Şimdi Ara

mezunlar gunde kac deneme cozuyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben su aralar gunde 2 genel deneme 2 matematik bolum denemesi ve 1 tane ales cikmis soru denemesi cozuyorum integral calismak vaktimi aliyor 10 ocak olana kadar boyle gidecek daha sonra lys calismayi birakip mat2 denemeleri cozmeyi planliyorum. Herkes yazarsa deneme sayisini hepimize faydali olur diye dusundum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günde 10 saat falan çalışıyorsun galiba . Denemeler zihni yorar . Günde 1 den fazla çözme . 2. Si aynı verimde olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günde 30 saat ders mi çalışıyon bu ne lan ben bu sene toplam 10 deneme anca çözdüm adam günde 2 tane çözüyom diyo
    Edit:Başlıgı moral bozup rakip elemek amaçlı açtıgını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 221B baker street -- 5 Ocak 2016; 17:51:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunde 1 denemeden fazlasi gereksiz bence.yanlis cikan konulardan da 2-3 test gomduk mu misss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FallingSkies- -- 5 Ocak 2016; 17:42:57 >
  • Mezunsunuz bide hala akıllanılmıyor Sana hayırlı lysler

• 2 güne ideal şuanda son 1 ay kala her gün yaparsın yeter bence
  • son 2 haftada anca 2 genel çözerim kafayı yemişsan
  • 1tane genel 1tane mat

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanlakop

Mezunsunuz bide hala akıllanılmıyor Sana hayırlı lysler

Lys'ye daha cok mu zaman ayirmaliyim? Tmci oldugum icin mat2 calisiyorum sadece. My serisi+ apotemi+ yuzde yuz yayinlarini birlikte goturuyorum integralin kucuk bir kismi kaldi sonra mat2 denemeleri cozecegim iste senin onerin nedir?

• çok gereksiz bi çalışma,az lys çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Günde 30 saat ders mi çalışıyon bu ne lan ben bu sene toplam 10 deneme anca çözdüm adam günde 2 tane çözüyom diyo

Rakiplerimin burada oldugunu sanmiyorum ayrica insan bunlari okuyup gaza gelmeli. Bir de gecen sene ben de 10 deneme cozup sinava girdim ve tam anlamiyla gordum ebemi bol deneme sart!:D

• quote:

Orijinalden alıntı: matmygeo

quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Günde 30 saat ders mi çalışıyon bu ne lan ben bu sene toplam 10 deneme anca çözdüm adam günde 2 tane çözüyom diyo

Rakiplerimin burada oldugunu sanmiyorum ayrica insan bunlari okuyup gaza gelmeli. Bir de gecen sene ben de 10 deneme cozup sinava girdim ve tam anlamiyla gordum ebemi bol deneme sart!:D

Haklısın rakiplerin burda degil çünkü buranın çogu sayısalcı yani fizik kimya biyodan korkup tmye geçenlerin çok rakibi yok burda , TMci gardaşım tüm sene mat-geo-edebiyat çalışmanda kolay gelsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırf ego kasmak için konu açmış iplemeyin. Büyük ihtimallede 140+ yapan troll.

• Günde 1 tane ygs mat bölum denemesi çozuyorum.Bazen de yaninda fen denemesi çozuyorum. Haftada 1 genel çözuyorum. Bunlarin yaninda lys mat konularini çalişiyorum

• Haftada bir tane o da zaman denemesi

Icim rahat mı?= evet cok rahat :)

• Günde 4 deneme ideal

• 8 saat uyuyorum kalanında 6 deneme çözüyorum. Uykumu 5 saate indirebilirsem 7 denemeye çıkarıcam. Bence 4 deneme altı çözenlerin hiç şansı yok.

• Günde 4 denemeden az çözüyorsanız 10k yı unutun

• Stock Trader S kullanıcısına yanıt
    Boş iş bunlar, günlük soru sayısı tamamlamaya uğraşıp, ders çalışmayı sevmeden sırf soru çözmek için çözenler 13 Mart günü 1'de ağlaya ağlaya çıkacaklar sınavdan, aha da buraya yazıyorum.Günde 1 deneme idealdir, önemli olan o denemeleri analiz etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eüzerixinintegrali -- 5 Ocak 2016; 20:16:09 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.