Şimdi Ara

Mezuna Kalmamın Bir Nedeni de Palmir parafşar'dır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ekim veya kasım gibi Üye oldum sisteme.Canlı yayında bu saatten sonra olur mu hocam dediğmde nah olur demişti.Ben de o zamanlar bir tekir tapardım.Bu adamın bir bildiği vardır deyip tamamen saldım.

• Hocam kusura bakma ama ben bekir avşarı takip etmememe rağmen böyle bir şey söyleyebileceğini düşünmüyorum. Sen ya milleti trollüyon ya da meselenin içinde başka şeyler var

Edit: aşağıdaki arkadaşlar da konu sahibi tasdik etmiş çok garip bir durum. Eğer GERÇEKTEN böyle bir şey olduysa konu sahibi arkadaştan özür dilerim.
  • neye nah olur dedi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bilemiyorumaltanb kullanıcısına yanıt

Bu saatten sonra boşa çabalama dedi.

• Godismee kullanıcısına yanıt
    hocam inanmak istemiyorum boşa çabalamak ne, bu yıl olmasa seneye olur bu yılın çabası nasıl boşa gidebilir

• Hayır yani bunu neye dayanarak söyledi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TETHYS_ -- 22 Haziran 2021; 12:6:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _TETHYS_ kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum hocam,duyduğumda kafamdan vurulmuşa dönmüştüm.Ona göre herkesin onunla beraber temmuzda başlaması lazım heralde

Ne zaman dedi bunu

• Hocam kusura bakma ama ben bekir avşarı takip etmememe rağmen böyle bir şey söyleyebileceğini düşünmüyorum. Sen ya milleti trollüyon ya da meselenin içinde başka şeyler var

Edit: aşağıdaki arkadaşlar da konu sahibi tasdik etmiş çok garip bir durum. Eğer GERÇEKTEN böyle bir şey olduysa konu sahibi arkadaştan özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3132CD1BE -- 22 Haziran 2021; 12:22:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kusura bakma ama Lüfer Kaşar hocam doğruları söylemiş. Ekim ayında 113,72 tyt 81,13 ayt yapmiyorsaniz bosuna heveslenmemeniz gerektigini hep söylemistir ve sonuna kadar haklidir

• Biraz bocalayanların ümidini kırdığı doğrıdur arkadaşlar. Bizim okuldan birisi de skypetan görüşmüştü ona da bu sene olmaz demiş. Cidden bu adam neyin peşinde??

• nah olur da dememiştir yani  (umarım dememiştir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 22 Haziran 2021; 12:33:57 >
  • killibaba15 kullanıcısına yanıt

Ayt'yi fulleyipte üstüne 20 soru yazıp çözmeyende ne bilim yani  

• ekim ayında başladım o zaman da en geç 1 eylül diyordu umrumda olmadı çünkü hazır değildim 2.sene oturup çalışmaya iyi ki ekim ayında başlamışım

• Kimden bahsediyorsun B€ko’dan mı

En büyük hata milleti dinlemek. Millet konuşur. Bu sınıf arkadaşın da olur, okuldaki hocan da olur, TEKİR de olur, baban da olur, herkes de olur. Boş konuşup senin umudunu kırarlar. Ama sadece konuşurlar.

Hayır yani tekir senin çalışmanı mı biliyor? Evde ne yaptığını, bitirdiğin konuları mı biliyor? Netlerini mi beğenmedi? Senin yapıp yapmaman onun ağzından çıkan söze mi kaldı? Tekir, grey moç falan alayı aynı b.k. Hepsi milletin moralini bozar. Hayır, onların dediğini yapmayınca yapamayacak mısın?

Sene başında netlerim 90-100 arasıydı. (hala aynı aq) Okuldaki denemede düşük yapınca okuldakiler annemi çağırıp “tethys bi bok yapamaz, dersi dinlemiyor, tyt çalışmıyor, yok x kaçıncı olmuş” falan arkamdan demedikleri kalmadı. Annemle bile papaz oldum. Ama ben takmadım, çünkü kendimi biliyordum, kendi potansiyelimi biliyordum. Onlar yokmuşçasına devam ettim.

Sene boyunca da hocalarım tyt çalış dediler (zaten bitirmiştim) yaptığım en büyük hata oldu. Demek herkes bir şey bilmiyormuş.

Sınav sürecinde moral gerçekten çok önemli. Millet konuşur, milletin ağzı torba değil ki bükesin. Tek yapabildikleri konuşmak.
    Uzattıkça uzattım, umarım okuyan herkese faydası olur.

AYRICA, İNSANLARIN ÜMİDİNİ GEREKSİZ YERE KIRAN KİŞİLER KATIKSIZ O... C... DUR. UNUTMADAN SÖYLEYEYİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TETHYS_ -- 22 Haziran 2021; 15:44:39 >
  • _TETHYS_ kullanıcısına yanıt
    seneye müşteri lazımdır :D yerse

• palmir parafşar ne asdalksdasdkasldas

• koptum amk ya

• P*lmiye T*kir öyle demiştir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.