Şimdi Ara

Mezun Hikayesi (40k ---> 5k) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
28
Favori
5.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başka herhangi bir sorunuz olursa da özelden yazabilirsiniz arkadaşlar. Bazıları nereyi kazandığımı soruyor. İTÜ İngilizce Endüstri Mühendisliğini kazandım. 1. sınıfta ortak dersler alıyoruz lisedeki gördüklerimizin neredeyse aynısı diyebiliriz. Kolay oluyor genellikle rahat bir şekilde geçiyorsunuz. Ha ama burda herkes not ortalamasını yüksek tutmaya çalışıyor o yüzden sadece yetmek yeterli kalmıyor iyi bir not ortalaması yapmanız gerekiyor :D
  • Bu arada bir çok arkadaş nereyi kazandığımı soruyor. İTÜ İngilizce Endüstri Mühendisliğine girdim.
  • yaralı konu up
  • quote:

Orijinalden alıntı: prostar23

yaralı konu up

Nerden gördün de hortlattın konuyu kardeşim o kadar zamandan sonra :D
  • AceİsBack A kullanıcısına yanıt
    Zaten favorilere ekliydi
  • Sınav baya yaklaştı. Herkes şuan bir tedirginlik içinde. Şu konuyu son kez up luyorum belki birilerine yardımı dokunur. Çalışın arkadaşlar, sıkın kendinizi neredeyse bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AceİsBack

Sınav baya yaklaştı. Herkes şuan bir tedirginlik içinde. Şu konuyu son kez up luyorum belki birilerine yardımı dokunur. Çalışın arkadaşlar, sıkın kendinizi neredeyse bitti.
    Hocam fenlerde konu anlatima nerden calistin ozellikle fizik ve kimyada?Bide video izlediysen hangi kanallar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godsu

Hocam fenlerde konu anlatima nerden calistin ozellikle fizik ve kimyada?Bide video izlediysen hangi kanallar?

Alıntıları Göster
    Fizik için youtube da Umut Öncül'ü izleyip palmeden sorularını çözdüm.
    Kimyada hocalara geldik e bakabilirsin.
    Biyolojide asel'in biyoloji defteri baya güzeldi
  • Mezuna yeni kalan arkadaşlara bir umut olur diye up lıyorum. Kendini kötü hissetmeyin. Çok daha iyisini yapıcaksınız :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.