Şimdi Ara

Mezuniyet Hakkında Sorularım Var Lütfen İçeri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 19 Ocak 2014; 21:51:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Takim elbise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıplak git çok sarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astronotc -- 20 Mayıs 2013; 23:31:01 >
  • Önerilerinizi bekliyorum.
    Benim için önemli bir konu

• normalde nasıl takılıoyun bılmıorum ama mesela beyaz pantolon lacıvert gomlek falan gıyebılırsın yada kot ustune guzel bır gomlek bıraz senın tarzın bellı eder nasıl gıyenecegını
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelRosso

normalde nasıl takılıoyun bılmıorum ama mesela beyaz pantolon lacıvert gomlek falan gıyebılırsın yada kot ustune guzel bır gomlek bıraz senın tarzın bellı eder nasıl gıyenecegını

Normalde siyah kanvas + gömlek giyiyorum. Takım falan mı giysem diye duşunuyorum ama oda beni garip gösteriyo sanki. Yani yeni bir gömlek alıp normal giyim tarzımda giyinmeliyim? Birde geriliyorum düşündükçe :( onun için ne yapmalıyım?

• arkadaşına danış tavsiye al biz ne bilelim sanki bizimle gideceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

arkadaşına danış tavsiye al biz ne bilelim sanki bizimle gideceksin

Ne diyeyim ki kıza? Birde burdakilerin tecrübelerinden de faydalanmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

quote:

nasıl giymemi önerirsin demekle başla.. arkadaşının nasıl giyineceğini öğren ona göre ne giyeceğine karar ver.

kız abiye giyer sen kanvas gömlek giyersen olmaz sırıtırsın kızın yanında.
  • quote:

quote:

quote:

nasıl giymemi önerirsin demekle başla.. arkadaşının nasıl giyineceğini öğren ona göre ne giyeceğine karar ver.

kız abiye giyer sen kanvas gömlek giyersen olmaz sırıtırsın kızın yanında.

Saolasın diego, uyum meselesi hiç aklıma gelmemişti. Ona sormam garip kaçmaz değil mi?

• quote:

Saolasın diego, uyum meselesi hiç aklıma gelmemişti. Ona sormam garip kaçmaz değil mi?

neden kaçsın ki fikir alacaksın sadece hatta onun hoşuna bile gidebilir uyumlu giyinmeyi istemen..

diego ne la
  • Surekli bu konular aciliyor yasiniza ve mevsime gore cok resmi gitme artik dusuk paralara bile guzel giyinilebiliyor en önemlisi aldiklarin ustune iyi otursun gerekirse tadilat yaptir emanet gibi durmasin

• vay anasini kiz mi seni davet etti lan biz yirtiniyoruz nasil cagiralim diye

• quote:

quote:

neden kaçsın ki fikir alacaksın sadece hatta onun hoşuna bile gidebilir uyumlu giyinmeyi istemen..

diego ne la

Teşekkür ederim öğrenince birde size sorarım :) diego lafın gelişi

• quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

Surekli bu konular aciliyor yasiniza ve mevsime gore cok resmi gitme artik dusuk paralara bile guzel giyinilebiliyor en önemlisi aldiklarin ustune iyi otursun gerekirse tadilat yaptir emanet gibi durmasin

Para sorun değil ama rezil olmak istemiyorum

• Bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sarposarp

vay anasini kiz mi seni davet etti lan biz yirtiniyoruz nasil cagiralim diye

Birde kahvaltıya gitcez aynı hafta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.