Şimdi Ara

Mevlüt çavuşoğlu çiftçiye cevap veremiyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
107
Cevap
0
Favori
6.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Mevlüt çavuşoğlu çiftçiye cevap veremiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    461 Mesaj
    Yazıklar olsun saygısızlığa bak bakandaki.

Demek ki bir yerlere gelince bitmiyor o iş.Her şeyi geçtim karşındaki vatandaş senden yaşça büyük muhtemelen ona saygı duy bari.Dalga geçer gibi yaptığı.Daha dün tvde konuşuyordu bir de.Şunu yaptık bunu yaptık şunu yapacağız bunu yapacağız demeyle de olmuyor eyy sayın bakan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-32D849E1C -- 25 Şubat 2017; 14:46:28 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: flonky

olsundu onların allahları vardır dı diğerleri kafirdir di biz oyumuzu allah tarafında olana verelim günah işlemeyelimdir di . aç yataaaak aç kalkaç olsundur du günah eyi değildirmiştir di.

İtinayla beter olsunlar. Zaten yakın zamanda çoğu, çifti çubuğu satmak zorunda kalacak. İdrak edemedikleri gümrük birliği 2 yıl içinde gelince göreceğim onları ben. Çiftçiyi geçtim, sorumlu makamlarda olanlardan da ses çıkmıyor.

Torku şirketinin başkanı aynı zamanda akpli meclis tarım komisyonu başkanı. Torku markasını tercih edin, biz nişasta bazlı şeker kullanmıyoruz diyor, ama diğer yandan nişasta bazlı şeker kotası boyuna arttırılıp duruyor. Bu şahsın gıkı çıkmıyor. NBŞ kötü ise, hem sağlığa hem de yerli üretime zararlı ise neden kotaların arttırılmasına seyirci kalıyorsun? Üstelik de komisyon başkanısın!!!

Yerelde de durum farksız. akpli bir süt üreticileri birliği başkanı var. Et ve süt fiyatlarından şikayet edip duruyor ki haklı. İyi de yanı başımızdaki BUlgaristan'da et 20 tl. Sen bu fiyatlarla zar zor ayakta duruyorsun, kapılar açılıp 20 tl ye et ithali başlayınca 40 liraya sattığın etten para kazanamıyorken nasıl ayakta kalacaksın? GB ne girince "döstekleme gelecağ" diye kendilerini kandırıyorlar.

Bu kadar cahil olursan perişan olmayı sonuna kadar hak edersin. Beter olsunlar.
    |
    |

• Yarbay
    3919 Mesaj
    Bu çiftçi 1 haftaya fetöcü ve pkk'lı ilan edilecek.

Tezgahı derhal yandaşa verilecek.

Tarlasına el konulacak

Ufak colugu cocugu varsa ensar'a gönderilip tecavüz ettirelecek

Hiç olmadı yobaz yurduna gönderip cayır cayır yakılacak.

Anlasın büyük türkiye önünde durmak ne demekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. &lt; / &gt; 10 yıldır dolaştığım ülkeler; &lt; / &gt; EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY &lt; / &gt; MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS &lt; / &gt; ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA &lt; / &gt; ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Yarbay
    3701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Diger konuya yazdim, buraya da yazayim. Gorelim bakalim samimi akplileri.

Bunu bir chpli vekil yapsaydi forumda olay olmustu, "halktan kactiginiz icin asla iktidar olamazsiniz" tarzi mesajlardan gecilmezdi.

Dedigim gibi gelen giden pek olmamis. Chpli yada baska bir partiden olsa ortaligi yikacak birkac uye yanlis yapmis diye ustun koru gecmisleri, bir tanesi davranisa laf bile edememis.
    |
    |

• Binbaşı
    1701 Mesaj
    Ortamlarda halkçıyız gücü halktan alıyoruz dersin kim bilecek

Helal olsun amcama ellerinden öperim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

Bu çiftçi 1 haftaya fetöcü ve pkk'lı ilan edilecek.

Tezgahı derhal yandaşa verilecek.

Tarlasına el konulacak

Ufak colugu cocugu varsa ensar'a gönderilip tecavüz ettirelecek

Hiç olmadı yobaz yurduna gönderip cayır cayır yakılacak.

Anlasın büyük türkiye önünde durmak ne demekmiş

Yetmez ama evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |

ERBAKAN OLSAYDI : BENİM ÇİFTÇİ KARDEŞİM BAKINIZ KADAAYIFIN ALTINI YAKTILAR. TÜHHH SANA BECERERİKSİZLER....

ECEVİT OLSAYDI : EMEKÇİLERİN YANINDA SONUNA KADAR OLACAĞIZ...

AK PARTİ BAŞGANI: ANANDA ALT GİT LANNNN!!!

MEMLEKETİMDEN SİYASİ MANZALAR 2017...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJlogic -- 25 Şubat 2017; 15:24:10 >
    Durmak yok, yola devam. En büyük akp , başka büyük yok. Bütün politikalarını destekliyorum akp nin. İnşallah daha agresif politikalar izlerler. Dolar ve Euro bı an önce 10 lira olmadıkça, halk ekmek alamayacak hale gelmedikce, en ucuz araba 100.000 lira olmadıkça, kira ve asgari ücret aynı seviyeye gelmedikce bu düzen böyle devam eder.

|
    |

|
    |

|
    |

Senin oy verdiğin parti gemisi olanlara ötv siz mazot verirken benim oy verdiğim partinin seçim beyannamesinde çiftçiye ötv siz mazot vaat edilmişti, polemik olmasın forumun çok eskilerindenim sadece sorduğunuz soruya spesifik cevap verdim selamlar

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    233 Mesaj
    Bari dinler gibi yapsaydın. O da yok.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Treth

Mazon harbiden çok pahalı. Çiftçi yapılan harcamalar çıkınca geriye çektiği çileye değecek hiç bir şey kalmadığı için artık tarım bile yapmıyor.

Bu hükümetin yapması gereken iki büyük işten birisi tarım konusunda bir devrim yaratmak ikincisi ise aracıları tamamen ortadan kaldırmaktır.

Sanarsın ülkede yeni hükümet var da böyle bir mesaj atmışsın. Onları bu dediklerini yapmaktan 15 yıldır alıkoyan nedir?

|
    |

Allahtan çiftciyi azarlamamış, ananıda al git dememiş. Bu olay çok buyurse çiftcıyı fetodan içeri atarlar bu olayda boyle kapanır.

The Storm is Coming
  • Binbaşı
    1534 Mesaj
    Böyle arkalarına bile bakAmadan kaçacaklar, bunlar prova daha

|
    |

Sizdeki zekaya hayran kaldım

|
    |
    ashley j williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: yhykbts

Bi mazot olsa yine iyi gübre, ilaç, tohum herşey pahalı. Ama sen bi ürünü üretip 5'e satıyorsan bu tüketiciye 50 olarak yansıyor. Devlet komisyoncuya bişey demiyor üreticiye fiyatı düşür diyor.

Tayyip bir ara bu aracılara kafayı takmıştı. Ama araya şu başkanlık sevdası girdi unuttu şu referandum aradan çıktıktan sonra bir şekilde tekrar gündeme alması için çaba göstermek gerek.

Aracılar ortadan kalkarsa hem çiftçiden hale halden pazara taşımacılık için yeni istihdamlar açılır. Hemde fiyatlarda epey bir fark oluşur.

Gerçi bizim milletimiz bedavadan zengin olma ve uyanıklık peşinde olduğu için o fiyatlar asla pazara yansımaz buda var.

İşte ülkeyi 1 kişiye teslim ederseniz bilmem hangi iş başkanın aklına gelsin de çözsün diye dua edersiniz. Tek adam yönetimlerinin fıtratında bu vardır.

O yüzden ülkenin bekası için başkanlığa hayır, güçlendirilmiş parlamenter sisteme evet. Kurumlar ne kadar bağımsızsa sistem o kadar iyi işler.

• Teğmen
    147 Mesaj
    Ülke'de adam akıllı sanayi yok ; sanayi yapılacak teknolojide yok. Elimizde ekonomiyi canlandırabilmek adına en sağlam tarım ve hayvancılık var. Ama destek nerede? Yok.

Aslen Denizli'liyim , Honaz ilçesinde de dedemlerden kalma arazilerimiz var. Eğitim için Istanbul'da yaşıyorum. Bu güz toplayıp 30 kuruştan yalvar yakar sattığımız cennet elması(trabzon hurması deniyor ege dışında) Istanbul'da 6 TL. 1 kgda 5.70 kuruş fark ediyor. 3 ton sattığımızdaki farkı gelin siz hesaplayın. Bunun mazotu, gübresi, budacısı vs. bir ton masrafı oluyor. Bu masrafta tüm meyvelerde geçerli. Yaptığımız hesapla sadece tarımdan koca bir aile nasıl geçimini sağlayabilir? Senelik verdikleri 400 lira çiftçiye destek parasıyla mı?

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,525
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.