Şimdi Ara

MEZUNA KALIP SAYISALDA 120K'DAN 3K'YA ÇEKMEK , GEÇ GELEN BAŞARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76
Cevap
35
Favori
15.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam şans işi ya Türkçe. Mesela denemelerde paragrafı fullerdim dil bilgisinden bikaç yanlışım çıkardı genelde. TYT'de dil bilgisini fulledim 6 yanlış çıktı paragraftan.

Sen ne yaptın Türkçeye dair diye sorarsan senenin başında Binot paragraf kitabını bitirdim, dil bilgisi için de denemelerde yanlışım çıkan konuları Final YGS KA kitabından çalışıp doğrularını öğrenerek çalıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene elime kalem almadan 80 bin oldum tercih yapiyodum son anda vazgectim daha iyisini yapacagima inaniyorum senin sonucunu ss aldim hedef bu netlere yalin birseyler insallah yolun acik olsun tebrik ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu içinde birçok tavsiyeye cevap verdim hocam, aradığını bulamazsan sorabilirsin burdan. Bilgim dahilinde cevaplarım.

• balbazar38 B kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah dostum, sene sonunda yazarsın güzel sonucunu buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Babboable

14 saat çalışmıyordum hocam, etütler arasında teneffüslerimiz ve 4 saatlik öğle aramız vardı. O 4 saatte sorularını sorabiliyordun istersen ama ben genelde Starbucks'ta oturmayı tercih ediyordum
    En kötü 8 saat yine fazla :)

• Tebrik ederim.Bende 147 binden mezuna kalacağım.Hedefim ise ilk 20 bine girmek.Tyt için kesinlikle çözülmeli dediğiniz bir kaynak var mı?
  • Ben 4. Seneye kalacağım. Geçen seneden 50k ileri çektim. O yüzden geri düşeceğim diye bir endişem yok. Mezuna kaldığınız zamanlar hayattan da kayıp değildir. Kendinizi yoğurursunuz. Gezip tozarak yaşadığını sanan insanlara ayar oluyorum. Mezunda sadece ders çalışmıyorsunuz. Tebrübe ediniyorsunuz, kendinize dair bir şeyler öğreniyorsunuz.

• Geçen sene 91k bu sene 21k sayısal

• GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    Konuda daha önce de söyledim totonu sıkmadan iyi bir yere gelmen zor bu ülke şartlarında. Sıradan bi ünide işletmeye gidip sabaha kadar okey oynayacam diyorsan özgürsün ders çalışmama konusunda.

• Bilindik kaynaklar dışında bi önerim bi önerim yok. Piyasadaki zor denemeleri çözün bol bol. Acil, apotemi, endemik vs.

• yerdekikumulus Y kullanıcısına yanıt
    Diş ya da mühendislik istiyorsan durma. Tıp istiyorsan seneye 5k inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SenedeTıpKazanan

Ben 4. Seneye kalacağım. Geçen seneden 50k ileri çektim. O yüzden geri düşeceğim diye bir endişem yok. Mezuna kaldığınız zamanlar hayattan da kayıp değildir. Kendinizi yoğurursunuz. Gezip tozarak yaşadığını sanan insanlara ayar oluyorum. Mezunda sadece ders çalışmıyorsunuz. Tebrübe ediniyorsunuz, kendinize dair bir şeyler öğreniyorsunuz.
    Çok doğru yorum, kızla sinemaya gidip yiyişmek bu hayatı yaşamak değildir. Mezunluk, hayatı da öğretir bir yandan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babboable -- 8 Ağustos 2018; 22:47:43 >
  • Babboable kullanıcısına yanıt
    aynen öyle iyiki de mezundayım diyorum. çünkü kendime dair o kadar çok şey öğrendim ki. kim kötü duruma düşünce yanımda olacak kim önüme taş koyacak öğrendim. hayatta nasıl bir rota izlemem gerektiğini, kendi zayıflıklarımı, huylarımı ve en önemlisi yanlış yapmaktan ne kadar çok korktuğumu öğrendim. gencim daha 19 yaşındayım ve bunları rahatça düzeltebilirim. iyiki de bu yaşta gördüm. ilerde 25lerimde, 30larımda bu daha zor olacaktı ve insanın zoruna gidiyor o zaman. belli bir yaştan sonra bazı şeyleri kabullenmek cidden zor. o yüzden korkmayın. çok çile çekseniz de üniversiteye başlayınca rotanız belli oluyor. neler yapmanız gerektiğini iyi biliyorsunuz. hayat tecrübeden ibadettir. bir şeyler denemeden hatalarınızı göremezsiniz. başarısızlıktan korkmayın. şunun şurası 50 sene daha yaşıyorsunuz. sırf 1 sene daha çile çekmeyim diye geri kalan 50 senenizi mahvediyorsunuz farkında değilsiniz. çevrenizde yaz kurtul diyen insanlara iyi bakın geneli mutsuzdur. çünkü onlar aynı şeyi yaptı yazdı kurtuldu şimdi cezasını çekiyor.

• Tebrikler reyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Tebrikler reyiz.
    Sağ ol dostum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.