Şimdi Ara

mezuna kalmayi dusunenlerr??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar mezuna kalacaksaniz yazin hangi aralikta baslamayi dusunuyosunuz ? Bi de dershanesiz yapabilecegini dusunenler var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istedigim siralama gelmezse kalirim agustosa kadar iyi bir tatil yaparim sonra baslarim

• Kalırsam %80 kalıcam yazın temmuz ortası gibi hafif tempoyla kimya ve biyoloji bitircem eylül gibi ygs mat dan bi sb çözmeye başlarım yazın hafif tempo çalışmayı düşünüyorum zaten tm yim biyo ve kimya yanına da tarih felsefeden konu çalışıp bi soru bankası bitirmeyi düşünüyorum kasmadan yavaş yavaş yaz bitir dershanesiz de neden olmasın zaten şu aralar iyice soğudum dershaneden annem sorun çıkarmaz ise evde çalışalabilirim zaten 5 e kadar çalışıp 5ten sonra serbest zaman bırakmayı düşünüyorum neyse belkide giderim hiç belli olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 30 Mart 2015; 8:17:39 >
  • Eşit ağırlığım eğer kalırsam eylülde sağlam çalışmaya başlayacağım yazın her gün 3 saat falan çalışırım yeter ayrıca dershanenin olmaması çok daha iyi

• ben mezuna kaldım. matematik bitirmeyi dusunuyorum yazın basına kadar.yaz ve yazın sonrasıda geriye kalan dersleri bitirip son 2 ayda full deneme çözmeyi planlıyorum
  • Dershane vs olarak ne var ben meslek lisesiyim tek yapamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın mı? Ben çoktan başladım yani rakipleriniz çalışıyor
  • Umarım hepimiz için hayırlısı olur arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

Dershane vs olarak ne var ben meslek lisesiyim tek yapamam

Bazı dershaneler kurs merkezi şeklinde ygs lys yönelik etüt açacaklar diye biliyorum. Halk eğitim merkezleri de olacak galiba.

Ha bunlar olmazsa bile bence fazla ümitsizliğe kapılma. İnternette temel videoları var onlara calısırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.