Şimdi Ara

mevcut lpgli araçlarda dolum ağzı durumu? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
28.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni taktırıyorum benzin depo kapağının içine istedim 120 tl bedel istediler ekstra bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan2626

yeni taktırıyorum benzin depo kapağının içine istedim 120 tl bedel istediler ekstra bilginize..

yalıtımlı özel boru olacakmış onlarda heryerde olmuyormuş diye okumuştum.siz nasıl yaptınız biraz açıklama iyi olur
  • onu zaten malzeme olarak uygun takıyor usta yeni montajlar için çünkü muayeneden geçmedimi kendi başı ağrıcak bildiği için. özel boru ama etrafına ekstra bişey sarılmayacakmış artık onu biliyorum yani boru saf şekilde gözükecek bakıldığı zaman.eski montajlar için işin ehli bi usta minimum masrafla halledecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan2626

onu zaten malzeme olarak uygun takıyor usta yeni montajlar için çünkü muayeneden geçmedimi kendi başı ağrıcak bildiği için. özel boru ama etrafına ekstra bişey sarılmayacakmış artık onu biliyorum yani boru saf şekilde gözükecek bakıldığı zaman.eski montajlar için işin ehli bi usta minimum masrafla halledecektir.

eski montajlara da yapabiliyormuyuz bu şeyi acaba
  • x571 X kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi işin ehli bi ustaya gidersen yapar neden yapmasın
  • Geçen hafta lpg taktırdım araca. Eski usül tampon altına koyuldu dolum ağzı ve muayeneden sorunsuz geçti. Bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

Geçen hafta lpg taktırdım araca. Eski usül tampon altına koyuldu dolum ağzı ve muayeneden sorunsuz geçti. Bilginize...

Teşekkürler hocam bilgi için. Benim aracımda da tamponun altında duruyor. Kafama takılıp duruyor tampona aldırmam gerekiyor mu diye ama geçiyorsa sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

Geçen hafta lpg taktırdım araca. Eski usül tampon altına koyuldu dolum ağzı ve muayeneden sorunsuz geçti. Bilginize...

Bilg iiçin teşekkürler, ben de bugün sanayide ustaya sormuştum, altta olması muayenede sorun yapmaz demişti.
  • Arkadaşlar 13.07.2017 itibariyle gelişmeler ne durumda? Ağustos 28 de muayeneye gireceğim. Lpg dolum ağzı altta gizli. lpg montajı 2015. geçer mi muayeneden bu şekilde? Bir de tankın altına yalıtım malzemesi gibi bir saçmalık çıkmış. Bu saçmalıktan haberi olan var mı nedir ne değildir ne yapacağız..
  • Son durum nedir?

• Son durum nedir, LPG montaj cilari uyumayin , adam olun cevap yazın

• 8 yıl onceki montaj dolum yeri altta yere bakar şekilde muayeneden geçtim.Eger yeni montaji nisan 2017den sonraysa yan tamponda olmalıymış.

• Benim alttaydi dolum yeri bedavaya deldirdik tamponu bursa merkez muayene istasyonundan altta olanlar geciyor sordum gorevli arkadasa yogun sikayet var dedi goz ardi etmisler problem olmuyor geciyor .

• Bende önümüzdeki ay muayeneye sokacağım aracımı... Depo dolum yeri aşağıda ve gizli. Muayeneden geçip geçmeyeceği konusunu sanayideki ustalara soruyorum ama bilen yok. En iyisi bir ara gidip Tuvtürk e sormak gibi görünüyor...

• bende bu konuyu çok araştırıyorum lpg'm şuan için işli değil, ocakta işleticem gerçi

tüv türk bana bu maili attı

Sayın Müşterimiz,

Bizimle paylaştığınız e-mail için teşekkür ederiz.

26.04.2017 tarihinden sonra onaylanan LPG/LNG/CNG tadilatlarında, LPG/LNG/CNG dolum ağzının aracın alt kısmında bulunmaması gerekmektedir. Ancak kusurlar tablosunda LPG dolum ağzının konumu ile ilgili bir kusur bulunmamaktadır.

Bilgilerinize sunar, güvenli yolculuklar dileriz.

Saygılarımızla,

bursada bi kaç yerle konuştum geçirmezler diyor aklım karıştı
  • merhaba arkadaşlar .
    bu ay muayeneye gireceğim.
    lpg 2013 te takılmış.
    lpg dolum yeri alt tarafta.
    simit tankın altında şilte yok onu koyduracağım ve boru sistemine baktıracağım.
    dolum ağzı tamponda olmalımı yoksa yenilermi öyle olmalı.
    birde bu yeşil lpg ruhsat yaprağı bende yok sıkıntı olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar .
    bu ay muayeneye gireceğim.
    lpg 2013 te takılmış.
    lpg dolum yeri alt tarafta.
    simit tankın altında şilte yok onu koyduracağım ve boru sistemine baktıracağım.
    dolum ağzı tamponda olmalımı yoksa yenilermi öyle olmalı.
    birde bu yeşil lpg ruhsat yaprağı bende yok sıkıntı olurmu?

Hocam en garantisi, muayeneye gireceginiz istasyona önceden gidip sormak.

Aksi halde ulke genelinde birbirinden farkli uygulamalar mevcut.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Muayenede bir sorun oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: aeser

Muayenede bir sorun oldu mu?

daha muayaneye gitmedim.
    lpg ciye gittim.
    depo dolum yerine karışmıyorlarmış çok şikayet olmuş ama benim alttaki hortumun değişmesi lazımmış,tank altına şiltede konulacak ,spiraller sökülecek falan filan hep masraf.
    bu işleme 250 tl dediler 3-4 saat sürecekmiş.
    eğer hortum değişmese 150 olacakmış ama benimkinde bu masraf çıktı.

lpg cide işim bitincede muayeneye randevu alır giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 8 Kasım 2017; 9:13:58 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.