Şimdi Ara

Mevkim ne biliyor musunuz? Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Basketbol oynuyorum ve mevkimi tam olarak kestiremedim sizce ne ?
    Boyum 178 kilom 58 turnikelerim iyi kaçma ihtimali az şutlarilım yakın mesafe atışlarım 6/10 (fazlada olabilir) falan üçlüklerim değişken topu iyi sürerim fake yeri geldimi iyi veririm arkadaşlarla maç yaparken sayıları en çok ben atiyorum ribaundlarim benden uzunsa karşımdaki bir çeşit alırım ama kısa ise çoğunlukla bendedir hızlıyımdır yorulmak ne bilmem mevkim tam olarak ne kestiremedim arkadaşlarım şutör gard diyor ama size de sormak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 numara olabilmen için uzun mesafe şutlarınin iyi olması lazım. Kısa boyuna göre potaya yaklaştıkça savunmacilarin boyu uzayacagi için zorlanirsin. Şutunu gelistiremiyorsun oyun görüşünü artırıp 1 numaraya kayabilirsin.

Parklarda oynarken pek savunma olmaz o yüzden orada yaşadıklarını gerçek sanma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah da bizim parkta öyle hafif savunmalar değil normal maçlar gibi savunma arkadaşlarımla benimde basketbol geçmişi olduğu için savunmalar iyi.

• Ha bide şey daha yaşım 14.5

• atış stilin nasıl kafanın üstünden çıkarıosan blok yemezsin göğüsten çıkarıosan hızlı çıkarman gerekir şutör olabilmek için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.