Şimdi Ara

Mezuna Kalmamın Bir Nedeni de Palmir parafşar'dır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Godismee (3 mesaj) _TETHYS_ (3 mesaj) bilemiyorumaltanb (2 mesaj) richardfeymanınsaçı (2 mesaj) wXeraf (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (7 mesaj) (7 mesaj) (6 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • elimdeki son as değil kullanıcısına yanıt

para

• la oğlum şu youtube daki rehberlik yapan adamlara prim vermeyin sanki yaptıkları şey ne öğrenciyi dinleyip güya tavsiye veriyolar bu sınavın tek yöntemi oturup ders çalışmak deneme testtir bunun için neden birisine danışıyosunuz arkadaşlar konuları sırasıyla bitirin meb kitaplarına göre 1 2 yıl için yeter de artar size şimdiden başarılar

• Benim geçen sene tyt 70 netteydim Kasım gibi attığı videolarda bu zamanlar 80-85 görmediyseniz imkansıza yakın arkadaşlar ben bunları söylemek zorundayım demişti sonra calismayi salmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir şey demedi sene başından beri takip ediyorum 10 ay varken kimse sana çıkıp da senden bir bok olmaz demez adam da demedi zaten.Adam dün açtığı yayında ondan önce attığı videoda hep motive edici konuşuyor (ben pek aldanmiyorum ama şu an ümit kırmayan adam zaten 8-9 ay önce kırmadı)işte sınavda en iyisi olacak vs diye.Olur olmaz orası ayrı mesele ama burada konusu tutsun diye götten bir şey sallamak da saçma olmuş.

Mesela şunun konusu açılsın seneye en ucuz paket 20 TL olacakmış sonraki sene 30 olur sonraki sene de otoban paketi gelir otobana çıkmayan paketi alamaz.

Edit:Geçen sene net muhabbeti yapıyordu o konuda haklı yazan arkadaşlar ama bu sene geçen seneden kaynaklı tahmin edilemediği için böyle bir şey yapmadı zaten bunların artık bir önemi kalmadı sınav geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05FCD1E67 -- 22 Haziran 2021; 15:51:25 >
  • ya sg lutfen.
    gecen de bi kiz sinava 2 hafta kala 345 ayt fen denemesinden 20 net yapmis nasil yukseldigini anlatiyor falan o videoyu yuklemis kendiyle celisiyor ayt yukselir 14 gunde oyle mi, sacmalik.
    bu adamin egitimin tamamen ticarilesmis, ogretmenlerin ve velilerin ogrencileri yarisati gibi kosturdugu, yayinevlerinin yarisinin ciktigi izmirde olmasi da apayri bi durum. Dershanelerde geziyor bir de :d ,prim verilme nedeninden dolayi boyle davraniyor.
    Izmir ve cevresindekiler bilir, ankara'dan sonra en cok ogrenci basina ozel okul/kurs dusen, ozel dersin resmen sektor oldugu,kutuphaneler agzina kadar tiklim tiklim oldugu, herkesin zokayi yutmus gibi ders calistigi tuhaf bir yer,hayir buyuk sehir olmasiyla cok da alakali degil bu durum diger birkac sehri de bilen izmirliler daha iyi anlar.

Bu skypeta konusanlar da aptal yeminle, bu adam moral bozsun diye mi konusuyorsunuz ben anlamiyorum ki. Ogrencinin moralini bozmak hoslarina gidiyor boyle tuhaf rehberlikcilerin cunku bunu soranlar yine ayaklarina gidecek.
    Yazin bunu dinleyenlerden biri mezuna kalma videosunu izleyip tum tercihlerini silmis son gun sonra da dershaneye gelmis ben ne yaptim a*k diyo. Eylulde ek tercih yapti ek tercihler taban siralamalardan cok daha yuksek kapattigi icin bosta kalmis sove sove ders calisiyo. Mal mal seyler dinlemeyin bu kadar etkilenecekseniz.

• Geçen sene sınavdan sonra büyük bir kitleyi mezunluğa sürükledi salak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu yaşlı paragöz bunağı takip etmeyin izlemeyin
    Kendilerini bir tak zannediyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.