Şimdi Ara

Meyve suyumdan çıkan yaratık ss'li (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
1
Favori
35.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işınla bizi Sıkati

•  Meyve suyumdan çıkan yaratık ss'li
    Biri ajan Fox Mulder'ı çağırsın . :D kanıt arıyordu adam hep bak biz bulduk.
  • Sağlıkla alâkalı ve ciddiyet arz eden bir konu için bile yapılan yorumların %90'ından fazlası aynı kelimelerden oluşan, şımarıkça çocuksu ifadelerden oluşuyor.

Yâni, "Şu konuya mantıklıca bır yorum, bir bilgi ve katkı sağlayayım" diyen neredeyse yok!

İnternetten sonra büyüyen gençler adetâ bir enkazdan ibâret.

Kimse kusura bakmasın...

• Iiiigghhhyyy o ney lan! sanki portakal yemiş yengeçle, şeftali yutmuşş salyangoz çiftleşmişte ortaya bu çıkmış gibi, tövbeestağfirullah tövbeeee
  • Karton kutu bu. Paketlemede hata olmuş. Kolları sandığınız şey alt köşeleri. Abartılacak bir durum yok. Canlı varlık değil yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çöpe atma yetiştir onu, 3. Dünya Savaşı çıkınca kullanırız.
  • piyanist2014 P kullanıcısına yanıt
    Sende bu duruma şikayet etmek kınamak dışında yapıcı bir hamlede bulunmamışsın. Yeni nesil diyip duruyoruz ama bu nesili uzaylılar yetiştirmedi diye tahmin ediyorum. Sen yetiştirdin,Abin yetiştirdi, Annen ve Baban yetiştirdi. Bu durum hakkında sorumluluk almayıp sadece şikayet ettiğin için sende suçlusun bende. O yüzden bazı yargılara varmadan önce dönüp kendimize bakalım...
  • Kurbağayı andırıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha :D bilimkurgu filmi galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

Sende bu duruma şikayet etmek kınamak dışında yapıcı bir hamlede bulunmamışsın. Yeni nesil diyip duruyoruz ama bu nesili uzaylılar yetiştirmedi diye tahmin ediyorum. Sen yetiştirdin,Abin yetiştirdi, Annen ve Baban yetiştirdi. Bu durum hakkında sorumluluk almayıp sadece şikayet ettiğin için sende suçlusun bende. O yüzden bazı yargılara varmadan önce dönüp kendimize bakalım...

Uyarını önemsediğime ve dikkate alacağıma emin olabilirsin.

Teşekkür ederim.

• CAM sağlıktır.
    Anlayan anladı, şimdi dağılın bakim ufak ufak.
  • Bana da zamanında prezervatif çıkmıştı. Neyse ki bardağa doldururken farkedip attım, kovalamadım.

Nasıl ispatlayacan senin koymadığını? Amarigada çıksa yüklü tazminat alırsın ama burda zor.
  • Hazır meyve suları başlı başına zarar.

İçinde glikoz şurubundan tutun bir çok nane vardır. Meyve suyu içerisindeki meyve oranı bile komik.

İçecekseniz kendiniz sıkın ha yok " ben içemem uğraşamam ama vitamin ve mineralleri çok istiyorum abey" derseniz, sebze ve meyve leri tüketiniz.

Paket gıdalardan olabildiğince uzak durmakta yarar var.

Bu tip gıdalar, bağırsaklarınızdaki faydalı bakterileri azaltacaktır.

Özellikle hızlı sindirilen gıdalar sonucunda ( çikolata, hamur işi vs ) insülin direnci oluşabilir. Dİyabete kadar yolu var. ( sürekli tüketenler için )

Bel çevrenizdeki simitten sittin sene kurtulamazsanız ( ektomorf değilseniz ve liposection yaptırmadıysanız :)) )

Not: Gıdalarda organik bulmak zor açıkçası, köyde yaşamıyorsanız ve paranız çok değilse organik beslenmek çok zor. Ama en azından kapalı gıdalardan uzak durmaya çalışarak en büyük zararı atlatmış oluruz.
  • Yuh artık Hayır atılır da bu kadarda atılmaz be kardesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 7 Şubat 2017; 14:4:17 >
  • Capy ban

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade et kardes yenisini verirler büyük ihtimal
  • Ne bu kurbağa suyumu aldın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hukuk Öğrencisi

İlk kez gördüm ve bir daha almayacağım rezil birşeymiş

Yav içinden bir şey çıkmasa ne olur. Zaten bu ürünlerin gerçek meyve suyu ile uzaktan yakından alakası yok. Tamamı, en azından Türkiye de satılanların tamamı aşırı şeker içeren karaciğer düşmanı, sağlık düşmanı içecekler.

İçinden bir canlı çıkması bu içeceklerin diğer zararlı yanında devede kulak kalır.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.