Şimdi Ara

mezun senesi yalnızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okul, dershane falan varken bir ortamım vardı sıkılmıyordum. mezun olunca dershane vereceğim parayı esş, kimyaözel, malum adama falan harcadım bu sefer de arkadaş ortamım diye bir şey kalmadı sevgilim de başka şehirde üni kazandı çok bi yalnız hissediyorum var mı sizde böyle bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koltukla falan konuşuyoruz pek sorun olmuyor

• 2.mezun yılındayım ne sevgilim var ne dostum sadece ailem var çevremde ama hiç sıkıntı olmuyor kafam rahat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kütüphaneye git illa arkadaş edinirsin

• Hocam fazla takmayın kafaya en temiz olanıdır. Dönem sonunda sınavdan sonra iyi ki yapmışım dediğiniz ender şeylerden biri olacaktır.
  • bende mezunum evde mezun ailemle hergun kavga ediyoruz

• hic arkadasım yok ve ailem evden dısarı cıkınca kızıyor para harcama diye.bende 20gundur evden cıkmıyorum ve onlarıda evde gormezden gelıyorum bakalı nekadar gıder boyle

• Aile herseydir valla lisedekiler gitti ailem kaldi canim ailem

• Bence bir sene dişini sıkmak zarar vermez sana istediğin bölümü kazanmaya bak bence

• İnskazanirim İ kullanıcısına yanıt
    hocam malatyada yaşıyorum evime en yakın kütüphane 1 saat 1 hafta git gel yapmayı denedim de çok yoruyor vazgeçtim o yüzden

• Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz :')
    Ailenle aranı iyi tutarsan hiç yalnız hissetmezsin

• ya olum bende de var tek bende var sanıyodum, 4 duvar arasıda tıkılı kaldım 2 gün ders calısamadım baska şeyler, farklı şeyler istiyor artık vücut biraz da kilo almaya basladım 2.mezunum benimde nasıl önüne geçicez napyıosunuz
  • presdaition kullanıcısına yanıt
    yakınlarda spor salonu olsa salona giderim o da yok

• Moruq kendini odullendir sabah ders calis aksam gir bir oyun at kanser ol söv ordakilere cok iyi oliy

• 30day fitness challenge şeyleri var onları denemeyi düşünüyorum,
    he bu arada :D
    cod ghost bitirdim tüm cod serisini bitirebilirim insan güzel strest atıyor adam vurunca bi rahatlıyosun :D
  • Bugün dışarda yürürken kendi kendime seslice konuşuyordum:
    "Yaa gözümde miyop ve astigmat var, o yüzden seni göremedim." gibi saçma saçma sanki yanımda biri varmış gibi aklıma da nerden geldiyse konuşuyordum. Sonra der demez elinde değnek, kör bir adam gördüm. Şükrettim falan.
    Ama yani öyle işte bazen yanımda biri varmış gibi sesli sesli konuşuyorum :D Umarım kötüye gitmez :D

• mezunum arkadaşlarımdan mezuna kalanlar da vardı ama hepsiyle görüşmeyi kestim kafam rahat. aileden gerisi boş. herkes çıkar peşinde

• Evde huzur buluyorum 0 gereksiz insan 0 moral bozucu tipler...Insanı en çok insan yoruyor bence hocam.Arada dışarı çıkınca geri eve kaçasım geliyor.Ev bulunmaz bir nimet bence

• Yalnızlığı en iyi ben bilirim. En ağırını yaşadım, keşke sadece mezun senemde olsaydı. Hayatım boyunca yalnızım ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.