Şimdi Ara

mezunlara hobi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda bu konuyla alakalı açılmış konulara bakıyordum (1 saattir buna bakmakla meşgulüm) bunu buldum nasıl aklıma gelmedi diye hayıflandım şey soracam ikinci elini ne kadara bulurum ps3 ün https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=69894165

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinavlarinefendisi -- 10 Ekim 2017; 20:55:6 >

• Müzik aleti çal, spora git, resim yap, kitap oku, ilgilendiğin bir şey üzerine araştırma yap(atom fiziği ilgimi çekiyor). Çok şey var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkotiko

Müzik aleti çal, spora git, resim yap, kitap oku, ilgilendiğin bir şey üzerine araştırma yap(atom fiziği ilgimi çekiyor). Çok şey var

ona rağmen çok zaman kalıyor desem inanır mısın araştırma konusunda bir şeyler yapsam olabilir eyvallah bro sağol
  • Benim kuzen satıyor full oyunlu istersen mesaj at bana sorarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap okuyabilirsin boş vakitlerinde Türkçe netlerini arttırabileceğin türlerden. Stres atmak için yüzmenin üstüne tanımam. Oyun falan oynama bağımlılık yapabilir. Teknolojik aletlerden uzak durmaya bak, bakacağın zaman da eğlenceli,komik yada faydalı şeylere bakabilirsin. Beynini yorar fazlası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim benden sana tavsiye şimdiden girişme yok ps 3 falanmış tamam vaktin bolmu ozaman film dizi falan bak çok zamanını yemeyecek şekilde uzun süre online oyun oynayan birisi olarak tavsiye veriyorum oyun işi sınav zamanı yanlış yazın al istediğin gibi oyna
  • Drone sipariş ettim bende bakalım

@umuduvar3k Havuza gitmeyi düşünüyordum zaten hocam öyle diyosan gidiyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ödev vs fırsat bulamıyorum :/

• Satranç bilardo f1 müzik aleti çalmak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.