Şimdi Ara

Mezuniyete gitmemek (SENCE?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mstnpcbeing Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
4.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A7F64D42 -- 26 Nisan 2021; 4:30:5 >

• mezun kardeşin olarak geçen sene aynı fikirdeyim çok samimi arkadaşım vardı acayip ısrar etti gittim belkide en güzel anıları biriktirdiğim gün oldu hem komikti hem duygusal :) bence kesinlikle gitmelisin herkesin hayatında 1 kez yapması gereken şeylerden biri
  • ben de gitmeyecektim ama daha sonra bir kişi yüzünden fikir değiştirdim. Çok güzel bir geceydi gerçekten ben sana da öneririm yani gitmeni her zaman olan bir durum değil. Takım elbise sıkıntıysa mesela ödünç alabilirsin bir abiden almıştım ben ödünç.
  • Professor Lazzers kullanıcısına yanıt
    edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A7F64D42 -- 26 Nisan 2021; 4:30:56 >
  • Gitmek istemedigin belli. Gitme bence şartları zorlayacagini dusunuyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmaradishastası kullanıcısına yanıt
    edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A7F64D42 -- 26 Nisan 2021; 4:31:6 >
  • Çok önemli değil bence sal gitsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster v1

Çok önemli değil bence sal gitsin

Valla ne yalan söyleyeyim, girip Üniversite için konu anlatımlı kitap alsam daha mutlu olacağım.

Çünkü ben sıradan birisi değilim.

Hani herkesin mutlu olabildiği şeylerle mutlu olamam.

iPhone alıp mutlu olan da var,

Benim gibi ( 1 tane dostum olsun, kafalarımız uyuşsun, sabaha kadar oyun oynayalım.) tipinde olanda var.
  • Bende gitmiyecem zaten kendi arkadaşlarımla buluşup eğlenirim daha iyi olur hem o kadar para gitmez

• hocam benim çok aşık olduğum bir kız vardı sırf o ya gelmezsen ben ne yapıcam falan dedi ben de ondan gittim işin açıkcası bu ama güzel bir geceydi yani her zaman olmaz unutma bunu
  • Dostum ben gecen yil gitmemistim. Sirf ogretmenlerimi ve Üsküdar'ı sevdiğim için 4 yıl okula katlandım.

Mezuniyette herkes birbirine biz bir aileyiz gibi sacma sapan ve gercegi gostermeyen soylemlerini dinlemek midemi bulandirirdi diye dusundum gitmedim.

Pisman miyim? Hayir.

• 300 lira kıyafet nedir kardeşim lady gaga mısın sen ?
    git bi takım elbise kirala max 50 tlye ayakabbıyı da yanında verirler zaten.
    mezuniyet masrafı da 100tl yi geçmez zaten. 500tlnin 150 200 tlsinin kesinlikle böyle bir etkinliğe deyeceğini düşünüyorum.

dünyaya sadece bir kere geliyorsun ve hayatında bazen arkana baktığında mutlu göründüğün ya da özgüvenli hissettiğin anları görmek isteyebilirsin. o anlardan birinin de bu an olacağına eminim.

iyi eylenceler.
  • Git oğlum ne olacak. Lise 4 öğrencisisin sen neticede .böyle of bunlar boş iş hepsi ergen kimse samimi değil zaten diyip yaşından 10 15 yaş büyük davranarak tuhaf triplere girmene hiç gerek yok. git 1 geceliğine iç sarhoş ol herkesle muhabbet et gül eğlen her şeyi unutarak kafan dağılsın. fazla kasma kendini yaşına göre davran :)
  • valla hocam dedim acaba bu yazıyı yazan ben miyim diye
    bizimkilerde çok ısrar ediyor git diye,hatta yakın arkadaşlarım gel dağıtırız falan dedi
    gitmicem zaten çok yapma ve sahte bir ortam.
    bana sorarsan gitme.para sıkıntılarını iyi bilirim,o kadar paraya değmez
  • Whovian1644 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de üsküdarlıyım hangi okul
  • Kardes bunlar bos kuruntu seyler ama yukarda arkadasin dedigi gibi sevdigin insanlar varsa kırmamak icin gidebilirsin maddiyattan daha onemli seyler var dostluk gibi . Ben de gitmedim gecen sene benim sıkintim para degildi sadece böyle şamata dan falan gıcık kapıyorum kendi dügünume gitmeyecek durumdayım neyse eger annenin dedigine gelirsek 1 kere lise son oluyorsun vs . Bu da sacma abi ya zTen zorunlu olarak ayni sinifta bulundugun insanlar icin mi gideceksin . Ha ben niye gitmedim sacma sapan ortamlar hele kep atma vs yokmu ayar oluyorumm nasipse üniverstedekine gitmicem lise ortaokul gitmedim universtedekine gitmicem :)) eger olur da tıp kazanirsam o önlük giyme torenine de gitmicem ha zorunluysa giyer 2 dk sonra cikarim . Şu tıp balosu vs onada gitmicem anasinı satayim hepsinin cani cehenneme . Sen zaten gitmek istemiyormussun ozaman zorlamanin anlami yok bosver fotograf cekimi vardi bizde onada katilmadim valla bayıyor beni benmi degişiğim onlar mı anlamadım neyse sal gitsin keyfine bak .

• Justinian J kullanıcısına yanıt
    edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A7F64D42 -- 26 Nisan 2021; 4:31:35 >
  • Heaal

• quote:

Orijinalden alıntı: GebermisAdam

Kardes bunlar bos kuruntu seyler ama yukarda arkadasin dedigi gibi sevdigin insanlar varsa kırmamak icin gidebilirsin maddiyattan daha onemli seyler var dostluk gibi . Ben de gitmedim gecen sene benim sıkintim para degildi sadece böyle şamata dan falan gıcık kapıyorum kendi dügünume gitmeyecek durumdayım neyse eger annenin dedigine gelirsek 1 kere lise son oluyorsun vs . Bu da sacma abi ya zTen zorunlu olarak ayni sinifta bulundugun insanlar icin mi gideceksin . Ha ben niye gitmedim sacma sapan ortamlar hele kep atma vs yokmu ayar oluyorumm nasipse üniverstedekine gitmicem lise ortaokul gitmedim universtedekine gitmicem :)) eger olur da tıp kazanirsam o önlük giyme torenine de gitmicem ha zorunluysa giyer 2 dk sonra cikarim . Şu tıp balosu vs onada gitmicem anasinı satayim hepsinin cani cehenneme . Sen zaten gitmek istemiyormussun ozaman zorlamanin anlami yok bosver fotograf cekimi vardi bizde onada katilmadim valla bayıyor beni benmi degişiğim onlar mı anlamadım neyse sal gitsin keyfine bak .
    edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A7F64D42 -- 26 Nisan 2021; 4:31:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cosametrium

quote:

Orijinalden alıntı: David Belle

quote:

Orijinalden alıntı: cosametrium

quote:

Orijinalden alıntı: Monster v1

Çok önemli değil bence sal gitsin

Valla ne yalan söyleyeyim, girip Üniversite için konu anlatımlı kitap alsam daha mutlu olacağım.

Çünkü ben sıradan birisi değilim.

Hani herkesin mutlu olabildiği şeylerle mutlu olamam.

iPhone alıp mutlu olan da var,

Benim gibi ( 1 tane dostum olsun, kafalarımız uyuşsun, sabaha kadar oyun oynayalım.) tipinde olanda var.

quote:

300-400 Lira kıyafet, e buna ayakkabı da lazım, ekstra bu organizasyon işleri için 100 200 lira civarı masraf gidecek

Siktir et gitme kardeşim bu paraya forumca mangal yaparız.

Abi durum olsa affetmem de, ben yokluğu da gördüm varlığı da.

Hani arkadaşlarım pek anlamaz Aile bağlarından.

Babanın başkasına muhtaç olmasından belki ama.

ben Gördüm kötü bir olay koyuyor adama.

İstemeye istemeye başkasına muhtaç olmak koyuyor.

Dolabımda 3 5 tane kıyafet var şuanda mesela, almam da aldırmam da.

Yılda 1 kendileri alır, ona da niye aldınız demem. Çünkü varsa paraları alırlar.

Ayrıca mangal işi aklıma yattı :D

@cosametrium ulan öyle şeyler yazmışlar ki benim bile sizin mezuniyete gidesim geldi.
    dostluk yazmış? dost eğer dostsa o gece gelip gelmemene bakmaz zaten, çoluk çocuk yorumlar görmekteyim.

o kadar para domalıp ne zevk alacaksın anlat bende destekleyecem.
    her gün gördüğün tipleri farklı bir mekanda görünce ne değişecek?

içinde kalacaksa git sonradan aklımı sikeyim dersen senin bileceğin iş.

kardeş kusura bakma argolu konuşuyorum azcık, üstüne alınma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Belle -- 18 Mart 2018; 23:25:10 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.