Şimdi Ara

MEZUNLAR GELİN KONUŞALIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gündüzler çok boş geçiyor. Gece çalışabiliyorum düzgün. Biliyorum mantiksız ama düzen oturtamıyorum. Bir oradan bir buradan çalışmaya başladım bir aydır. Sevdigim bir yanim var ki: Bu sene de istedigim olmazsa gibi bir korkum yok. Olacağına inanıyorum. Bakalım ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizyildizi345 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sizle konusmustuk sizin sonucunuzu merak ediyorum.Yazin geoyu falan çok iyi hallediyordunuz Yaparsınız hocam panik yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 19 Şubat 2018; 21:53:29 >
  • Tm'den hazırlanıyorum. Temmuz 10'dan beri evde çalışıyorum. Ne bir kütüphane ne bir dershaneye gittim çalışmak için. Yazın her şeye 0'dan başladığım için yapacak çok şey buluyordum. Çünkü bir sürü konu vardı çalışacak. Şimdi çok konu eksiğim kalmadı ama nedense o yazınki çalışma isteği yok artık. Bir ara yılbaşı zamanı bir düşüş yaşadım. Sonra toparladım tekrar. Önemli ayların mart ve sonraki aylar olduğunu düşünüyorum. Marta kadar biraz güç depolayıp kalan vakti çok iyi değerlendirmek lazım.

Beni en çok bunaltan 7/24 aynı odanın içinde , aynı masanın başında olmak. Bu aylardır böyle. Sıkılınca muhabbet edeceğim biri yok. Işte arada foruma giriyorum ama o da bir yere kadar. Bir de çalıştıkça deneme netlerinin aynı kalması biraz moral bozuyor. Aylardır nerdeyse aynı yerde kaldı netlerim. Bakalım umarım 4 ay sonra güzel günler bizi bekliyordur

• Havalar ısınıyor şimdi yardırma vakti , diğerleri salarken daha çok çalışan kazanacak

• Beyler netlerden haber verin.
    edit: netlerden ve hedeflerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skirmish4 -- 19 Şubat 2018; 16:31:31 >
  • hedefi olmayan adam bırak çalışmayı kıçını bile kaldırmaz ama hedefi varsa o adam gözünü bile kapatmaz

• sizle konuşmuştuk hocam uniden mi hazırlanıyordunuz .

benim de bu ara matlar gayet iyi fende sıkıntılar var oz. kimya ....

tyt bi şekilde oluyor . ama ben son aylar yukselmeyi bekliyorum biraz

• İnşallah agacım sabır sabır az daha sabır.

• Arkadaşlar temelim var diş istiyorum bir yandanda ünide okuyorum okul başladı yine bütün moralim yerlerde sanki olmayacak gibi geliyor en kötüsüde bu boşa uğraşıyormuşsun gibi hissetmek çok kötü beeeg

• Yok mezunum.Ölümüne deneme çözmem gerek benim de

• lesfleursdumal kullanıcısına yanıt
    Aynen dershanedeki mezunlar disarida bulusmaya başladı beni çağırıyorlar bazen bende yok diyorum yazın da onlar evde çalışır artık

• Oetkeer43 kullanıcısına yanıt
    İnşallah iyi şeyler olacak hocam . Martta ve sonrası cok önemli

• açıklarımı kapatıp farklı tarzda sorular tarıyorum bazen bir şey yapmıyor gibi hissediyorum bazen çok yorgun gibi hissediyorum fakat iyi abanmak lazım sonunda üzülen taraf olmayalım tabi bu işin bu tarafı da var aileme de söyledim olmaya da bilir diye hani nolur diye sagolsunlar sıkıntı etmiyorlar gerçi ben bazen sinirlenip bıraktıgımda yapma etme o kadar emek verdin diyip devam ettiriyorlar
  • İnşallah hocam
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    olur olur olacak
  • Daha bütün fen duruyor.3 ayda fizik kimya biyoloji hadi bakalım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.