Şimdi Ara

Mezuna mı Kalayım ? Öneri verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
50
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Mezuna mı Kalayım ? Öneri verin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    22 Mesaj

Çok teşekkürler yorumların için.Düşünüp son kararımı vericem artık bugün ya da yarın..
    |
    |
    Kuzeyli.2891 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bak bütün oklar sanki kalmanı gösteriyor, ki en mantıklısı bu zaten. sen boşver insanların dediğini. yarışı kazanan sağır kaplumbağadır bu hikayeyi bilirsin. herkese, ailene bile kulaklarını tıkayıp çalışacaksın, 130 binin üstüne çıkacağından hiç kuşkun olmasın. ulaşırsın istediğin 15-20k ya. tek gerekli olan şey gerçek bir azim, onu da sende görüyorum. kendin utanmazsın bu yüzden. kardeşinin durumunu da düşünerek, hepsini ortaya koyarak mezuna kal derim ben. başka bir arkadaşın yazmış bak 1 yıl kaybedeceksin ama 39 yıl kazanacaksın demiş. çok haklı bu bir yıl asla bir kayıp değil. kendine bir şans daha vermen nasıl bir kayıp olarak değerlendirilebilir ki :) sen kafana takma ailen ve maddi durum için de iyisini yapıyorsun kendin için de. sadece gerçek bir azim ve ciddiyet, dostum. olmayacak şey yok
    |
    |
    lk03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    22 Mesaj

Yorumların moral verdi çok teşekkür ederim.Bugün yada yarın tam kararı vericem inşallah..
    |
    |
    muhalifrüzgar. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hayallerinin peşinden koşacaksın. Mezuna kalıp iyi bir çalışma ile sıralaman çok iyi yerlere çekilebilir. Hayatından bir seneni verip iyi bir işte çalışabilirsin ama bir seneni vermeyip hayatın boyunca her kalktığında hay ben bu işin diye cümleler kurarsın

Hocam bende seninle aynı sayılırım 128 bin deyim. Ben de daha çok mezuna kalma taraftarıyım ama ailem tutan yerlerden birine git diyor İnşaat düşünüyorum oda aksaray niğde bartın falan tutuyor ama ben yıldız teknik itü gibi üniversiteler istiyordum isteme sebebim okullardan mezun olunca daha az sıkıntı çekeceğimi düşünmem ama bu sene olmadı şimdi gidebileceğim yerlere gitsem mezun olunca sıkıntı çekerim diye düşünüyorum bir de mezuna kalıp en kötü 30k yapmam lazım yine 80k 90k ya çekersem pek bir şey değişmez gibi yani 30k ya çekebilme olasılığımı düşünüyorum ve bu sene yeterince çalıştığımı düşünmüyorum %80 mezuna kalacağım gibi ama kararım net değil ne yapacağımı bilemiyorum.
    |
    |
    lk03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağol yorumun için..Bende öyle düşünüyorum ama tam kararımı veremedim daha.
    |
    |
    oflu6134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende aynen senin gibi düşünüyorum ama benim mezuna kalma durumum seninkine göre o kadar yüksek değil.Mezuna kalma fikrimi annemin kulağına her çınlattığımda değişik bir bakışla karşılaşıyorum.Ne yapacağıma bende karar veremedim henüz.
    |
    |
    soulflyyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lk03

quote:

Orijinalden alıntı: lk03

Doğru çalışma disiplini ile çok iyi yerlere gelir sıralaman hatta şimdiden krarını ver ve ufaktan çalışmaya başla.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.