Şimdi Ara

Mezunları en çok zorlayan neydi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
6
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hicbir seyden zevk alamiyorsunuz kafa rahat degil cunku,bu senede yapamazsam nolur kaygisi vs vs elinizden geldigince kalmamaya calisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni sadece bilgisayar bağımlılığım zorladı.Ama onun dışında gayet iyiydi.Çevremden hiç olumsuz tepki almadım.3 yılımdayım bu arada.Ama bende size tavsiye istemediğiniz bölüme sakın gitmeyin geçen sene tercih yapıp yerleşen ama hiç memnum olmayan arkadaşlarım var .Şuan çok pişman oldular.
  • bıkkınlık kardeşim usanmışlık aynı şeyleri bi daha çöz bi daha oku bi daha sınava gir bi daha sonucları bekle bi daha dershaneye git aynı şeyleri yap, bende aile sıkıntısı olmadı onun için birşey demicem ek olarak çevreden gelen ilginç sorulara cevap verme bu ufak bi ayrıntı ama bi süre sonra sıkmaya başlıyor..
  • mezuna kalınca dershanede güzel arkadaşlıklar kuruluyor mu acaba, biribirimize destek olacağımız arkadaşlıklar?

yoksa herkes kendi havasında, herkes çökmüş biçimde kimse kimseyle konuşmuyor mu?

bu arkadaş mevzusu çok önemli benim için, kafayı yerim koca 1 sene tek başıma
  • ilk koyduğu yer herkesin facebookta kazandığı yeri paylaşması. senin ise sadece beğenmen.

yaz ayları bide nereyi kazandın muhabbeti ve ailenin kötü niyetli olmasada komşunun kızı şu bölümü kazanmış demesi.

soraları alışıyon zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.