Şimdi Ara

Mezuna kaldım 29 k den bu sefer dereceye [SONUÇLAR AÇIKLANDI] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
40
Favori
30.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tyt matematik sadece pkob kaldı
    Ens geometride çembere kadar bitirdim yarın katı cisimleri bitiririm en son analitik kalacak .
    Tyt biyo ekoloji kaldı .
    Türkçeye başlamadım .
    Ben geçen yıl Kasım'da tyt mat kitabı bitirmiştim tyt biyoyuda şuabatta anca bitirmiştim bence şuan çok güzel ilerliyorum tek sıkıntı nalet ders TÜRKÇE senden nefret ediyorum Türkçe .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueEarth -- 8 Eylül 2019; 14:1:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum tyt mat bitti ,tyt ayt geo bitti ,tyt bio bitti
    Ayın 16 sına kadar tyt Türkçe ,tyt fizik ,tyt kimya
    Dershaneye sıcak bakmıyordum aslına ama bizi yönlendiren gerçekten çok donanımlı bir hoca var bu ödevlerimi o veriyor kendisi daha önce 1000 lerce derece öğrencisini çalıştırmış inşallah bu yıl bende onlardan olucam derece yapanların benden tek farkı oturup ders çalışmakmış :)) bekle beni Cerrahpaşa .

• Benim de hedefim Cerrahpaşa sıralamalarımız da çok yakın takipteyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 Eylül güncelleme
    Şuan Türkçede sözcük türleri ve sözcükte yapı bitmiş durumda fiili bugün bitiricem cümle türleri ses bilgisi noktalama cümlenin öğeleri yazım kuralları noktalama işaretleri var benimde 9 günüm var :D
    Fizikte :Hareket iş güç enerji elektrik optik ve dalgalar kaldı
    Kimyada:Kimyasal hesaplamalar ,sıvı çözeltiler ,mol kavramı ,kimyanın temel yasaları kaldı
    16 eylüle kadar çok büyük bir kısmı bitecek hatta belki tamamı bitecek eğer biterse 1,5 ayda tüm tyt den bir kitap süpürmüş oluyorum artık gaza basmam lazım ...

• "intihar edicem diyip, tuz ruhu fotoları atıyordu."

ben başlıkta benim için yeterli olanı aldım sağlam güldüm eyvallah canım.
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Umut taciri de gelmiş yavaş mı ilerliyorum sence reis ?

• 11 Eylül
    Türkçeden ses bilgisi yazım kuralları noktalama işaretleri kaldı
    Kimya: sıvı çözeltiler ,kimyasal hesaplamalar
    Fizik :Newton, iş güç enerji ,optik, elektrik, dalga var
    16 sına kadar bitmeli :)

• ben de mf 28 binden mezuna kaldım hocam tytde sosyal hariç tüm konuları birer kitaptan önce bi tekrar etmeyi düşünüyorum sonra ayt kısmında çok kaynak tarama taraftarıyım. biyolojide fen bilimlerini öneririm çok övülüyor incelediğim kadarıyla güzeldi. türkçeden de paragraf anlamında çıkmış sorulardan gitmenizi öneririm. ayt matematikte de karekök benim de hep yarımdı bu sene sindire sindire onu çözmeyi düşünüyorum bütün fenlerde de palme çözücem ilk

• sevgli kısmına bu sene aman dikkat hocam benim başımı yakan birisi olmadı ama zaman geçirmek konusunda benim de hatalarım çok oldu geçen sene. bu sene kapalıyız:D

• İnşallah başarırız hocam :) sevgili mevgili boş açılan kız olursa itinayla sittir çekilecek .

• Vittorio Scaletta kullanıcısına yanıt
    2019 kolay bir sınavmış yalnız bunu biraz geç anladık ama. seneye ne olur bilinmez belki çok kolay bir sınav olur 490 puan 20k olur

• Sınava bağlı biraz hocam ama 490 çok abartı oldu 470-475 arası 20 k olabilir .

• BlueEarth kullanıcısına yanıt
    aynen hocam aynısı bende de erkekler için geçerli:D hadi bakalım

• "her seferinde intihar edicem diyip hap tuz ruhu fotoğrafları atıyorxu" hocam böyle bir ergenle 8 kere neden ayrılıp barıştın ben onu merak ettim
  • SignOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Psikolojik sorunları vardı ruh hastasının daha önce yaptığı bir şey olduğu için kuru gürlütü de diyemiyordum ve benim yüzümden öyle bir şey olsaydı asla affetmezdim kendimi sonuçta o da sınava hazırlanıyordu yani bom.ok bir olay içersindeydim ne bitirebildim ne de sevebildim sınav bitene kadar devam ettirdim sonra yol verdim arkadaşa .

• 14 Eylül son durum
    Türkçe :yazım kuralları noktalama işaretleri
    Fizik elektrik, optik .
    Kimya :kimyasal hesaplamalar .
    16 eylüle kadar biter gibi duruyor .
    Bu gün elektrik kimyasal hesaplamalar noktalama işaretlerine dalsak, yarın optiğe yazım kurallarına dalsak biter bu iş .Bana kolay gelsin .

• Hocam size bakinca sanki asla yetisemicem gibi hissettim. 50kden mezuna kaldim ve sizin yaptiklarinizi agzim acik okudum 😂

• muradovoski kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene bende bu vakitlerde başlamıştım Ocak gibi tyt bitmişti hatta bitmemişti :D bu yıl sağolsun koçum nefes aldırmıyor ekstra olarak şunu söyleyebilirim konuları bir kere dinleyince halloluyor bende yani anlamadım gibi bir şey genelde olmuyor o yüzden hızlı ilerleyebiliyorum emin olun benden çok çok daha sağlam çalışan var mesela bir başka arkadaşıma 1 ayda 7 kitap verdi :D sizin bizden bir eksiğiniz yok belkide fazlanız vardır bir an önce canınızı çıkarmaya başlayın :D

açılın ben geliyorum. Basarilar hocam

Aynı dertlerden muzdariptim 29 dan bıraktım hedef ilk 5 k matematik sorunun var tyt 19 k geldi ayt bekledğimden kötü geriye attı takipteyim inşallah olcak. Hedef boun endüstri

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.