Şimdi Ara

Mezunlara soruyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • realist olmak gerekirse netler beklediğim gibi yükselmediği için önümdeki yol mezunluk gibi. mezun olan arkadaşlar avantajları ve dezavantajları hakkında bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben mezun değilim üni 2. sınıf bırakıp tekrar hazırlanıyorum yani arada 1 sene boşluk var ama yine de zor ilk 6 ay pek sıkıntı çıkmıyor ama ocaktan sonra sıkılmaya başlıyorsun hep aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak bayıyor bir süre sonra sağlam psikoloji lazım

Mezunlukta dersane özel ders kesinlikle önermem rahat olman lazım her şeye senin karar vermen gerek bence film-dizi izlemek lazım arada bir dışarı çıkıp dolaşmak şart hafatda 1 10 günde 1 filan boş gün olabilir bide Office izle

• mezuna kalmamaya calış 2 ay var çok şey yapılır en büyük tavsiye

• Penanggalan kullanıcısına yanıt

hocam zaten uzun bir süredir 12 13 saat civarı çalışıyorum geçmişten gelen eksiklerden dolayı bir yerden sonra olmayınca olmuyor işte yeni konuları tamamlayayım derken eksikleri kapatamıyorum böyle bir döngünün içine girdim ve bunaldım.

• 12-13 temposu hep sabitse yerinde olsam ayt abanırım komple eksik dediğin tyt ise o hiçbir zaman kapanmıyo hocam

• Cidden istediğin bir hedef yoksa kalma çok zor geçiyor.

• evet sabit, dediğin gibi ayt kasıyorum deli gibi ama tyt aşırı düşük olduğu için ayt telafi etmiyor maalesef

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

hedefim var hocam sırf onun için buralara kadar dayandım zaten. tecrübelerinizden biraz bahseder misiniz? sosyal hayat özellikle

• Tıp için mezuna kalırsan kal

• altankorayb kullanıcısına yanıt
    Dersaneye falan gitmiyorsan evde çok sıkıntılı oluyor bir zamandan sonra her gün aynı masaya oturup 7-8 saat çalışmak bir noktadan sonra bunaltıyor
  • Arkadaşın dediği gibi 60 günün kıymetini bil çalış kalma mezuna hele seneye de uzaktan egitim olur veya dershaneye falan gitmessen kafayı yeme ihtimalin yüksek

• 60 gün sonra dil ögrenmek yerine ayt mat calısmak insana koyar o yüzden sık dişini

• escapes_ kullanıcısına yanıt

7-8 saate bile razıyım o dereceye geldim :d

• matrix066 M kullanıcısına yanıt

hocam dişimi sıksam bile hedefim için netler tutmuyor ki bir eksiğimi kapatmaya çalışırken diğerleri duruyor şuanlık imkansız yani

• frenilum16 F kullanıcısına yanıt

hocam seneye iyimser düşünürsek pandeminin biraz etkisinin azalacağını düşünüyorum en azından haftada 1 2 kere dışarı çıkılıp gezilebilir. bu noktada mezunlara sormak istedim kendilerine vakit ayırabiliyorlar mı diye.

• Beyler konuyla alakasiz ama sorum var
    Ea'da hukuk gelmezse baska bir bolum yazacagim, bolumden mezun olunca kpssye giriyorsun yani kpssye bagli bir bolum
    Devlette 20klik yerde okusam ne fark eder 80klik yerde okusam ne fark eder (arada buyuk fark olmasinin sebebi ayni sehirde iki farkli uni)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Aşırı düşükden kastınız nedir hocam 50 60 falan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

mezuna kalmamaya calış 2 ay var çok şey yapılır en büyük tavsiye

hocam 2-3 türkü çalda azıcık neşemiz yerine gelsin. e-gitarla iyi gider şimdi

Ben biraz daha rahat çalışmak(rahattan kastım bir tık daha özgür) için dershaneye vs. gitmedim .Sitcomlar olmasa bu seneyi atlatamazdım.

• Ben mezun değilim üni 2. sınıf bırakıp tekrar hazırlanıyorum yani arada 1 sene boşluk var ama yine de zor ilk 6 ay pek sıkıntı çıkmıyor ama ocaktan sonra sıkılmaya başlıyorsun hep aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak bayıyor bir süre sonra sağlam psikoloji lazım

Mezunlukta dersane özel ders kesinlikle önermem rahat olman lazım her şeye senin karar vermen gerek bence film-dizi izlemek lazım arada bir dışarı çıkıp dolaşmak şart hafatda 1 10 günde 1 filan boş gün olabilir bide Office izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-270A60C93 -- 26 Nisan 2021; 0:56:12 >
  • Üniversiteye mezun olarak giren biri olarak tavsiye vereyim.Vaktin varken değerlendir.İnanılmaz derecede sıkılırsın şimdi bir de korona var daha da beter.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.