Şimdi Ara

MEZUN MF'LER SİZİ KURTARABİLİRİM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
7
Favori
6.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onedays

Adama bin tane mesaj geldi hangi birinizle uğraşacak
    Buraya tek cümle ile yoğun olduğunu veyahut çok uğraştıcı olduğunu ve yetişemediğini yazsa hiçbir şey söylenilmez hocam emin olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onedays O kullanıcısına yanıt
    kardeş bu adam kim sanki hangi birinizle uğraşacak diyorsun konuya yazar programı kampı her neyseisteyen katılır uygular amk sanki sihirli değnek gibi muamele yapıyorsunuz kalkmış bide şu adamı savunuyorsun hangi birinizle uğraşacak diye

• Lazar Angel0v kullanıcısına yanıt
    Hazırladığı programlara ben şahitim. İlk 100'e garanti sokar ama bu kadar yoğunluk olunca programı vermekten vazgeçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onedays -- 16 Aralık 2019; 21:22:14 >
  • Rez
  • Bu ne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rezimizi alalim

Reis nasıl bir program bu biraz bahseder misin özelden ya da burdan rica etsem

• BrosinAk kullanıcısına yanıt
    İnsan beyninin öğrenme mekanizmasına göre hazırlanmış kusursuz bir program olduğunu söyleyebilirim.

Ya hocam yolla artık merak ettik valla
  • cocibebe C kullanıcısına yanıt
    Ben atarsam telif hakkına girer konuyu açan şahsiyete söyleyeceksin onu

boş gördüm de senin kadar boşunu iilk kez gördüm yok insan beyninin öğrenme şekline göre hazırlanan programmış telif hakkıymış yok ilk 100 e garanti sokarmış nerenin trollüsünüz la siz size inananlara da yazık valla

Bu laflarından sonra programı atıp seni pişman etmek isterdim ama programı atarsam sana iyilik yapmış olacağım. Bu oyunlara gelmiyorum o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazar Angel0v

boş gördüm de senin kadar boşunu iilk kez gördüm yok insan beyninin öğrenme şekline göre hazırlanan programmış telif hakkıymış yok ilk 100 e garanti sokarmış nerenin trollüsünüz la siz size inananlara da yazık valla
    Troll değilim hocam. Onedays adlı arkadaşa atmıştım programı o şimdi ilk 100(hamda)'ün en büyük adayı
    30k dan mezuna kaldım. Bu programa daha erken kavuşmayı dilerdim ama zararın neresinden dönersek kardır. Bu sene ilk 100 bizi bekler. Saygılarımla...

Harikasin neymis ilk 100 garanti neymis telif hakkı😂😂😂

• Konuyu kapat defol bu kadar insanla dalga gecmeye hakkin yok yorumlardan birine dahi atmadin .

• Kardeşim benim yaptığın ayıbı daha büyük bir ayıpla mı unutturmaya çalışıyorsun anlamıyorum, sana düzgün bir şekilde inanan insanların yüzüne nasıl bu kadar rahatça yalan söyleyebiliyorsun aklım almıyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.