Şimdi Ara

(Mezun,12. Sınıf)MF Soru Çözüm Grubu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,Sayısal için hazırlanan Mezun ve 12. sınıf gruplar önceliğimiz olmak üzere, hedefi yüksek ,ne yapması gerektiğini bilen arkadaşlar ile bir soru çözüm veyahut program grubu kurduk.Samimi bir ortamın yanında belirli kurallar çerçevesinde çalışmalara başlamayı düşünüyoruz.Kaynak Önerisi,ders düzeni hakkında da fikir edinebilmek için güzel bir platform ortaya koyduk.
    Mezun gruplarında kapasitenin sabit kalması amacı ile 150 K lık bir limit belirledik ve grubun aktif kalması için de belirli şartlar koyduk.

Peki bu şartlarımız nedir ?
    1-Atılan sorulara çevrimiçi olan ve konuda fikir sahibi olan kişilerin tepkisiz kalmasını istemiyorum.Grupta herkes rakibiniz ancak unutmayın,gruptaki kişiler de sizi ileri taşıyabilir sizler de onları.
    2-Kemik kadronun oluşması bir miktar zaman alacaktır.Şu anda 9 kişiyiz ve herkesin hedefleri sağlam diyebilirim.Düzen oturana kadar sizden aktiflik rica ediyorum.
    3-Cinsiyetçi,Irkçı,Nefret söylemlerin bir ders grubunda olması pek muhtemel değil fakat bedeli ağır ödetilir.
    4-Soru atacağız falan vesayre diye çok kasıntı bir grup çıksın istemiyorum ortaya.Dediğim gibi,belirli kurallar çerçevesinde birlikte her şeyi yürüteceğiz.
    5-9-10-11 ler gruba katılamaz.

Alımlar nasıl olacak ?
    Bu konunun altına yanıt vererek mezunsanız sıralamanızı ve hedefinizi,değilseniz de neden girmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacak.Ben geri dönüşü sağlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyrugod -- 18 Eylül 2020; 20:36:34 >

• yararlı up 11ler de olmasın bence hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up !
  • up
  • up
  • 79k mezunum. hedefim ilk 5k. bu hafta il dışındayım ancak bundan sonra aktif olurum.

• hedef niye o kadar düşük hocam ?
  • Yani içerdekiler biraz sert hocam haberiniz olsun yine de geleyim derseniz yerimiz açık,ama kolay sorular dönmesi taraftarı değilim Grupta.

• 13k mezun. Fazla soru atmam ama boş vaktim oldukça bakmak isterim sorulan sorulara eğer hala yer varsa
  • Heyrugod kullanıcısına yanıt
    Beni de alabilir misiniz, matematik okuyordum bu sene tekrar gireyim diyorum.

• ''mezun-12. sinif mf soru Çozum Grubu'' Whatsapp grubu mu?

Gerçek anlamda soruyorum.

12 MF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC929E9C2 -- 20 Eylül 2020; 20:4:37 >
  • telegram

• Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
  • Alımlar devam ediyorsa girmek isterim hocam

• 12. Sınıf Sayısalım. Gruba katılmak isterim.

Neden girmek istiyorum: Yapamadıklarımı sorarak eksik gidermek ve bilgim çerçevesinde gruptakilerin eksiklerini gidermek.

TYT denemesi (genel olarak)

Türkçe: 25-30 (dil bilgisi eksik)
    Sosyal: 10 (Coğrafya Felsefe Yok)
    Matematik: 20-25
    Fen: 2 (evet, fene yeni yeni başladım)

AYT denemesi çözmedim.

Not: Neden bu kadar geciktim? Çünkü, Telegram ne demek nasıl kullanılır ona baktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC929E9C2 -- 22 Eylül 2020; 17:8:39 >
  • Say 45k mezun.Hedefim elimden gelen en iyisini yapmak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.