Şimdi Ara

Mevcut TD'ne Sahip Çık, Terim'in Gelmesine İzin Verme Galatasaraylı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medyada yorumcuların, paralı kalemlerin algı ve karalama kampanyası başkattığı Riekerink'i yedirtmeyin bu akbabalara.

Fatih Terim'in, mali yapımız düzelince içindeki Galatasaray iştahı kabarmış, yeniçeri tayfasının kökünü kazıyan Jor'u gönderme peşinde.
    Bunun içinde medya saldırmaya başladı hocamıza.

Rie'ye sahip çık, Terim'e yol açmaya çalışan yorumcu ve köşe yazarı adı altındaki çakallara prim verme.

Edit: Bazı bloklular konuyu uplamış, konunun ismini Jor'a sahip çık yerine mevcut td'ne sahip çık diye değiştirdim.
    Terim'in gelmesine hiçbir şekilde müsade edilmemeli.
    Taraftar her zaman gerekli tepkiyi göstermeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sivri Biber -- 15 Şubat 2017; 22:0:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• riva satışı ciddileşti para kokusu alan parator yolunu floryaya çevirdi, neyse ki rte nin elemanı olduğu için emirle istifasını yutup adaletin olduğu yerde tüpçünün kader ortağı olmaya devam etti

allah a yakın bize uzak olmaya devam etsin, umarım bir daha gs başında görmeyiz
  • jor ile terim'i karşılaştıranları da gördük en sonunda

• Zamanında takımsız kaldığında lucescu nun ayağını kaydırtmış kişidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

jor ile terim'i karşılaştıranları da gördük en sonunda

Nerede karşılaştırma var okuduğunu beyninle anladığına eminmisin ?
  • JOR'un teknik direktorluk bilgisinin yeterli oldugunu düşünmüyorum. 2 mac kazanirken soyleyeyim de sonra maclari kaybetmeye baslayinca konustu demesinler. Gecen yil yaptigi oyuncu degisiklikleri ve bugun mac sonu yaptigi oyunu yorumlamalarina bakarsaniz anlarsiniz. Ha fatih terimi ister miyim? Allah korusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

JOR'un teknik direktorluk bilgisinin yeterli oldugunu düşünmüyorum. 2 mac kazanirken soyleyeyim de sonra maclari kaybetmeye baslayinca konustu demesinler. Gecen yil yaptigi oyuncu degisiklikleri ve bugun mac sonu yaptigi oyunu yorumlamalarina bakarsaniz anlarsiniz. Ha fatih terimi ister miyim? Allah korusun.

Yeterli veya değil.Bu adam geldiğinden beri takımdaki olumlu değişimi görmemek imkansız.Bu sene başarısız olur gönderilir.Ona bir şey diyemeyiz ama sezon ortasında Terim için gönderilirse yönetime hiçbir saygım kalmaz.
  • Terim gelip aynı korku filmini 4. Kere izleyeceğime JOR la türü puanı belli olmayan filmi izlerim daha iyi. En azından farklı bir senaryo izlerim!

• quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

JOR'un teknik direktorluk bilgisinin yeterli oldugunu düşünmüyorum. 2 mac kazanirken soyleyeyim de sonra maclari kaybetmeye baslayinca konustu demesinler. Gecen yil yaptigi oyuncu degisiklikleri ve bugun mac sonu yaptigi oyunu yorumlamalarina bakarsaniz anlarsiniz. Ha fatih terimi ister miyim? Allah korusun.

Yeterli veya değil.Bu adam geldiğinden beri takımdaki olumlu değişimi görmemek imkansız.Bu sene başarısız olur gönderilir.Ona bir şey diyemeyiz ama sezon ortasında Terim için gönderilirse yönetime hiçbir saygım kalmaz.

Takımda olumlu bir degisim oldugunu soylemek icin cok erken. Zira Riekerink 3 maça cikti bu sene. Besiktas macinin 2.yarisi ve sonrasi felaketti. Karabuk maci basindan sonuna kadar felaketti. Akhisar macinda sadece iyi futbol izledik. Onda da mac sonrasi Eren ciktiktan sonra oyun planimiz bozuldu dedi, halbuki tam tersi Eren ciktiktan sonra kontratakla 2 gol bulup 3 puan aldık. Oyunu okuma konusunda cok buyuk sorunlari var bana gore.

• JOR kimsenin yapamadığını yaptı. Bir tek Sabri,Selçuk(yedek kalabilir) kaldı o da gider zamanla inşallah.

JOR takımı küme düşürmüş , herkesten 4 yemiş umurumda olmaz. Ben şimdi her türlü desteğe hazırım. Benim takımım bu.

Primci yatan yerlilere karşıyım.Sırf şunlar yüzünden ırkçı oldum. Kendi milletimden soğudum.
  • FT gelipte prenslerine yer açmak için takımın içine edecekse bir zahmet gelmesin. açen azından JOR adaletli davranıyor gibi. bu duygu futbolculara da ulaşırsa o zaman forma rekabeti olacaktır. ve formunu muhafaza etmeye çalışacaktır.

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Metin Tekin izlemişsin sanırım ama yanlış konuştu orada. Metin Tekin konuşurken de ne diyor bu diye durdum. Oyun planımız değişti demeli dedi Metin Tekin bu kısım doğru ama oyun planımız zorunlu olarak değişti. İlk oyun planımızdaki pivot santrafor çıktığından farklı bir oyun planına geçmek zorunda kaldık yani oyun planımız bozuldu. Bunda bir yanlışlık yok yani üzerinde bu kadar durulacak kadar. Eren'li oyunda geride olmamızın da etkisiyle Akhisar'ı geri yaslayan, top yapan, yüzde seksen beş topla oynayan oyun planı bozuldu. Yukarıdaki arkadaşın dediği algı yönetimi böyle bir şey işte azıcık kendi beyninizle düşünün yorum yapın.
    Not1:Metin Tekin değil de başka bir ntv spor yorumcusu olabilir.
    Not2:JOR'un TD olarak bazı eksikleri var kabul ediyorum ama gidip böyle böyle dedi aslında biz gol attık diyip eleştirmek saçmalıktır.
  • Mesele JOR'in iyi bir hoca olup olmaması, şampiyon olup olamaması değil beyler mesele bu Fatih Terim'in her kafasına estiğinde hoca göndertip takıma gelmesi.

En zor günlerimizde Reikerink kalmadı mı burda ? O adam etmedi mi takımı ?

Şimdi bu adamı Terim'e yedirirsek gene enkaz bırakır kaçar sonra uğraş dur.

• Son 20 yil bize goze hos gelen, hucum futbolu oynatan 2 teknik adam oldu.

1: Fatih Terim
    2: Eric Gerets

Son 20 yil Galatasarayi'mizin Avrupa'da basarili oldugu 2 teknik adam oldu.

2: Mircea Lucescu

Ben Terim'in oynattigi Galatasaray'i izlemekten haz aliyorum (ikinci donemi baska seyler vardi yanlis giden, olmadi)

O Galatasaray 0-2 geriye dusse bile savasirdi ve 90. dakikaya kadar bize hadi aslanlar alirsiniz bu maci dedirtirdi.

Onun doneminde grublasma, yeniceri, takimin abisi vb. seyler olmazdi, olamazdi. Ottururdu oyle futbolcuyu.

Ucuncu donemi yaptigi transferler ise muhtesemdi.

Muslera
    Melo
    Bruma
    Uifalusi
    Eboue
    Ambrabat (Ingiltere'ye kaca transfer oldugunu biliyoruz)

Selcuk ve Elmander Terim gelmeden anlasilmis oyunculardi.
    Chedjou Fransa'nin o sene en iyi performans gosteren defans oyuncusu olarak geldi.
    Semih o sezon nasil oynuyordu, simdi nasil?
    Engin Baytar'i ilk donemindeki Okan ve Suat gibi kullandi.
    O gelene kadar hic varlik gosterememis Riera'da ofansif bir sol bek yaratti.
    Herkesin sovdugu Emre Colak'in o yilki maclarini izleyin.

Terim hirsindan dolayi kac mac tribune gonderilip takimini atesledi, 0-2 den maclar dondu (son iki yildir, 0-1 geriye dusunce takimin oyundan nasil koptugu, bitsede eve gitsek moduna nasil girdigi belli)
    Son yili Unal Aysal bu adami Florya'nin tek patronu sensin diye getirdi. Son baskanin etrafindakilerden aldigi gaz ile Terim ile bir guc savasina girmesi Terim'i takimdan kopartti.
    Aklim almiyor para icin gittigini savunan coluk cocuk kesimini ve bu kesime ''dogru diyorlar yeaa'' destekleyenlere. Adam milyonlarin onunde aglayarak gitti!!!!!!!

• Bu Ada'm bir daha gelirse sanki Galatasaray Terim'e mecbur gibi bir algı olacak.

Gelmesin yararından çok zararı olur. Takımın içine edip gitti. Hala onun son döneminden kalma oyunu oynuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defol git lan feto.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Son 20 yil bize goze hos gelen, hucum futbolu oynatan 2 teknik adam oldu.

2: Eric Gerets

Son 20 yil Galatasarayi'mizin Avrupa'da basarili oldugu 2 teknik adam oldu.

2: Mircea Lucescu

Ben Terim'in oynattigi Galatasaray'i izlemekten haz aliyorum (ikinci donemi baska seyler vardi yanlis giden, olmadi)

O Galatasaray 0-2 geriye dusse bile savasirdi ve 90. dakikaya kadar bize hadi aslanlar alirsiniz bu maci dedirtirdi.

Onun doneminde grublasma, yeniceri, takimin abisi vb. seyler olmazdi, olamazdi. Ottururdu oyle futbolcuyu.

Ucuncu donemi yaptigi transferler ise muhtesemdi.

Muslera
    Melo
    Bruma
    Uifalusi
    Eboue
    Ambrabat (Ingiltere'ye kaca transfer oldugunu biliyoruz)

Selcuk ve Elmander Terim gelmeden anlasilmis oyunculardi.
    Chedjou Fransa'nin o sene en iyi performans gosteren defans oyuncusu olarak geldi.
    Semih o sezon nasil oynuyordu, simdi nasil?
    Engin Baytar'i ilk donemindeki Okan ve Suat gibi kullandi.
    O gelene kadar hic varlik gosterememis Riera'da ofansif bir sol bek yaratti.
    Herkesin sovdugu Emre Colak'in o yilki maclarini izleyin.

Terim hirsindan dolayi kac mac tribune gonderilip takimini atesledi, 0-2 den maclar dondu (son iki yildir, 0-1 geriye dusunce takimin oyundan nasil koptugu, bitsede eve gitsek moduna nasil girdigi belli)
    Son yili Unal Aysal bu adami Florya'nin tek patronu sensin diye getirdi. Son baskanin etrafindakilerden aldigi gaz ile Terim ile bir guc savasina girmesi Terim'i takimdan kopartti.
    Aklim almiyor para icin gittigini savunan coluk cocuk kesimini ve bu kesime ''dogru diyorlar yeaa'' destekleyenlere. Adam milyonlarin onunde aglayarak gitti!!!!!!!

Ünal Aysal denen başkanımsı kuyusunu kazdı adamın ve sonra kovdu. Ama bu aklı uçuk arkadaşlar para için gitti diyor. Oynanan oyunları görmekten acizler.

Ha, batan gemiyi ilk fareler terk edermiş. Terim gibi kovulmadı Ünal Aysal. Gemi batıyordu ve ilk kaçan kendisi oldu.

• Jor'un futbol bilgisinin çeyreği bile yerli td lerde yoktur. Buna Terim de dahil. Ancak Td'liğin bir kısmı futbol bilgisine dayanıyor. Td'liğin önemli kısmını tecrübe oluşturuyor. Bu da Jor'da yok. Ki zaten bu sebeple bu adama 900 bin euro veriyoruz... Bu kulüp Hamza'ya 2 milyon, Denizli'ye 3 milyon euro yıllık ücret verdi.... Sonuç?..... Sıfır. Koca bir sıfır... 0

Jor'a hem geçen sezon sonundan hem de transfer dönemindeki önemli ve doğru hamlelerinden dolayı bir güven ve sempati ortaya çıktı..... Umut, Tarık, Olcan vs. vs. gibi çöpler gitti takımdan... Hamza bunlara resmen aşıktı... Hamza küçük adamdı. Jor ise büyük düşünen bir adam...

Başarılı olur yada olmaz o apayrı bir şey.... Umarım şans yanında olur... Jor bey..

• 2018 Dünya kupaso eleme grubu zor. Bu genç, yeteneksiz ve beceriksiz kadroyla başarı imkansız.
    Yani Sinyor Terim'in son zamanları Gs nin ilk tökezlemesinde Terim sesleri yükselir ve hoop Terim ipleri almış, başınızda Aysal gibi başkanda yok ayar verecek.
    Dursun, Sinyor terime takımı anında teslim eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

2018 Dünya kupaso eleme grubu zor. Bu genç, yeteneksiz ve beceriksiz kadroyla başarı imkansız.
    Yani Sinyor Terim'in son zamanları Gs nin ilk tökezlemesinde Terim sesleri yükselir ve hoop Terim ipleri almış, başınızda Aysal gibi başkanda yok ayar verecek.
    Dursun, Sinyor terime takımı anında teslim eder.

E sanane ? size ne arkadaşım bu konulardan , Ne kadar kötü şeyler yaşamış olsakda takımımızın efsanesidir başarılarmızda çok büyük payı vardır . Kredisi yüksek bu klüpte öyle kimse kolay kolay ayar veremez ona şenolla karıştırmayın bu adamı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.