Şimdi Ara

Mezuna kalanlar bakarmısınız bi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence ne kadar geç çalışırsan o kadar iyi. erkenden başlayıp sınava 1-2 ay kala bırakacaksan iyi olmaz. ocak-şubat ayı ygs için yeterli olabilir tabi temelin varsa. lys içinse ygsden hemen sonra başlayıp sınava kadar çalışırsan iyi olur.

SINAV SON İKİ AYDA KAZANILIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selenimm

quote:

Orijinalden alıntı: feneryener27

Ben son saniye mezuna kaldigim icin ağustosta başlamıştım. Acikcasi gunde 2-3 saat calistim max ve bu mayista eksigim kalmamıştı. Kasima kadar duzenli calisip ardindan gunluk 8 saat calismayla ucabilirsiniz .

Eksiğiniz çok muydu peki bir de lys mi ygs mi ağırlıklı gittiniz

Eksigim geometrinin tamami , matematikte integraldi ama kasima kadar limit turev trigonometri calismayinca unuttum hepsini . Tavsiyem dershaneyle beraber gotur cogu konuyu . Kasim-aralik gibi onden 2-3 konu bitirip ocakta ygsyi bitirdin mi ygs sonrasi o koca boslukta rahat rahat calisirsin . Ben agirligimi lys ye verdim , pişman değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ben son saniye mezuna kaldigim icin ağustosta başlamıştım. Acikcasi gunde 2-3 saat calistim max ve bu mayista eksigim kalmamıştı. Kasima kadar duzenli calisip ardindan gunluk 8 saat calismayla ucabilirsiniz .

Eksigim geometrinin tamami , matematikte integraldi ama kasima kadar limit turev trigonometri calismayinca unuttum hepsini . Tavsiyem dershaneyle beraber gotur cogu konuyu . Kasim-aralik gibi onden 2-3 konu bitirip ocakta ygsyi bitirdin mi ygs sonrasi o koca boslukta rahat rahat calisirsin . Ben agirligimi lys ye verdim , pişman değilim

1 aydır dersaneye gitmiyorum bıraktım.eksiklerim lysde hep. Biyoloji sistemler,kimya organik yarım,mat integral,fizik dalgalar atom falan.temmuz gibi başlasam iyi olacak herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selenimm -- 31 Mayıs 2013; 16:45:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

1 aydır dersaneye gitmiyorum bıraktım.eksiklerim lysde hep. Biyoloji sistemler,kimya organik yarım,mat integral,fizik dalgalar atom falan.temmuz gibi başlasam iyi olacak herhalde :)

Şuan denemelerde kaçar net yapıyorsunuz her birinden?

• Bana soruyorsanız hiçbir şey çözmüyorum artık.

• Şuan Türkçe çalışmaya başladım bile günde 3 saat çalışıyorum ramazanda matematikten sadece soru çözücem.

• quote:

Orijinalden alıntı: cureshat

Şuan Türkçe çalışmaya başladım bile günde 3 saat çalışıyorum ramazanda matematikten sadece soru çözücem.

Ygs gidiyorsunuz yani lysde eksikleriniz neler peki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cureshat

Şuan Türkçe çalışmaya başladım bile günde 3 saat çalışıyorum ramazanda matematikten sadece soru çözücem.

Ygs gidiyorsunuz yani lysde eksikleriniz neler peki

Lys geometri tamamen bitti, matematik lise 4 konuları duruyor coğrafya çok iyi edebiyat 0 ygs den türkçe m iyi olsaydı mezuna kalmayacak istediğim bölüme gidecektim bakalım artık hayırlısı :)

• Umarım iyi değerlendiririz önümüzdeki yılı

• Abi geç başlıycam diyenlere diyorum. Bu sene sütten ağzınız yanmadı mı? Oturun başlayın şimdi. Dershane başlayana kadar konuları yüzeysel olarak bitirin. Dershanede ayrıntılı görürsünüz. Ha bire test, deneme çözün. İstediğiniz hedefe ulaşırsınız. Aman deyim bu seneki gibi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frkan61

Abi geç başlıycam diyenlere diyorum. Bu sene sütten ağzınız yanmadı mı? Oturun başlayın şimdi. Dershane başlayana kadar konuları yüzeysel olarak bitirin. Dershanede ayrıntılı görürsünüz. Ha bire test, deneme çözün. İstediğiniz hedefe ulaşırsınız. Aman deyim bu seneki gibi olmasın.

Haklısın aslında ki Temmuz'da oruç tutanlar olacaktır daha da zorlaşabilir çalışmak ama ben yine de lysnin bitmesini bekliyorum zaten az kaldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frkan61

Abi geç başlıycam diyenlere diyorum. Bu sene sütten ağzınız yanmadı mı? Oturun başlayın şimdi. Dershane başlayana kadar konuları yüzeysel olarak bitirin. Dershanede ayrıntılı görürsünüz. Ha bire test, deneme çözün. İstediğiniz hedefe ulaşırsınız. Aman deyim bu seneki gibi olmasın.

Haklısın aslında ki Temmuz'da oruç tutanlar olacaktır daha da zorlaşabilir çalışmak ama ben yine de lysnin bitmesini bekliyorum zaten az kaldı.

Sen de haklınısn, zaten temmuzdan önce başlanılmaz doğru düzgün yok mezuniyetti, ramazan öncesi buz gibi denizdi derken.. Ama ramazan geldiğinde 1 ay kepenkleri indirmeyin de. O bir ayda rahat mat1 biter. Sonuçta bir girizgahınız da olacak. Aman deyim arkadaşlar salmayın kendinizi. Bir sene çekip cefayı, ömür boyu sürün sefayı.

• Up

• temmuz ortası gibi başlarım biraz kendimi toplayıp iyi hissettiğimde. ayrıca sınav son 2 ayda kazanılır olayı tam bir yalan eğer erken başlar erken bitirirsen son aylar çalışamayacağın için rahat edersin bence. çünkü erken de başlasan geçte başlasan son 2 ayda ister istemez kopukluk oluyo. mantıklı olan olabildiğince erken başlamak
  • diğer yorumları okumadım da hedef diş hekimliğiyse en en geç 1 temmuzda başlaman lazım
  • bende mezun olarak seneye 3 .olucak bu gırısım yazın temmuzun 1.de baslıcam lımıt turev geometrı bıtırcem
  • Çok karar değiştiriyorum ama Temmuz 1 de başlayacağım ben de günde 3 saat sonra arttırırım.

• Geçen seneden mezuna kalanlar nasıl çalıştınız ne zaman başladınız dersaneye paralel mi gittiniz nasıl bi strateji izlediniz anlatırmısınızz :)

• 1 temmuzda başlayanın pili erken biter bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perfect_Stranger

1 temmuzda başlayanın pili erken biter bence.

Hocam bende mezuna kaldım 7 ay boyunca mat 1 mat 2 bitirdin bayağı çalıştım çünkü temel yoktu 3 netle başlayıp ygs'de 32'de 30 yaptım bayağı çalıştığım için yoruldum biraz ama ben erken başlamayı düşünüyorum.
    2 hafta sonra başlayım diyorum sizce hatamı yapıyorum ? Geometri ve Türkçe'ye bakıyım yavaştan diyorum.

Bu mesajları görünce korktum doğrusu.
    Valla o kadar tecrübesizimki ne yapacağımı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.