Şimdi Ara

Mezunluk Berbat Biseymis

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
5
Favori
2.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dersanede ders calisirken surekli 1 yil nasil geçecek diye dusunuyorum.

Bitsede kurtulsam diyip duruyorum.
    Daha yolun basindayim ama bazen bunalıyorum.
    Umarım geçer.

Bu durumda olan var mı veya var miydi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• biz bunları hep söyledik :) Ama geçiyor bir şekilde valla. Ben en başta hiç bitmeyecek sandım gerçekten günler geçiyor ama olduğu yerde sayıyor gibi. Ama merak etmeyin Aralık gibi de çok hızlı geçecek hiç bir şey anlayamayacaksınız :) Nisandan sonra keşke daha çok zamanım olsaydı kısmı başlıyor. Öyle yani.. Zaten çok zaman var bunları sonra yaparım diye yapmanız gerekenleri sona bırakmayın yeter. Akademiklink kanalında sonuca değil sürece odaklanın diye bir video var onu izlemenizi tavsiye ederim. Başarılar.

• Hocam geçen sene keşke mezuna kalsaydım diyorum bu üniversitede 2. senemde tekrar yks başladım. Anlayacağınız eğer istediğiniz yer gelmediyse hazırlanın ve pişmanlığı yaşamayın

• Kafa dağıt kendine yeni bir şeyler bul. Ben mezuna kaldığımda müzik zevkimi değiştirmiştim bu bile kafamın dağılmasını sağladı

• Sonuçların açıklandığı günü hatırla,yıkıldığını hatırla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı bana da oluyor. Hâlâ çalışmaya başlayamadım her şeye baştan başlamak gözümü korkuttuğu için. Arada "Ulan tercih yapıp gitse miydim yanlış mı yaptım?" krizim de tutuyor ama bakalım artık hayırlısı.

• Gerçekten berbat bişeymiş ama aklımda kolayca mezuna kalırım diye düşünüyordum.Dersanede soru çözümüne çağırdılar etüt hocası olarak gerçekten çok iyi anladım o durumu.

not:mezuna kalmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B759FF173 -- 9 Eylül 2021; 23:37:14 >
  • biz bunları hep söyledik :) Ama geçiyor bir şekilde valla. Ben en başta hiç bitmeyecek sandım gerçekten günler geçiyor ama olduğu yerde sayıyor gibi. Ama merak etmeyin Aralık gibi de çok hızlı geçecek hiç bir şey anlayamayacaksınız :) Nisandan sonra keşke daha çok zamanım olsaydı kısmı başlıyor. Öyle yani.. Zaten çok zaman var bunları sonra yaparım diye yapmanız gerekenleri sona bırakmayın yeter. Akademiklink kanalında sonuca değil sürece odaklanın diye bir video var onu izlemenizi tavsiye ederim. Başarılar.

• Aga daha başındayız durun bi

• iyi çalışın da 2. mezuna kalmayın

• nisan bi anda gelicek bizde böyle dedik bakın unutmayın sınava daha çok var ama aynı zamanda çok kısa geçicek ona göre yapın planınızı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/nolurdu-ulan--145104847

Bak geçen sene bu zamanlar mezuna kalırken yazdıklarım, aklıma getirdin şimdi.

Şunu söyleyebilirim ki bir süre sonra alışıyorsun, dikkat et seviyorsun demedim alışıyorsun dedim.

Ne yap ne et o seneyi sırf geçirmekle bakma, dolu dolu geçirmeye bak. Sınavdan çıkınca arkaya bakmayan birisi olabil. Bu bunaltı haliyle nasıl çalışırsın biliyor musun? Çok iste. Bir bölümü, o bölümdeki hayalini iste. Hangi bölüm olur orasını bilemem. O bölüm senin tetikleyicin olsun. Eğer ben de istediğim alana ilgimi çeken bölümler için kaysaydım tetikleyicim olurdu. Hep aklımda yerlerin hayali varken başka alanda çalıştım(tabi salmadım sırf aklımdaki başka diye ama ne kadar olabilir işte) Ha dersen ki niye böyle bir şey yaptın, çünkü kendime güvenemedim. İstediğim bölüm-üniversite kombinasyonları için kendimi riske atmam lazımdı. Hala da içimde uktedir he. Ama sen umarım riske girmek zorunda olmayacağın tetikleyiciler bulursun. Bol şans şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 10 Eylül 2021; 3:2:8 >
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz

• Ben koronanın çıktığı sene mezundum, iyi ki kalmışım diyorum. Kafadengi arkadaşlar varsa iyi geçiyor. Dershaneye gidiyorduk her gün, haftada 1 - 2 kere çıkışta fifa atıyorduk, neredeyse her hafta halısahamız vardı. Bir ton kitap okudum. Kişilik açısından da çok faydası oldu. Mezunluğun iyi geçip geçmemesi biraz da sizin elinizde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga sen şimdi öyle diyorsun ocaktan sonra marta nasıl geldiğini anlamayacaksın bile

• hedefin ulasmayı canı gönülden isteyen insanın eylülden bunalcagını düşünmüyorum. tercih yapsaymıssın keske

• bu vakitlerin değerini bil düzgünce çalış

• daha mezunluğa dayanamıyorsun,cehennem ateşine nasıl dayanacaksın ?

• Anladıgim kadariyla bu yil cabuk gecicek
    Ben en iyisi dersimi calisayim
    Ztn gecen haftaya gore daha iyiyim suan

Yorumlar icin tesekurler

• Vay be kaldı 4 ay..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.