Şimdi Ara

Mezunken dershanede h.sonu grubuna geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. yılımdayım. aslında dershaneye gitmiyecektim . ama arkadaşlarımın ve hocalarımın tavsiyesiyle gene yazıldım dershaneye.ve korktuğum başıma geldi.zaman problemi.. günde 6 saat haftada 4 gün gerçekten büyük bir zaman ve dershane günleri eve geldiğimde çok yorgun oluyorum kendime geldiğimde saat 7 yi bulmuş oluyor.konu olarak az ve belli eksiklerim var ve hedefim çok yüksek . eksiklerim de tamamlayıp deneme ve soru bankası bitirmeye yoğunlaşmak istiyorum.soruma gelirsek başlıkta da geçtiği mezun olmama rağmen hafta sonu grubuna geçmem bu derdimin çaresi olabilir mi ? tavsiyelere ihtiyacım var millet..(bayramdan sonra dershane hocalarımla da görüşeceğim..)

• Yukari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam mf sin sanırım. eğer daha verimli çalışırım diyosan geçmende fayda var ama haftasonu daha ağır olur dersler son derslere doğru anlayamam diyosan geçme. 7-8 saat göreceksin haftasonu bi günde buna hazırsan geç derim. kişinin kendi ve verimli çalışması çok önemli bence.
  • Herkes farklıdır. İyice düşün. Haftasonu grubu senin içi daha faydalı olacağını düşünüyorsan öyle dene.
  • gec
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

hocam mf sin sanırım. eğer daha verimli çalışırım diyosan geçmende fayda var ama haftasonu daha ağır olur dersler son derslere doğru anlayamam diyosan geçme. 7-8 saat göreceksin haftasonu bi günde buna hazırsan geç derim. kişinin kendi ve verimli çalışması çok önemli bence.

evet mf yim dostum.öle olucağını umuyorum ama hala tam kararımı veremedim.h.sonu derslerinin younluğunu 12 den hatırlıyorum.ve yaşamak istediğim bir şey değil.
  • hocam basladın devam et ya daha rahat bence h.içi h.sonu zaman dar hocalar dahha dar hızlı anlatırlar böyle iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe.1905se -- 19 Ekim 2013; 15:07:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

hocam basladın devam et ya daha rahat bence h.içi h.sonu zaman dar hocalar dahha dar hızlı anlatırlar böyle iyi bence

dostum günlük 6 saatten haftada 24 saat çok daha yorucu geliyor bana. ama h.sonua günlük 8 saat olursa çekilmez tabi.amacım h.sonu dershaneye gidip h.içi kütüphanede ders çalışmak.bunu düzenli yaparsam çok faydalı olucağını düşünüyorum
  • ben gecen sene bunu yaptim en buyuk eksik calisma arkadasi bulma eger ikna edebilirsen 2 kisiyle birlikte gec 3 kisi muthis bir ekiple iyi calisilir. bu is zaten yalniz cok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimar*ugur

quote:

hocam basladın devam et ya daha rahat bence h.içi h.sonu zaman dar hocalar dahha dar hızlı anlatırlar böyle iyi bence

dostum günlük 6 saatten haftada 24 saat çok daha yorucu geliyor bana. ama h.sonua günlük 8 saat olursa çekilmez tabi.amacım h.sonu dershaneye gidip h.içi kütüphanede ders çalışmak.bunu düzenli yaparsam çok faydalı olucağını düşünüyorum

Hocam eksiklerin nasıl eger pek yoksa yap ki sizin pek yok diye hatırlıyorum geecen senede iyi puan almıstınız..Ama hafta sonu 8 saat de cekilmez gibi siz en iyisi bi hocalarla konusun onlarla daha iyi plan yaparsınız

• quote:

quote:

quote:

Hocam eksiklerin nasıl eger pek yoksa yap ki sizin pek yok diye hatırlıyorum geecen senede iyi puan almıstınız..Ama hafta sonu 8 saat de cekilmez gibi siz en iyisi bi hocalarla konusun onlarla daha iyi plan yaparsınız

dostum 8 mi gerçekten dersler.ben çekemem o kadar saat

evet dostum pek eksiğim yok.tüm mf derslerin son 1 2 konusu eksik sadece.ki onlara bu yıl içerisinde bitip ocak ayından itibaren sıfır konu eksiğlyle denemelere yoğunlaşmak isiyorum.hedef bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: camoka94

ben gecen sene bunu yaptim en buyuk eksik calisma arkadasi bulma eger ikna edebilirsen 2 kisiyle birlikte gec 3 kisi muthis bir ekiple iyi calisilir. bu is zaten yalniz cok zor.

kesinlikle katılıyorum.kafamda bir iki arkadaş var zaten.ama onlarla uyum içinde çalışabilir miyiz onu bilmiorum.peki dostum sen geçen sene bu değişiklikten fayda mı gordün zarar mı
  • Bizde duayen var bir tane.

• quote:

Orijinalden alıntı: antalya7

Bizde duayen var bir tane.

anlamadım dostum.dershanedeki sınıfnda mı diorsun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: itrysohard

gec

zaman açısından faydalı olucağı kanaatinde misin dostum
  • quote:

quote:

Evet adam resmen duayen her konu hakkında bi fikri olabilir mi bir insanın.

• quote:

quote:

quote:

pek memnunsun gibi gelmedi bana.sinir tiplerden mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

pek memnunsun gibi gelmedi bana.sinir tiplerden mi

Yok ya tam tersi(RVP) çok seviyoruz sınıfça.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: itrysohard

gec

zaman açısından faydalı olucağı kanaatinde misin dostum

evet her ne kadar mezun grubunda zaman bol görünse de bir zaman sonra gerçekten yormaya başlıyor ve çalışacak zaman bulmakta sıkıntı çekiyorsun.

ama hafta sonu grubuna geçersen deyim yerindeyse yardırırsın
  • itrysohard kullanıcısına yanıt
    Vallahi çok mantıklı :) Dersane aynı okul gibi geliyor, çok yorucuu..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.