Şimdi Ara

Mezuna Kalanlar... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
6
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Ankaradayım yardımcı olabilceğim birşey olursa çekinme
  • Hocam sen hangi ilçede oturuyorsun.
    Ben istanbulda bir tıp istiyorum.
  • Tesekkur ederim hocam, aklimdasiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam neden bilgisayar muhendisi olmak istiyorsun?

Ilgi,yeteneklerin neler?

• Yenimahalle
  • Kim olduğuna dair bi fikrim var ama emin değilim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yapacağımı bilmiyorum kafam çok karışık idarem güçlü ama ders başında çok kalamıyorum
  • Bende ankarada mezuna kaldım. gecen seneki okuluma mezun olarak devam etmeyi düşünüyorum.
    sıralamam beklentımın cok altında kaldı 30k
    tıp dusunuyorum seneye
  • Mezun kalmak sayılmaz benimkisi okulu bırakıp tekrar hazırlanıcam yaz beni de 6.5kdan

• Hocam ben mesela ing. bir tıp gelecek sene kazansam bu bir senelik kaybımı hazırlık okumadan kazanabilir miyim.
  • Onedead O kullanıcısına yanıt
    Dersin başında bende çok kalamıyorum ki ama eğer kendini dizginleyip masaya oturabiliyorsan devamı mutlaka gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: win streak

Tek ilgimin olduğu ders matematik,ezber yapmaktan nefret ederim(tıp eleniyo yani),savunma sanayide çalışıp bu ülke için bi şeyler üretmek istiyorum. Bunları düşününce bilgisayar ve ee kalıyo.Bunlardan bilgisayar daha çok ilgimi çekiyo

helal be yerlisinden üretici gücü lazım bu ülkeye -alkış emojisi- umarım hedeflerine ulaşırsın güzel idealler bunlar

• Eğer tıpı kazanırsan bu bir seneyi neden kayıp olarak görüyorsunki onu anlamadım ben.Ama şöyle bir durum var eğer imkanın varsa hazırlığı atlayabilirsen daha iyi olur senin için.
  • Tabi hocam sonuçta tıpı kazanmışsın ama yine de insanın bir senesi gidiyor.Akranların ikinci sınıfta sen birinci sınftasın.Psikolojik bir şey yani.
    Hocam eminsin değil mi?Hazırlığı olan her üniversitede hazırlık okumamak için sınav olur değil mi?
  • ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelanieAngel

?

İmzan bi yerden tanıdık geldi.ama bilmiyorum :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dersaneler hakkinda dusuncesi olan var mi arkadaslar 4 yil il disinda yurtta okudugumdan pek fikrim yok matfen dusuncem arastirmam dogrusunda.

• Geçen sene 240k ile almış yer var. 200k yaptik. Eğer girersem mezuna kalmam ama oraya giremezsem mezuna kalacağım. O zamanda hedefim 40k olur. Suan bizimkileri ikna etmeye çalışıyorum. Meslek Lisesi çıkışlıyim ama bu sene günde 6-7 saat calistim. Temelim olmadığı için pek olmadi. Ama şimdi temelde var. Umarim 2.sene bir iznim olur.

• Ben de yenimalledeyim.Mezuna bıraktım seneye için dershane düşünüyor musun veya nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsun?

• Sizi forumdaki 1-2 konunuzdan tanıyorum sonucunuzu gördüm tebrikler..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.