Şimdi Ara

Mezunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar çoğumuz başlayalı ya bir ay ya da 2 haftalık bir zaman dilimi oldu.
    Rekabeti arttırmak adına şu zamana kadar neler yaptıklarımızı yazalım .
    Ben tyt-ayt geometri bitirdim
    Tyt Türkçe ve tyt sosyali bitirdim
    Şu an tyt kimya 345 sb ve mat çözüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC5F4DF30 -- 20 Eylül 2019; 12:43:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Tyt fizik optik dalga ve elektrik kaldı tyt mat bitti tyt kimya karışımlar asit baz ve kimya her yerde konualri kaldi tyt biyo temel bileşenler bitti ayt mat fonskiyon polinom 2.dereceden denklem parabol bitti geometri ucgen dortgen bitti ayt fene baslamadim

• Tugrulgm456 T kullanıcısına yanıt
    İkinci dereceden denklemler ,parabol ve polinom tyt’de var diye ben saymadım hocam .

• Up

• Hocam çoğunu bitirdim unutmaktan farklı bir yol izliyorum :D unutunca olmuyor yani testle falan halledemedim ama şimdilik bakalım daha farklı olur umarım. Elektrik manyetizma ile ilgili kısımları komple bitirdim tekrardan problemlerde komple bitti sayılır gibi apoteminin maraton kısmı kaldı sınavda bundan daha kolayı geliyor ve ana fikirleri çok benzer çıkan sorulara soru tipi farklı bile olsa. Diğerlerini yapabiliyorum unutmuşluklar var ama full değilim diğer konularda. Hiç soru kaçırmıyorum dediğim konu çok az şimdilik. Aklıma gelmişken solunum fotosentez komple tekrardan çalışıp bitirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aristocratic_colonel -- 20 Eylül 2019; 13:39:18 >
  • TYT Mat bitti. Tyt sosyal bitti. Tyt fen %70 halledildi. Fonksiyonların ayt kısmı kaldı. Türkçe dil bilgisi yeni başladım. Ayt fizik tork ve denge bitti. AYT kimya periyodik sistem ve atom yapısı, Ayt biyolojide tytnin ortak konularını bitirdim. Ayt mata da yeni başladım.
  • aristocratic_colonel kullanıcısına yanıt
    Temel olarak bakınca ben de öyleyim hocam ayt kimya, tyt biyo
    Ayt mat bunları biliyorum zaten de ben çalışmaya başladıktan sonra neler yaptınız esas onu sormuştum .

• Farkındayım hocam ekstra yorum yapmak bazen hoşuma gidiyor :D inşallah herkes için keyifli, mutlu bi sene olur
  • aristocratic_colonel kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam hepimiz için inşallah.

• 1 ayda nasıl bu kadar bitirdiniz. Ben TYT Matta Permütasyon, TYT Fizikte Elektrik, TYT Kimyada Bağlar, TYT Biyolojide de Ekolojideyim. Haydaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bjorn Ironside kullanıcısına yanıt
    Türkçe ,sosyal ve geo da yaptıysan kötü ilerlememişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EC5F4DF30

Türkçe ,sosyal ve geo da yaptıysan kötü ilerlememişsin.
    Türkçe zaten bitmişti de. Geometride de üçgenler bitmedi dahaca. Sosyal duruyor (felsefe-din hariç)

• Tyt biyo kimya mat(az bişey kaldı),türkçe 1 kitaptan bitti fizikte optik dalga elektrik akımı kaldı
  • Bazı sebeplerden dolayı biraz geç başladım.

2 ay içerisinde tyt adına çalışmayı bitirmek istiyorum da herkes böyle yazınca bir tuhaf oldum.

• Bende bu pazartesi basladim deneme cozdum turkce dilbilgisi unutmusum 3 ayda ona üzüldüm

• tyt fizik ve geo hariç komple bitti branş denemesi atıyordum bu zamana kadar bundan sonra haftada 2 tyt genel denemesi çözeceğim ekim itibariyle ayt başlayacağım. not: 40k mezun

• Konulari hizli bitireyim diye az soru çözmeyin sene sonunda üzülürsünüz benden söylemesi

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.