesisoul

Konuya giren 12 ler 11 ler varsa mezuna kalmayın hiiiiiiç beklediğiniz gibi değil buralar

öyle bro gecen sene kalcam kalcam dedim aha burdayım
  • Hocam temmuzu düşün ve çalış

• hocam çalışma isteğinin azminin gelmesini beklersen daha çok boş günün geçer. en sevdiğin ders neyse aç onu başla hemen çalışmaya.
  • thesisoul kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.Geçen sene mezuna kalınca bütün günüm boş olacak,çok çalışırım diyordum ama hiç öyle olmadı.

• RuthLess Vonem R kullanıcısına yanıt
    mezunluk sanıldığı kadar kolay bir şey değil sürekli çalışamıyorsun
    tabi bu kişiden kişiye değişir foruma baksan herkes 10 saat çalışıyor illaki doğruları vardır ama birçoğumuz vaktimizi verimli geçiremiyoruz
    psikolojik açıdan da yıpratıcı bir süreç
    mezun senesi iyi geçen de vardır bunlar kişiden kişiye değişen olgular ama genel olarak böyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları ve bunlardan çok daba ağırlarını yaşayabilirsiniz arkadaşlar. Ancak geçiyor vallaha geçiyor sabredin

• quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

Bunları ve bunlardan çok daba ağırlarını yaşayabilirsiniz arkadaşlar. Ancak geçiyor vallaha geçiyor sabredin

Kesinlikle. Sene başından bu yana aylar nasıl çabuk geçtiyse yine öyle bir şekilde geçip gidicek,önemli olan hayatınıza nasıl yön vereceğiniz. Biraz sabredin ve çalışmaya odaklanın

• .koter. kullanıcısına yanıt
    hocam siz tavsiye konusu açacaktınız beklemedeyiz böyle bir konu faydalı olur bize de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waror

Hocam temmuzu düşün ve çalış

ne düşünsem faydası olmuyor gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.