Şimdi Ara

Meyve suyumdan çıkan yaratık ss'li (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
1
Favori
35.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • posalılardan almak iyi olmuyor böyle iğrençlikler oluyor.
    not : 2tl üzeri hayatta almam
    çürük çarık meyvelerden yapılan meyve suları da bu kadar oluyor
    gazlı içeçekten kurtulalım diyoruz meyve sularıda rezil

hazır olarak en iyisi ayran-şalgam-vişne suyu ....
  • Midye dolma sandım ilk görüşte Bu ice tea'lerde de oluyor. Kola hariç içmiyorum. Kolayı da seviyorum baya zararlı olsa da güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cappy'de varsa bütün meyve sularında olduğunu düşünüyorum.
    Ülkemizde doğru düzgün denetleme yok meyve suyunu geçtim salam,sosis,sucuk üretiminde bile neler dönüyor bir bilseniz keşke ne kadar söylesek ve açıklasakta genede almaya devam edecekseniz.
    Alacaksanızda güvendiğiniz markaları tercih edin ileride bu tür sıkıntılar çekmezsiniz.
    @0365634 hocam bu kutunun içindeki nedir özeldende yazabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camouflage``

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

iste bu yüzden cam şişe

Cam şişe olunca bir şey değişmiyor ki. Sonuçta hepsi aynı yerden geliyor ve geldikleri yerlerde bunlardan bolca var :)

bunu gördüğümde aklıma sen geldin senin bir konu vardı baya bir süt almıştın sütlerdende işkilendim açık cam şişede satılan süt harici sütte almam artık

Aynen bi de süt versiyonu olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meyve suyunun şişesine nasıl sığmış ki? Çok büyük görünüyor.
  • Harbiden icmeden nasil farkettin hocam? Dipteydi herhalde bu yaratik? Bu arada NASA'ya bildirdin mi

• Carreffoursaya gidip bütün cappy meyve sularını aldım. İnşallah yüklü bi tazminat kazanırsın kardeşım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışma alanım değil ama bir gıda teknikeri olarak tahminim:

1. Ambalajda delik patlak vardır. Bu tip ürünleri alırken kutuyu bozmayacak şekilde az bişey sıktırmakta fayda var. Genellikle plastik kapak ile uht ambalaj birleşme noktalarında yapışma hatası olabiliyor.

2. Düşük ihtimal proseste Koruyucusu unutulmuştur. Bunlar Potasyum sorbat veya sodyum benzoattır. Meyveler de sıkıntılı ise yüzeyde küflenme olması kaçınılmaz. Ambalaj şişmiş ise almayın. Bunu anlamak için ürünü tatmanız gerekir. Çok keskin ve ekşi tadı var ise ambalajı kesip açıp kontrol ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESER14 -- 7 Şubat 2017; 7:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

Çok iğrenç birşey ama akıla ilk gelen soru şu olur, bunu tüketicinin koymadığı ne malum? keşke kesmeden önce video çekseydiniz

Yemeğin içine atılan sineğin müşteri tarafından mı yoksa yemek hazırlanma aşamasında mı düştüğü bile anlatılırken, bunun da yapılacak testlerle kolaylıkla anlaşılacağı düşünüyorum. Orijinalse arkadaş dava açar değilse markamız zarar gördü diye Coca Cola.

• ESER14 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yaratık içinde mi üremiş meyve suyunun yoksa üretim aşamasında bu haliyle mi düşmüş sizce :) Baya baya meyve suyunun rengini almış, turunculaşmış.

• bunun aynisi arkadasimin basina geldi tuketici haklari sikayet falan filan cappy den gelep bir telefon bey efendi siz 1 avukatla bizi dava edeceksiniz sizin holding de var 50 avukat ona gore dusunun dediler.arkadas vazgecmisti.

• %100 meyse suyu satan markalar var mi ki?

• İçtim deseydin şimdiye 1 milyon tazminatı götürmüştün kardeş, büyük enayilik etmişsin
  • Bir daha kutu meyve suyu içersem sevsinler. Bu ne aga

• İçecekseniz paraya kıyıp pfanner meyve suyu için kalite akıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bosgezeninciragi

evde evcil hayvan olarak beslenebilir. bu nedir arkadaş?

Resmi görünce sabah sabah midem bulandı şu yorumlar güldürdü teşekkürler donanımhaber

• Yüzeyinde üremiş bir küf maya muhtemelen. Vatandaş suyunu içince dibinde kalıyordur.

Eğer çökelti ise bir miktar tüketildikten sonra kapağı açık uzun süre beklemiş dipindeki tortularda üreme meydana gelmişte olabilir.

Önce ki yazımda dediğim gibi çalışma alanım değil sadece teorik bilgilerimle tahminde bulunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESER14

Çalışma alanım değil ama bir gıda teknikeri olarak tahminim:

1. Ambalajda delik patlak vardır. Bu tip ürünleri alırken kutuyu bozmayacak şekilde az bişey sıktırmakta fayda var. Genellikle plastik kapak ile uht ambalaj birleşme noktalarında yapışma hatası olabiliyor.

2. Düşük ihtimal proseste Koruyucusu unutulmuştur. Bunlar Potasyum sorbat veya sodyum benzoattır. Meyveler de sıkıntılı ise yüzeyde küflenme olması kaçınılmaz. Ambalaj şişmiş ise almayın. Bunu anlamak için ürünü tatmanız gerekir. Çok keskin ve ekşi tadı var ise ambalajı kesip açıp kontrol ediniz.

Ben de yakında gıda teknikeri olacağım koruyucu unutmuş olabilirler bunun yanı sıra paket bir şekilde hava ile temas etmiş olabilir büyüklüğüne bakılırsa uzun zaman geçmiş gibi

• Cappy benim için bitmiştir

• Sacma manipule var mantikli olun calkaladiginizda onu farketmez miydiniz tuhaflik oldugunu ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.