Şimdi Ara

Mezuniyete gitmemek (SENCE?) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gitmedim geçen yıl. 4 yıllık arkadaşlarım olmalarına rağmen Coğuyla samimi değildim çünkü çoğunun yapmacık olduğunu hissediyordum ve su anda çoğunun arayip sormamasından belli oldu zaten yapmacık oldukları. Samimi olduklarım da zaten gitmediler. Dershanede 1 yılda tanıştığım arkadaşlarımla suan daha çok görüşüyorum daha samimiyim. Çokta pişman değilim gitmediğime.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim sen bu triplerden cik oyle hayat gecmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende mezunum ve geçen sene aynı duygudaydım bazı arkadaşlar ısrar etti gittim ve şimdi iyiki gitmişim diyorum lise hayatın boyunca akıllarda kalacak ender günlerden birisi..
  • Bırak mezuniyeti diplomayı bile almadım sjjs Hadi gel al diye arayıp söylüyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben gitmedim bir şey kaybetmedim

• Gitmedim , bir şey de kaybettiğimi düşünmüyorum.Hakkımı üniversite mezuniyetinden yana kullanmak istiyorum
  • Ben üniversite mezuniyetine gitmedim Kep atmak falan saçma geliyor bide gereksiz yere para kaybı

• bir arkadaşım pantolon t-shirt ile gelmişti ve mezuniyette fizik sorusu çözüyordu :d

• mannis kullanıcısına yanıt
    Hadi buyrun vodnwşdnfd

• Ben de gitmemiştim geçen yıl dediğin gibi takım elbise falan hep para zaten ygs kötüydü evdekilerle papaz gibiydim hiç para isteyip mezuniyet işine girmedim.Lisedeki arkadaşlarımdan da şu an birkaçı ile görüşüyorum zaten.Gitmeme değecek kişiler değillerdi dedim gitmedim.Pişman da olmadım açıkçası.
  • Zamanında ben de gitmedim. Zaten 3-4 kişiyle yakındım. Onlar da gitmedi. Şimdi dönüp baktığımda aldığım doğru kararlardan bir tanesidir. Gerçekten boş insanlar çok oluyor lisede.

• Gitmeyince bişey kaybetmezsin,hiç bir şeyi kaçırmazsın
    Onlar eğlenirken sen evde çalışırsan bu seni başarıya itecektir
    Hem yazık babanın 5 6 günlük kazancını tek günde ezmek hakkın olamaz.
    Ne kadar kötü şartlarda olursan ol mayan temizse yolunu bulursun.
    Dürüst olmaya çalış,o zaman Allah'ta yardım eder sana.

Boş insanlarla geçireceğin 1 gün olucak,geçirme açık ve net.
  • Gitmedim ben pişmanlığım yok, ha gitsem de olurdu da her fırsatta "bunun için mi geldim" diyeceğim için gereksiz geldi.

Eminim diyorsan gitme, eksik kalsın birşey olmuyor. Bu konuyu görene kadar gidip gitmediğimi bile unutmuşum mesela
  • Lise mezuniyetine katılmadım hiç de pişman olmadım. Bu yıl da üniden mezun oluyorum yine katılmayacağım. Kıyafet balo ücreti vs derken boş yere 500 600 vermek gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Gitmedim ben pişmanlığım yok, ha gitsem de olurdu da her fırsatta "bunun için mi geldim" diyeceğim için gereksiz geldi.

Eminim diyorsan gitme, eksik kalsın birşey olmuyor. Bu konuyu görene kadar gidip gitmediğimi bile unutmuşum mesela

aynen öyle ben de bunuın için mi geldim diye düşünüyorum 100 tl katılım ücreti var bi de sazcı çağırcaklarmış
  • 40 yaşındayım kesinlikle git diyorum. İnsan Yaptıklarından değil yapamadıklarından pişmanlık duyar.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk5255

Cosametrium un uzun ve saçma yorumlarini okurken bir tek ben mi kanser oldum abi git yada gitme niye bu kadar kastın ki

okurken sinirden yumruğumu ısırdım hocam ben de

• Lise mezuniyetiyse boşver gitsin. Zaten bir sene sonra hiçbirini hatırlamayacaksın.

Ben lise mezuniyetine katılmadım, uçaktaydım o ara tatile gidiyordum.
  • Hocam bende gitmeyi dusunmuyorum cunku simdiki okuluma geldim nakille ve 3 yildir ayni okuldayiz o yüzden samimiyetim yok ve asiri gruplasma var bizim sınıfta hani gitsem biliyorum oturucam arkada bakicam oynayanlara o yüzden alirim diplomami tamam gitmem baloya falan benimde annem ısrar ediyo ama sonradan geldiysen sinifa kuramıyorsun samimiyet kullanicam hakkimi uniden yana

• Buraya konu açana kadar sağı solu arasan bi takım bi de ayakkabı ayarlardın, organizasyona da azcık uyanıksan para falan vermezsin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.