Şimdi Ara

MEZUNLAR GELİN KONUŞALIM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
36
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> MEZUNLAR GELİN KONUŞALIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    667 Mesaj
    Nasıl gidiyor mezun hayatı.. Ben şubatı boş geçirdim desem yeridir.Denemeler falan da iyi de ne biliyim bitse de gitsek havasındayım.Sanki geçen senenin tekrarını yaşıyorum havalar falan da ısınıyor,çalışmak zorlaşıyor.Bir de sakın telefonda wp filan geri yüklemeyin aman diyim.Ben yükledim eskilere mesaj atayım dedim (kız) keşke atmayaydım 3 günüm yazdıklarımı düşünmekle geçti geri sildim wp yi.Telefonu açmayın eski arkadaşlarınız da kafanızı meşgul etmesin.Ha bir de kütüphaneye veya dershaneye oturun çalışın evde çalışmayı denedim olmuyor bir rahatlık çöküyor bana.Kişiden kişiye değişir orası ayrı.Ama az kaldı beni kamçılayan tek şey yazın insanlara vereceğim cevap mezuna kaldığımda benimle dalga geçenlere çok güzel cevap vermem lazım.Sizde durumlar nasıl

Herkes en az bir ayını çöpe atıyor boşver ben ocağı çöpe atmıştım. Bence önemli olan mart nisan mayıs aylarında dört kolla sarılmak derslere. Geçen sene benim de sürekli aklıma geliyor bazen dejavu gibi oluyor bazen de geçen seneyle bu seneyi karşılaştırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Karşılaştırma olayı bende de var.
    |
    |
    Mertz9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şuan başımda eskiler var yine bende boşladım yaklaşık 2 haftadır öyle günde 30-40 soruyla geçiyorum konu anlatım falan bakıyorum ama kendini kandırmak oluyor.Nasıl bir taktik izliyorsunuz geçen sene 97K TM-3 yaptım Hukuk istediğim için bir sene daha kaldım.Edebiyatım çok iyi mat 1 çok iyi.Geometri ve M2 beni çok zorluyor.Sosyalden yana sıkıntı yok 20 soruda 17-18 net geliyor en az.

Mat1 i nasıl hallettiniz?

|
    |
    luzengor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yine fizikte geri kaldim. Cildiricam
    Denemelerde sure sikintisi cok cekiyorum. Turkcede cok yanlis cikariyorum ve buna kimse anlam veremiyor
    Gunluk soru sayim artmiyor. Tedtin basina gecince 2 soruda bir ksfam farkli yere gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Denemelerin düzeyi zorsa süre sıkıntısı normal diyebilirim.Türkçe için de dilbilgisi halletmişsen çıkmış paragrafları çöz sınava yabancılık çekmezsin.Ben geçen sene 1 yanlışım vardı YGSde . Farkettim ki çıkmış soru kalıplarına çok benziyor sınavda gelenler yabancılık çekmemiştim.
    |
    |
    Whovian1644 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Fena değil bende durum da şu kimya biyoloji vs çok canımı sıkıyor kimya özellikle çok konu var. 12 kimyaya kadar geldim ama hala denemelerde sorun yaşıyorum. En son ayt denemesinde dershanede matematiği fulledim ama fen 25 netti. Hiçbir işe yaramıyor o yüzden şu an. Bir de tyt de dikkat hataları okuma hataları vs çok sinir bozuyor bende. Martın ortasına kadar bitiricem inşallah kimyayı falan.

Ben de çok zorlanıyorum çalışırken ayt çalışırken tyt netleri düşmeye başladı konular çok çabuk unutuluyor özellikle lys fen kısmı bir tr 1. sinav surecini ters piramit insa etmeye benzetiyordu en buyuk tasi en son koymak lazim son 4 ayda herkes ciddi net yukseltecek kasmamiz lazim

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Olicityy

Denemelerin düzeyi zorsa süre sıkıntısı normal diyebilirim.Türkçe için de dilbilgisi halletmişsen çıkmış paragrafları çöz sınava yabancılık çekmezsin.Ben geçen sene 1 yanlışım vardı YGSde . Farkettim ki çıkmış soru kalıplarına çok benziyor sınavda gelenler yabancılık çekmemiştim.

Cok sagolasin

|
    |

Lys fizik kimya zaten yok

Kendimi başkalarıyla kıyaslamamak istesemde herkes konuları bitirmiş seri deneme atıyor nerdeyse, Moralimi bozuyor bu...

Ders çalışma isteğim hiç gelmedi zaten bu sene ama artık gittikçe bunalıyorum 30 dk oturamıyorum .

Bitsede gitsek durumu bende de var böyle devam ederse biter ama gidermiyiz bilmiyorum.

oo kimleri görüyoruz tanıdıklardan..her seferinde hatırlatıyorum ama o efsane geriye çekiş seni bitirdi be.. Takma fazla hocam az kaldı yazın her şey harika olacak
    |
    |
    Currynin Üçlüğü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Binbaşı
    1655 Mesaj
    ışığın orada sizi bekliyoruz
    |
    |

Etkili tekrar yapman lazım kimya için o yüzden sana örnek tekrar fasikülü linki atayım bunu yapabilirsin mesela... yine bunun alakalı videolarda var.

https://drive.google.com/open?id=1eka4fI_rx6W936gjihOovbQCFwGfP9wp
    |
    |
    denizyildizi345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    1 Mesaj
    hocam deneme netlerim artmıyor lys için. fizikten elektrik optik falan çalışmadım hiç. mat dan integral çalışmadım daha. geometride çemberdeyim. kimyada 11. sınıf kimyasını çalışmadım daha ve dahası.... bukadar çok yapılacak şey var ve ben götümü yayıyorum hala. hayır farkındayım kazanmam gerek hayvanlar gibi çalışmam gerek.. ama bir boşluk hissi.. hele evdeyken. bugün geç kalktım diye gitmedim kütüphaneye ve büüüütün günü boş geçirdim. al bir de burdan yak. nasıl yetişecek anasınısatayım. lan bi de dersane var o da baydı her gün her gün sabahın köründe. dersaneye gidesim de gelmiyor. Acilen sahalara geri dönmem gerek. yazın burda yazdıklarıma bakıp vay benim eşek kafam diye ağlamak istemiyorum. Biri beni kırbaçlasın.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 21 Şubat 2018; 0:59:22 >
    |
    |

ben. temmuz sonu gibi calismaya baslamistim o zamanki enerjimden eser yok simdi nerdeyse calismaya baslayali 2 yil olacak cok yordu artik ayni seyleri yapmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.