Şimdi Ara

Mevcut TD'ne Sahip Çık, Terim'in Gelmesine İzin Verme Galatasaraylı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gaalatasaray da para yoksa Terim gelmez.
  • Burak-09k kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum son maçı izlediniz mi fakat son maçta 2. Dakikada gol yedik ve 1-0 geriye düştük ve maçtan kopmadık. Hatta, topla oynama oranları %86ya %14 gibi absürd rakamlara ulaştı. Ben izlediğim Galatasaray'dan inanılmaz keyif aldım. Sonuçta da 3-1 gibi net bir skorla maçı kazandık. Nokta santra**** olsaydı bu fark daha da açılabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan yazıklar olsun size be Gs li olacaksınız birde utanmadan yalan yanlış sallamislar Fatih hocaya
    Fatih hocanın tırnağı olamazsınız
    2-3 maç sonra istenilen oyun ortaya konmadigi zaman görecem jorculari ben

• Bu mesaja eklenen görseller:

Mevcut TD'ne  Sahip Çık, Terim'in Gelmesine İzin Verme Galatasaraylı

• Terim gelirse Fed ŞG'ye çöker milli takım için. O yüzden bu sefer ben de istemiyorum Terim'in gelmesini.
  • İsterse 5 sene üst üste CL kazandıracak olsun ben bu kibir abidesini takımımın başında görmek istemiyorum arkadaş. Hayatımda en nefret ettiğim tipler bu ve bunun gibi kibir abideleridir.
  • Şayet öyle birşey gerçekleşirse gidene kadar desteğimi keserim.

Yahu biraz düşünceli biraz kaliteli biri olsa "Galatasaray'ın başında bir hoca var böyle sorular ayıptır" derdi kalitesini yine belli etti. Kıyamet mi kopar deprem mi olur bilmem ama bişeyler olsun ve bu kulübe adım atamasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 6 Eylül 2016; 13:54:05 >
  • İstemiyorum kardeşim istemiyorum! Ben bu egomaniacı saha kenarında GS'nin başında görmek falan istemiyorum, ne yanlış gidiyor da bir anda FT sesleri yükseldi durup dururken? GS'ye büyük başarılar kazandırmıştır ama artık yeter Galatasaray kimsenin babasının çiftliği değildir istediğinde kovuldum deyip ayrılsın istediğinde gelsin TD olsun, JOR'dan umutluyuz, bu sezondan umutluyuz, tam bir hava yakalamışken FT'nin çıkıp saçma sapan konuşması tam bir terbiyesizliktir arsızlıktır, yahu GS'nin bir hocası varken sen nasıl böyle konuşursun?
  • Gelme ulan gelme.
    Git yurtdışına git orayı batır.
    Gidişin hep batak.
    Edep yahu.

• İşler kötüye gittiğinde gemisini ilk o terketti mümkünse gemi kurtulunca tekrar binmesin ona yer yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gördünüz joru

neden sahip çıkmadınız

adamı sahipsiz bıraktınız

bulgur yemiş güvercin gibi endişeliydi kayseri maçının son dakikasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahrazz

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Jor'un futbol bilgisinin çeyreği bile yerli td lerde yoktur. Buna Terim de dahil. Ancak Td'liğin bir kısmı futbol bilgisine dayanıyor. Td'liğin önemli kısmını tecrübe oluşturuyor. Bu da Jor'da yok. Ki zaten bu sebeple bu adama 900 bin euro veriyoruz... Bu kulüp Hamza'ya 2 milyon, Denizli'ye 3 milyon euro yıllık ücret verdi.... Sonuç?..... Sıfır. Koca bir sıfır... 0

Jor'a hem geçen sezon sonundan hem de transfer dönemindeki önemli ve doğru hamlelerinden dolayı bir güven ve sempati ortaya çıktı..... Umut, Tarık, Olcan vs. vs. gibi çöpler gitti takımdan... Hamza bunlara resmen aşıktı... Hamza küçük adamdı. Jor ise büyük düşünen bir adam...

Başarılı olur yada olmaz o apayrı bir şey.... Umarım şans yanında olur... Jor bey..

Okumayın arkadaşlar IQ puanınız 30 puan düşebilir

Yok düşecek bir IQ felan tek yanıldığı konu JOR'un taktik bilgisini abartmış. JOR çok kötü bir hoca değildi her şeye rağmen Kayseri maçını alsaydı şampiyonluk sözleri yazardı bizimkiler.JOR tecrübesizdi. Tudordanda fazla bir şey beklemiyorum oda pek kariyerli bir adam değil Karabük kariyerininde öyle ahım şahım olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 16 Şubat 2017; 2:54:35 >

• jorcular yedi kazığı
  • Teknik direktör bile olmayan adamı Fatih Terim'den üstün görmüşler bizimkiler, harbiden iyi saçmalamışlar burada.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.