Şimdi Ara

Mevcut abonelere 100 güldüren kampanya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
10.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Manciaa

Arkadaslar bu pakete gecmek mevcut taahhutumuzu etkiliyor mu? Yani mevcut taahhutu bozduk diye para oduyor muyuz?
    hayır. taahhütün 24 ay ise bu kampanya da 24 ay olduğu için geçebiliyorsun. fakat biraz önce müşteri hizmetlerinin bana söylediğine göre eğer taahhütün 24 aydan fazla ise geçiş yapamıyorsun.
  • Az önce bu tarifeye geçiş yaptım. 100mbit akıllı sınırsız. Bu arada mevcut AKN li tarifeyi de sordum. Sistem güncellemesi var ve AKN kalktı dedi. Artık sınırsız dedi. Mevcut müşteriye özel 100mbit akıllı sınırsız 78 TL. Analog TV kullananlar varsa uzun süredir direk bu tarife geçsin. Hatta m.h yetkilisi en popüler tarife dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 2 Ocak 2019; 20:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiden

hayır. taahhütün 24 ay ise bu kampanya da 24 ay olduğu için geçebiliyorsun. fakat biraz önce müşteri hizmetlerinin bana söylediğine göre eğer taahhütün 24 aydan fazla ise geçiş yapamıyorsun.

Alıntıları Göster
    O zaman AKK’siz yeni paketlerin fiyatlarina bakinca muhtesem bir firsat gibi gorunuyor. Yanlis mi dusunuyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

O zaman AKK’siz yeni paketlerin fiyatlarina bakinca muhtesem bir firsat gibi gorunuyor. Yanlis mi dusunuyorum?

Alıntıları Göster
    tabii ki öyle.
  • Benim 10. Ayda taahütüm doluyor 100 gulduren kampanyaya geceyim dedim Kampanyali abonelik basvurusu yapilamiyor diyor. Siz hangi menuden yaptiniz acaba

• gderebasi kullanıcısına yanıt
    bende 50 ve 100 mbit aks 'lileri cok begendim ancak 100 mbit 25 'E dusmesi cok acımasizlik olmus 35 mb olmaliymis ..yada kablosesli veya sadece kablotv temel paketli daha uygun tarifelerde gelebilmeli ...

25 mbit aks 'li + kablotv temel paket 40 tl

50 mbit aks 'li temel paket 50 tl

100 mbit aks 'li 35 mbit 'E dusen temel paketli 60 tl

mükemmel olurdu ..Hem malesef upload hızları da cok artmamis yada hic artmamis gibi gozukuyor .Bir de eskiden hatiryacaklariniz vardir tv topbox ve modemler 72 tl 'ye satilabiliyorken ayda 3 tl 'ye artık güzel modem ve tv topbox kampanyası yok ki bu fiyatlara kiralayamiyorsunuz bile .

Uzun lafin kısasi bence ''akilli sinirsiz '' tarifeleri teori olarak muthis pratikte ise eksik kalmis ..Umarım ilerde düzeltirler bazı eksikleri.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben 4 ay önce taahhüt yenilemiştim, yani bitmesine daha 20 ay var. Şimdi bu kampanyaya geçmek istiyorum, ama mevcut ödediğim fiyat daha yüksek olduğu için geçemiyorum.

Mevcut taahhüdü bozmak istesem, taahhüt bozma bedeli tahmini olarak ne kadar çıkar?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Ben 4 ay önce taahhüt yenilemiştim, yani bitmesine daha 20 ay var. Şimdi bu kampanyaya geçmek istiyorum, ama mevcut ödediğim fiyat daha yüksek olduğu için geçemiyorum.

Mevcut taahhüdü bozmak istesem, taahhüt bozma bedeli tahmini olarak ne kadar çıkar?

Alıntıları Göster
    20 ay daha varsa yüksek miktarda bir fatura çıkabilir. yeni müşterilere özel bir versiyonu var bu kampanyanın, fiyatı 75 yerine 85 civarı. benim taahhütümün bitmesine iki ay olmasına rağmen 24 ay yerine 27 ay olması sebebiyle o tarifeye geçmemi önerdiler beklemek yerine.

• quote:

20 ay daha varsa yüksek miktarda bir fatura çıkabilir. yeni müşterilere özel bir versiyonu var bu kampanyanın, fiyatı 75 yerine 85 civarı. benim taahhütümün bitmesine iki ay olmasına rağmen 24 ay yerine 27 ay olması sebebiyle o tarifeye geçmemi önerdiler beklemek yerine.

Alıntıları Göster
    Yeni müşteri olmamanıza rağmen "yeni müşterilere özel" kampanyayı nasıl önerdiler, onu anlayamadım.
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Taahhütüm 27 ay. 12 ay geçmesi lazım dediler bana da bakalım bekliyoruz.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    malesef 50 tl olmayacak zannedersem keza kablotv kısmına ciddi zam gelmis ..

bunun disinda su aks'lerdeki orantisizlik duzelmeli ,23 ay meselesi, eski yeni musteri tarife farkı, upload hızları yükselmemis, 100 mb aks 'nin hızı 35 mbite dusmeliydi ..30-40 tl 'lik tarifeleri yok (aksli..) , kablotv temel paket sinema paketsiz yada konusturan paketli (kabloses ) paketleri yok, modemlere güzel kampanyalar yok ne güzel evvelden 72 tl 'ye modem satiyordu turksat...vb

Ben bu aks 'leri hakkaten tuttum ama bahsettigim gibi hala eksiklikler var bence zamanla oturtucaklar bu paketleri .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Alıntıları Göster
    Hangi kampanyadaysanız o kampanyanın sadece 4 aylık indirim tutarı kadar cayma bedeli ödersiniz.
  • 3 4 yıldır kablonet kullanıyorum. Mevcut tarifem, 24 mbps ye kadar 150gb akn li internet. Aylık 61tl ödüyorum. Sözleşme 02.2020 ye kadar devam edecek.

Böyle devam mı edeyim yoksa daha avantajlı bir durum varsa bende mi geçeyim, pek anlamıyorum bu işlerden.

• Bende bu tarifeye geçtim normalde 50mbit/250gb/akn kullanıyordum kablotv üst paket+sinema pakedine 85tl veriyordum şimdi 100mbit/aks tüm kanallar 75 liraya geldi bence gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

3 4 yıldır kablonet kullanıyorum. Mevcut tarifem, 24 mbps ye kadar 150gb akn li internet. Aylık 61tl ödüyorum. Sözleşme 02.2020 ye kadar devam edecek.

Böyle devam mı edeyim yoksa daha avantajlı bir durum varsa bende mi geçeyim, pek anlamıyorum bu işlerden.
    eğer gündüzleri de yoğun kullanıyorsanız interneti aylık 76 tl'ye 100 mbps akıllı sınırsıza geçebilirsiniz. Ayrıca sinema kanalları full açılıyor bide kablotv üst paket oluyor

ama yok ben zaten anca akşamları internete girebiliyorum rahatça diyorsanız o zaman ayda 15 tl fazla vermenize gerek yok çünkü 100 mbps akıllı sınırsız tarifesi akşam 7 gece 12 arası 25 mbps'e yani sizin şimdiki kullandığınız hıza düşecek zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeAr

Bende bu tarifeye geçtim normalde 50mbit/250gb/akn kullanıyordum kablotv üst paket+sinema pakedine 85tl veriyordum şimdi 100mbit/aks tüm kanallar 75 liraya geldi bence gayet iyi.
    ben olsam kalırdım o tarifede.

ben ancak akşamları zaten internete girebiliyorum yoğun. Onda da namıssızlar hızı 25'e çekiyor.

10 tl farkla 50 mbps yapıcaz deseler kabul ederim hemen
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    24Mbps e kadar 250gb aknlı fiyat 80 tl kullanıyorum müşteri hizmetlerini aradım fiyat farkından dolayı geçiş yapamazsınız dedi öyle bişey varmı yoksa bilerekmi yapmadı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboysafak

24Mbps e kadar 250gb aknlı fiyat 80 tl kullanıyorum müşteri hizmetlerini aradım fiyat farkından dolayı geçiş yapamazsınız dedi öyle bişey varmı yoksa bilerekmi yapmadı ?
    şimdi kullandığından daha düşük fiyatlı bir tarifeye geçmene sistem izin vermiyor.

anca cezai bedelini ödeyip şimdi ki taahhütünü iptal ettirmen ve sonra bu kampanyaya başvurman gerekiyor.

bu arada sizin niye o kadar pahalı? Benim 24 mbps 250 gb ekosınırısz+ temel paket 71 tl'ydi. Dün geçişi yaptım ben bu 100 mbps'lik akıllı sınırsıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Ocak 2019; 12:20:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboysafak

80 TL nin üstü bir tarife geçebilirsiniz. Ben 70 ödüyordum sorunsuz geçiş oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de şu anda daha yüksek aylık fatura ödediğim için bu tarifeye geçemedim. Bu konuda bir şikayet kaydı oluşturdum. Şikayetimi buraya da kopyalayayım:

Mevcut müşteriler için 1 Ocak 2019 tarihinde başlayan güzel bir kampanyanız var: 100 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız kampanyası. Bu kampanyaya geçmek istediğimde, mevcut başka bir kampanyadan yararlandığım için geçiş yapamayacağım söylendi. Burada benim adıma çok adaletsiz bir durum var: Şu anda 50 Mbps hız için 98 TL ödüyorum. Hem de kotalı. Bu tarifeye geçenler ise 100 Mbps yani iki kat hız için 76 TL ödeyecekler ve üstelik kota yok. Yaklaşık 20 yıldır KabloNet, 28 yıldır da (Türk Telekom zamanlarından beri) Kablo TV abonesiyim. 24 ay taahhüt veren bir abonenin en cazip şartlardan yararlanabilmesi lazım, ama bu örnekte taahhüt vermiş olmak benim zararıma işliyor ve ben yüksek hızdan yararlanamıyorum.

100 Mbps hızdan yararlanabilmem için bana nasıl bir yöntem önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.