Şimdi Ara

MetroNete geçtim TTnete son....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (11 Mobil) - 6 Masaüstü11 Mobil
5 sn
103
Cevap
0
Favori
4.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 56
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SaMueL 19.o7* (11 mesaj) tsz (7 mesaj) GoldPunch (6 mesaj) hakaniko (6 mesaj) Haplo (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MetroNete geçtim TTnete son....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    An itibariyle metroneti kullanıyorum ıptv teknolojisiyle, ev telefonu olmadan direk pirizden netime bağlanıyorum

2 mb, ayda 33 lira ...

Tek sorun daha çözemediğim, evde iki pc var bu ise tek çıkışlı. Nasıl olacak bilmiyorum diğer laptop netsiz şuan:(

Edit;

Türktelekom da eğer sözleşmeniz var ise fes etme bedelinin 250 lirasını kampanya gereği bu firma karşılıyor benide caydıran bu oldu zaten artı fiber optk koblo ile hizmet veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMueL 19.o7* -- 4 Eylül 2010; 0:07:03 >

|
    |

Güney Kore Sinema Sever
  • Binbaşı
    1478 Mesaj
    eski modemini kullan bu arada 2mb de adk war mı
    |
    |
    switch hub
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

switch hub
    bende uydunet var birini usb den birini ethernet yap
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: KinqlTRl

Adil kullanım değil direk 2mb sınırsız
    |
    |

Güney Kore Sinema Sever
  • Yarbay
    7342 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

An itibariyle metroneti kullanıyorum ıptv teknolojisiyle, ev telefonu olmadan direk pirizden netime bağlanıyorum

2 mb, ayda 33 lira ...

Tek sorun daha çözemediğim, evde iki pc var bu ise tek çıkışlı ethernet var. Nasıl olacak bilmiyorum diğer laptop netsiz şuan:(

iptv'yi kullanabiliyor musun?
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: KinqlTRl

Adil kullanım değil direk 2mb sınırsız

Alıntıları Göster
    Bunlarda port açmak sorun oluyor genelde. Ayrıca bilmiyorum ama router yoksa (ki büyük ihtimalle yoktur.) ve sistem bir kullanıcıya tek ip atıyorsa diğer bilgisayardan bağlanamazsın. Router almalısın. Uydunet bir kullanıcıya maksimum 2 ip atıyor mesela. 3. bilgisayarı bağladığınız zaman internete giremiyor.
    |
    |

Take a look to the sky just before you die, it's the last time you will!

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

2 mb, ayda 33 lira ...

Tek sorun daha çözemediğim, evde iki pc var bu ise tek çıkışlı ethernet var. Nasıl olacak bilmiyorum diğer laptop netsiz şuan:(

iptv'yi kullanabiliyor musun?

Galiba ıptv tam olarak faydalanamıyosun, sadece priz vasıtasıyla modem görevi yapan bi aparatla evin her bölgesinde bağlantı kurabiliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMueL 19.o7* -- 3 Eylül 2010; 23:43:31 >
    |
    |

Güney Kore Sinema Sever
  • Emekli Yönetici
    28447 Mesaj
    Metroneti sadece şirketlere veriyor sanıyordum? Evinize mi bağlattınız?
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-20-12-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
  • Teğmen
    247 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

artık bireyselde vermeye başladı
    |
    |
    quote:

katılıyorum bunu yazcaktım en son satırda gördüm.

Edit:Sitesinde gördüm bireysel olarak verebiliyorlar heryerde varmıdır acaba 10mbit'e kadar nasıl cok güzel görünuyor araştırmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchutZ -- 3 Eylül 2010; 23:42:45 >
    |
    |

Hayırlı olsun Tarifeler güzel diye duymuştum
    |
    |

True Blood/Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/

How I Met Your Mother/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Bunlarda port açmak sorun oluyor genelde. Ayrıca bilmiyorum ama router yoksa (ki büyük ihtimalle yoktur.) ve sistem bir kullanıcıya tek ip atıyorsa diğer bilgisayardan bağlanamazsın. Router almalısın. Uydunet bir kullanıcıya maksimum 2 ip atıyor mesela. 3. bilgisayarı bağladığınız zaman internete giremiyor.

Ben de normal datron modem var ve bu işlevi "adsl splitter" yapmam mümkün değil mi şimdi
    |
    |

Güney Kore Sinema Sever
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Bireysele veriyorlar fakat her yere değil, başvuru formunda mevcut desteklenen bölgeler.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: édizort

quote:

Bireysele veriyorlar fakat her yere değil, başvuru formunda mevcut desteklenen bölgeler.

Alıntıları Göster
    Az önce ben de başvuruda bulundum. Bizim siteye gelebilir belki. 10 megabit sınırsız 47 lira.

Speedtest ten test yapıp ping süresini öğrenebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 3 Eylül 2010; 23:47:16 >
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-20-12-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: édizort

quote:

Alıntıları Göster
    Genel bir cevap vereyim ;

Ben ankara altındağ / başpınar mahallesinde oturuyorum burda toki bloklarında oturuyoruz .

Yaklaşık bi haftadır bu arkadaşlar üye alımıyla meşguller ve bizim kapımızıda çaldılar yalnız sadece bizim toki blokların da olur bu hizmet, başka müstakil ev ya da eski apartmanlarda olmuyor sanırım (o da elektrik tesisatından dolayı diyolar)
    |
    |

Güney Kore Sinema Sever

• Yüzbaşı
    567 Mesaj
    quote:

Metronet şirketin adı. Siteye fiber geliyor elektrik ağı ile int dağıtılıyor.
    |
    |

Genel bir cevap vereyim ;

Ben ankara altındağ / başpınar mahallesinde oturuyorum burda toki bloklarında oturuyoruz .

Yaklaşık bi haftadır bu arkadaşlar üye alımıyla meşguller ve bizim kapımızıda çaldılar yalnız sadece bizim toki blokların da olur bu hizmet, başka müstakil ev ya da eski apartmanlarda olmuyor sanırım (o da elektrik tesisatından dolayı diyolar)

Alıntıları Göster
    Başvuruda sadece İzmit - Kartepe' (ebesinin nikahında dağ yamacı) e gelmiş. Başvuru yapamıyorum. Nasıl başvuru yapıcaz? Bunu ben kağıtlara bastırır mahalleyi dolanırım ön başvuru yapalım herkes başvuru yapsın aynı fiyata 10 kat hızlı internet yanında 300 dk telefon görüşmesi hediye falan diye dolaşır imza neyim toplarım getirttirmek isterim yani o derece iyi bi kampanya.
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Az önce ben de başvuruda bulundum. Bizim siteye gelebilir belki. 10 megabit sınırsız 47 lira.

|
    |

Güney Kore Sinema Sever
  • Yarbay
    2658 Mesaj
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaş az önce metronet i aradım aynen acıklıyorum;

Sadece sitelere verebiliyorlarmış.

Ben bursada oldugum ıcın Bursa'ya yakın zamanda gelıcekmış.

Çok güzel bi haber örneğin ttnet'e kampanya amacıyla 24 ay bağlı kalmak zorundasınız ve cıkmak ıcın kampanyadan yararlandıgınız parayı verip çıkabiliyorsunuz.Ve bunu metronet 250TL ' ye kadar ödeyebiliyor.oturdugum yerde olsa yarın bağlatırım ping de gayet iyi

Sitede oturan arkadaş her zaman bir adım öndeler imrendim vallahi.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.