Şimdi Ara

MEZUN OLMADAN, MAAŞ OLMADAN YENİ AURİS SAHİBİ OLABİLMEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Shellci

katılmamak elde değil..

Nasıl ispatlayabilirim ;) hastaneden sıra mı alayım size laf üretmeyin arkadaşım fikir üretin , yoksa fikriniz susun gölge etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranın iyi olduğu bir doktor ile anlaş, o alsın, kredisini sen ödersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASOS

quote:

katılmamak elde değil..

Nasıl ispatlayabilirim ;) hastaneden sıra mı alayım size laf üretmeyin arkadaşım fikir üretin , yoksa fikriniz susun gölge etmeyin.

ya kardeşim 1 sene sonra doktor olacak adamsın şurada açtığın konuya bak allaasen

al paran kadar bir araba, sonra işe başlayınca ne istersen alırsın. acele etme.. bizim 50 yaşındaki kurum doktorumuz polo'ya biniyor yahu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dymmt

kredi çekebilmek için faliyeti en az 2 yıl olan firmada

son 6 aylık sgk nın düzeli şekilde yatması gerekiyor

şayet daha önce hiç bir bankadan kredi kartı dahi alamadıysan kkb notun sıfır görüneceği için

kredi çekemezsin maaşın banka aracılığı ile ödenmiyorsa

6 ayını doldurmadan krediye sadece garanti bankası veriyor özel sektör çalışanlarına yüksek faiz ile
    6 ayı doldurunca yapılandırırız diyorlar

kesinlikle alacağım dersen boş bir senet imzalarsın bir tefecide durumunuzu anlatarak

tek yok bu gibi görünüyor şu durumda :)

Boş senet ve tefeci...

"Mesela"sı bile güzel olmamış.

Kesinlikle olmaması ve uzak durulması gereken bir durum...
  • quote:

quote:

quote:

katılmamak elde değil..

ya kardeşim 1 sene sonra doktor olacak adamsın şurada açtığın konuya bak allaasen

al paran kadar bir araba, sonra işe başlayınca ne istersen alırsın. acele etme.. bizim 50 yaşındaki kurum doktorumuz polo'ya biniyor yahu..

İşte cvp budur şimdi takdir ettim eyvallah ;)) kurum doktoru arabaları sevmiyo olabilir, ben seviyorum ;) taşı çatlatacak Halim yok zaten hocam, elimden ne gelirse artık ;))

• quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Aranın iyi olduğu bir doktor ile anlaş, o alsın, kredisini sen ödersin

Tanıdığım tüm doktorlar boylarından büyük borca girmiş durumdalar hocam ;)) o hatayı bende yapmak üzereyim sanırım şuan ;) birisinin acil kulağımı çekip beni kendime getirmesi lazım;) borçla harçlar heç araba alınır mı desin ;) susayım oturayım oturduğum yere ;))

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: dymmt

kredi çekebilmek için faliyeti en az 2 yıl olan firmada

son 6 aylık sgk nın düzeli şekilde yatması gerekiyor

şayet daha önce hiç bir bankadan kredi kartı dahi alamadıysan kkb notun sıfır görüneceği için

kredi çekemezsin maaşın banka aracılığı ile ödenmiyorsa

6 ayını doldurmadan krediye sadece garanti bankası veriyor özel sektör çalışanlarına yüksek faiz ile
    6 ayı doldurunca yapılandırırız diyorlar

kesinlikle alacağım dersen boş bir senet imzalarsın bir tefecide durumunuzu anlatarak

tek yok bu gibi görünüyor şu durumda :)

Boş senet ve tefeci...

"Mesela"sı bile güzel olmamış.

Kesinlikle olmaması ve uzak durulması gereken bir durum...

O da bi yol ama aşırı tehlikeli bi yol, kimse bu tuzağa düşmesin, Allah düşürmesin.

• SONUÇ : böyle bi yol yokmuş. Sabredip mezun olacağız, para biriktireceğiz, ozaman şartlarda iyi olursa ancak ozaman almaya yelteneceğiz. Nasıl ? Güzel sonuç çıkarttım demi ;)) ne kaa ekmek okaaa köfte. Herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASOS -- 25 Kasım 2013; 10:39:31 >
  • Bak birde forum işe yaramaz derler.Yorumlar arkadaşımızı büyük bir dertten kurtardı .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Kusura bakmayın da, bu forumda bu şekilde akıl isteyip otomobil almaya çalışan birinin bir sene sonra doktor çıkacağına inanmak çok zor. Konu fake e benziyor.

Yok konu gayet açık net, benim durumumda olan birisi için dedim zaten. Mezun olunca maaş garanti, ölüm , sakatlık, felç, staj tekrarı vs. Olmazsa iş garanti. Bu şartlar altında yasal olarak bize bi kolaylık var mı onu merak ettim öğrenmeye çalışıyorum lakin anladığım kadarıyla yokmuş. Velevki fake olsun ki değil, biraz beyin fırtınası yapmanın kime ne zararı var. Cevaplayan yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkür ederim, şimdilik kendi imkanlarımla biriktirdiğim para ile 10-12 bin tl lik bi araç almaya karar verdim. Saygılarımla

Bu denli akli selim konusan biri nasil olur da daha maasi gelmeden araba almaya kalkar anlamiyorum, arabalar biz erkeklerin en buyuk zaafimiz heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin durumunuzda olanlara maalesef kredi verilemiyor, sizin araçtan ziyade parasal kaynağa ihtiyacınız var (finans) bu durumda ya aileniz, ya eş dost yada satılacak bir malınız var ve satarsanız bu paraya ulaşabileceksiniz, geri kalan seçenekler zorlama olacaktır. Bence sabretmeye devam edin
  • 314lira maaşım var de anında verirler krediyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babana bos senete imza at :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapacağın bu hamle ile zorunluda olası kötü çalışma şartlarına katlanmanı gerektirir. borç bitene kadar istifa edemezsin. işe başlarkenki durumun çok güllük gülistanlık olmayacağının farkında ol.

internken tek isteğim maaşa girip araba almaktı.

okul bittikten zorunlu atamam da kısmen düzgün bir yere çıktıktan sonra babamın 2000 model civicine el koydum ve sonra taksit taksit ödedim ona. 2.5 yıl kullandıktan sonra imzamdaki hayal ettiğim aracı aldım.

velhasıl acele etme..

önünde bir sürü şey var ki en önemlisi tustur. bu süreçte kredi ödeyecem diye o tsm senin bu acil benim sürünmek sana çok zaman kaybettirir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.