Şimdi Ara

MetroNete geçtim TTnete son....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
5.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle metroneti kullanıyorum ıptv teknolojisiyle, ev telefonu olmadan direk pirizden netime bağlanıyorum

2 mb, ayda 33 lira ...

Tek sorun daha çözemediğim, evde iki pc var bu ise tek çıkışlı. Nasıl olacak bilmiyorum diğer laptop netsiz şuan:(

Edit;

Türktelekom da eğer sözleşmeniz var ise fes etme bedelinin 250 lirasını kampanya gereği bu firma karşılıyor benide caydıran bu oldu zaten artı fiber optk koblo ile hizmet veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMueL 19.o7* -- 4 Eylül 2010; 0:07:03 >

• eski modemini kullan bu arada 2mb de adk war mı
  • switch hub
  • bende uydunet var birini usb den birini ethernet yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinqlTRl

eski modemini kullan bu arada 2mb de adk war mı

Adil kullanım değil direk 2mb sınırsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

An itibariyle metroneti kullanıyorum ıptv teknolojisiyle, ev telefonu olmadan direk pirizden netime bağlanıyorum

2 mb, ayda 33 lira ...

Tek sorun daha çözemediğim, evde iki pc var bu ise tek çıkışlı ethernet var. Nasıl olacak bilmiyorum diğer laptop netsiz şuan:(

iptv'yi kullanabiliyor musun?
  • Bunlarda port açmak sorun oluyor genelde. Ayrıca bilmiyorum ama router yoksa (ki büyük ihtimalle yoktur.) ve sistem bir kullanıcıya tek ip atıyorsa diğer bilgisayardan bağlanamazsın. Router almalısın. Uydunet bir kullanıcıya maksimum 2 ip atıyor mesela. 3. bilgisayarı bağladığınız zaman internete giremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

An itibariyle metroneti kullanıyorum ıptv teknolojisiyle, ev telefonu olmadan direk pirizden netime bağlanıyorum

2 mb, ayda 33 lira ...

Tek sorun daha çözemediğim, evde iki pc var bu ise tek çıkışlı ethernet var. Nasıl olacak bilmiyorum diğer laptop netsiz şuan:(

iptv'yi kullanabiliyor musun?

Galiba ıptv tam olarak faydalanamıyosun, sadece priz vasıtasıyla modem görevi yapan bi aparatla evin her bölgesinde bağlantı kurabiliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMueL 19.o7* -- 3 Eylül 2010; 23:43:31 >
  • Metroneti sadece şirketlere veriyor sanıyordum? Evinize mi bağlattınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Metroneti sadece şirketlere veriyor sanıyordum? Evinize mi bağlattınız?

artık bireyselde vermeye başladı
  • quote:

katılıyorum bunu yazcaktım en son satırda gördüm.

Edit:Sitesinde gördüm bireysel olarak verebiliyorlar heryerde varmıdır acaba 10mbit'e kadar nasıl cok güzel görünuyor araştırmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchutZ -- 3 Eylül 2010; 23:42:45 >
  • Hayırlı olsun Tarifeler güzel diye duymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Bunlarda port açmak sorun oluyor genelde. Ayrıca bilmiyorum ama router yoksa (ki büyük ihtimalle yoktur.) ve sistem bir kullanıcıya tek ip atıyorsa diğer bilgisayardan bağlanamazsın. Router almalısın. Uydunet bir kullanıcıya maksimum 2 ip atıyor mesela. 3. bilgisayarı bağladığınız zaman internete giremiyor.

Ben de normal datron modem var ve bu işlevi "adsl splitter" yapmam mümkün değil mi şimdi
  • quote:

Bireysele veriyorlar fakat her yere değil, başvuru formunda mevcut desteklenen bölgeler.
  • Az önce ben de başvuruda bulundum. Bizim siteye gelebilir belki. 10 megabit sınırsız 47 lira.

Speedtest ten test yapıp ping süresini öğrenebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 3 Eylül 2010; 23:47:16 >
  • Genel bir cevap vereyim ;

Ben ankara altındağ / başpınar mahallesinde oturuyorum burda toki bloklarında oturuyoruz .

Yaklaşık bi haftadır bu arkadaşlar üye alımıyla meşguller ve bizim kapımızıda çaldılar yalnız sadece bizim toki blokların da olur bu hizmet, başka müstakil ev ya da eski apartmanlarda olmuyor sanırım (o da elektrik tesisatından dolayı diyolar)
  • quote:

Metronet şirketin adı. Siteye fiber geliyor elektrik ağı ile int dağıtılıyor.
  • Başvuruda sadece İzmit - Kartepe' (ebesinin nikahında dağ yamacı) e gelmiş. Başvuru yapamıyorum. Nasıl başvuru yapıcaz? Bunu ben kağıtlara bastırır mahalleyi dolanırım ön başvuru yapalım herkes başvuru yapsın aynı fiyata 10 kat hızlı internet yanında 300 dk telefon görüşmesi hediye falan diye dolaşır imza neyim toplarım getirttirmek isterim yani o derece iyi bi kampanya.
  • quote:

Az önce ben de başvuruda bulundum. Bizim siteye gelebilir belki. 10 megabit sınırsız 47 lira.

Speedtest ten test yapıp ping süresini öğrenebilir misin?

MetroNete geçtim TTnete son....
  • Arkadaş az önce metronet i aradım aynen acıklıyorum;

Sadece sitelere verebiliyorlarmış.
    Ben bursada oldugum ıcın Bursa'ya yakın zamanda gelıcekmış.
    Çok güzel bi haber örneğin ttnet'e kampanya amacıyla 24 ay bağlı kalmak zorundasınız ve cıkmak ıcın kampanyadan yararlandıgınız parayı verip çıkabiliyorsunuz.Ve bunu metronet 250TL ' ye kadar ödeyebiliyor.oturdugum yerde olsa yarın bağlatırım ping de gayet iyi
    Sitede oturan arkadaş her zaman bir adım öndeler imrendim vallahi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.