Şimdi Ara

Metroda kızla tanışma ihtimali

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Metroda kızla tanışma ihtimali
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    366 Mesaj
    bugun metroda başıma gelme ihtimali olan olay dun gs maçından sonra yenikapi metrosuna bindim vagonun diger kısmında bu hanım kızı 0.50 miyop gozlerimle yuzunu tam goremiyorumda biraz süzdüm.neyse aynı istasyonda indik hemen önümde yürüyor ben marmaraya binecegim icin biraz hızlandım ve metro girisimde kartımı okuttum yuruyen merdivenlerin indikten sonra ayıp olmasın diye son bir hamleyle bunu arkamda bırakarak gectim. neyse metroyu bekliyorum ama artık nasıl yürüdüysem kız ortalıkta görünmüyor. metro geldi kapılar açıldı ilk adımımı attım kız gireceğim kapiya dogru yoneldi. tabi ben suratına dahi bakmadan metroda köşeyi kaptım :). sonra kız gelip yaniima oturmasın mı? sıradan olay içimde garip bir heyecana dönüştü. yanımda olduğunda bırak suratına bakmayı o tarafa donemiyorum bile yanlış anlar diye. bir yandan telefondan ingilizce bir yazı açtım hem okumak icin, hem de olurda telefona bakarsa "bak ben o bildiğin comarlardan degilim cool havalarındayım" mesaji vermeye hedefliyorum. bir anlık onun elindeki telefona dogru baktım ve telefonun hemen altındaki bir kartta tam da ad soyadı görünüyordu. ( y....g.. )garip sekilde saniyesinde hafızama kazındı .) en son ayrılık çeşmeye geldik ve kapı açılana kadar oturdum bekledim hatta bir an ben son durakta inmek istemedim öyle otursam oturur mu acaba diye kendi kendime senaryo kuruyorum. neyse sonra dayanamadım bu ağır baskıya ve hızlıca sırt çantamla kapıya doğru yöneldim ve son merdivenden inerken arkada tel ile konuştuğunu gördüm. kızın facebook falan buldum sanırım erkek arkadaşı falan yok klasik ve ya avukat ya da hukuk öğrencisi benden büyük olma ihtimali var. ne yapsam bilemedim bir arkadaşa anlattım klasik türk kankasi gaz veriyor falan. not en son kız arkadaşım 2 sene once oldu. bayadır sevgi aşk seylerini takmıyorum bir mallık yaparda kıza kendimi anlatıp yazarsam zıt tepki yaparsa bu giri silinecek. ve anlayın ki kanka gazına gelmeyin hadi eyvallah .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Çavuş
    53 Mesaj
    Noldu hocam? Güzel bir haber ver bize.

|
    |
    Okuyun tanga giyen zebani

|
    |
    Telefonda ingilizce yazılara bakarak kendini çomarlar diye adlandırdığın bir kitleden soyutladın demek hmm. Çomarlar biz Türkler oluyoruz senin hesabına göre? Sırf birilerini etkilemek için ruhumu bile satarım diyen tiplerden misin yoksa?

|
    |

Bugün( sabahçılar için hala bugün ) uyandım,yemek yedim spora geçtim. Spora bi arkadaşımla gidiyoruz. Bunu yanıma çektim kanka ben bugün kız tavlıycam. Ya yanımda olursun sanada bi tane düşürürüz ya da beklersin dedim. Neyse bu tamam kanka yaparız ederiz moduna girdi. Sonra arkadaşımla sporumuzu yaptık. Sonrasında da starbucksa kahve içemeye gittik. Kahvemizi aldık dışarı geçtik ve kahvelerimizi yudumlamaya başladık.

Veeeee kafamı sağa çevirmemle birlikte gözüme birisi ilişti. Sanırım 2-3 saat boyunca kızı kestim. Ama öyle böyle değil köpek gibi bakıyorum. Fakat kız kafasını kaldırıp bir kere bile bakmadı asdasd :D. Neyse ben bu arkadaşla konuşuyorum. Diyorum ki kardeşim gel gidelim kızlarla konuşalım onlarda iki kişi bizde iki kişiyiz. Şimdi ben tek gidersem sıkıntı olur. Arkadaşda yok ben yaşlandım yapamam edemem vs diyo. Neyse saat 12 oldu mekan kapanıcak. Biz erkenden kalktık arkadaşı arabaya yolladım. Ben kapıda kızı bekliyorum. gelsinde güzel bi giriş yapıyım diye düşünüyorum. Bi baktım kızlar arka kapıdan çıkıyo.

Direk arabaya koştum, bizde de şansa türkiyede nadir bulunan bi arabadan var. Yani motoru 5000cc felan gerisini siz düşünün :D Dedim ki hemen arka kapıya sürüyosun ve kızları görünce duruyosun. Arkadaş dediğim gibi yaptı kızları görünce önlerinde durdu. İndim kıza doğru koştum. Kusura bakma ben normalde böyle şeyler yapmam ama senden çok hoşlandım cafede de yanına gelemedim çünkü ders çalışıyodunuz felan filan yaptım. Pat telefonu çıkardım eğer numarını vermek istersen tam zamanı dedim. Kız tamam veririm diyip numarayı verdi. Sonra arabaya binip basıp gittik.

Kıza whatsappdan mesaj attım fakat tek tık

Meğersem telefonun sarjı bitmiş sonrasında 3-4 saat konuştuk ve konuşmaya devam edicez gibi

Yani özetle yakaladın mı affetmiyceksin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 4 Aralık 2019; 6:17:14 >

• Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Bikere biriyle tanıştım metroda ayrı bi tane de hızlı trende +numaraları ama bu kadar ne takıyorsunuz paragraf yazmışsınız anlamadım.

|
    |

• Çok iyi. Allah devamını erdirsin hocam. Ama o tek tiki gördüğünde aklına gelenleri düşünemiyorum :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Rammstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.