Şimdi Ara

Metrobüste öpüşen gençlere müdahale eden bir yolcuya böyle tepki gösterdiler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle insanların azalıp tepki gösterenlerin artması güzel bir şey. Çocuk tecavüzlerine sesleri çıkmaz ama birbirini seven gençlere de karışırlar. Çünkü sevgi bu adamların lugatında yok. Nefret toplumu olmuşlar. Ben zamanında yapamadım onlarda yapmasınlar diye düşünüyor. Azalarak bitecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    bi sonrası ne manaya geliyo ona bakman lazım olduğunu düşünüyorum.
  • Technotronic kullanıcısına yanıt
    Biz konyada ara sıra tepki alıyoruz hiç abartı birşey yapmadığımız halde. İşin en üzücü yanı seni uyaran insanlar ya evde ensest çıkıyor ya da akşm pavyonlarda konslara para yediren kıro tayfası orta yaş dayı olması. Polisler desen suçluya sesi çıkmaz bizi böyle sivil öğrenci görüp artist artist hareketler.
  • Otobüs fantezisi ne ara yayıldı onu anlamadım ben, ulan o kadar insanın içinde zaten bu işi yapıyorsan sende ki sevgi duygusunu cinsel açlık almış utanmaz herif.
  • Bu öpüşme olaylarında tepki gösterilen öpüşme eylemini görmediğim için yorum yapmıyorum.
  • Laiklik elden gidiyeahh

• dokunmaktan farkı yoktur. öpüşmenin de yiyişmenin de. delikanlı adam susar başka tarafa çevirir kafasını. her koyun kendi bacağından asılmayacak mı? günah tı edep ti bunlarla uğraşmayın artık. aşağıdaki beyitleri bırakıyorum aralarından istediğini seçip alırsınız..

Canan gide rindan dağıla mey ola rizan
    Böyle gecenin hayr umulur mu seherinde?
    Sevgililer gitse, aşıklar dağılsa, şaraplar dökülse,
    Böyle gecenin hayır umulur mu seherinde?
    İdrak-i maâlî bu küçük akla gerekmez
    Zira bu terâzi o kadar sıkleti çekmez.
    Her şahs-ı harîmi Hak'a mahrem mi sanırsın
    Her tac giyen çulsuzu Edhem mi sanırsın?
    Dehri arasan binde bir âdem bulamazsın
    Adem görünen harları âdem mi sanırsın?

Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz
    Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
    Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz
    Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
    Aynası iştir kişinin söze bakılmaz,
    Şahsın görünür aklının yüksekliği eserinde.
    Sadık görünür kısvede erbab-i hiyanet
    Murşîd sanılır vehlede eshab-i delalet.
    Pek rengine aldanma felek eski felektir
    Zîrâ feleğin meşreb-i nâ-sâzı dönektir.
    Allah'a sığın şahs-ı halimin gazabından
    Zîrâ yumuşak huylu atın çiftesi pektir.
    Yaktı nice canlar o nezaketle tebessüm
    Şîrin dahi kasd etmesi câna gülerektir.
    Bed-asla necabet mi verir hiç üniforma
    Zer-dûz palan ursan eşek yine eşektir.
    Bed-maye olan anlaşılır meclis-i meyde
    İşret, güher-i âdemi temyize mihenktir.
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdîr
    Tekdîr ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    Milyonla çalan mesned-i izzette ser-efrâz
    Birkaç kuruşu mürtekibin câyi kürektir.
    Sirkat çoğalıp lâfz-ı sadakat modalandı
    Nâmus tamâm oldu hamiyyet yeni çıktı.
    Sâdıkları tahkîr ile red kaaide oldu
    Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı.

İnsana sadakat yakışır görse de ikrah
    Yardımcısıdır doğruların Hazreti Allah.
    İnsana sadakat yakışır görse de ikrah
    İnsana bağlılık yakışır, görse de [bunun aksi] kabul,
    Hak söyleyen evvel dahi menfûr idi gerçi
    Hainlere ammâ ki riâyet yeni çıktı.
    İslâm imiş devlete pâ-bend-i terakki
    Evvel yoğ idi işbu rivâyet yeni çıktı.
    İslam imiş devletin ilerlemesine engel,
    Önceden yok idi bu söylenti yeni çıktı.
    Zannetmeyin ki ben Amasya'da paşalık yaptım
    Gördüğüm yetimlere babalık yaptım.
    Kalkın ey Felah-ı Vatan dediler, kalktık
    Herkes oturdu, biz ayakta kaldık.
    Bi-baht olanın bâğına bir katresi düşmez
    Bârân yerine dürr-ü güher yağsa semâdan.
    Afv ile mübeşşer midir eshâb-ı meratib
    Kânun-i cezâ âcize mi hâs demektir?

En ummadığın keşf eder
    esrar-ı derunun
    Sen herkesi kör,
    alemi sersem mi sanırsın?
    En ummadığın keşf eder esrar-ı derunun
    Sen herkesi kör, alemi sersem mi sanırsın?
    En ummadığın kişi ortaya çıkartır sırlarını derindekinin
    Sen herkesi kör, evreni sersem mi sanırsın?
    İncinmemek istersen eğer mülk-i fenada
    Bir kimseyi incitmemeğe hasr-ı meram et.
    Erbab-ı kemali çekemez nakıs olanlar
    Rencide olur dide-i huffaş ziyadan.
    Olgun kişileri [bilgeleri] çekemez eksikliği olanlar
    Gece kuşlarının gözü rahatsız olur ışıktan.
    Asafın mikdarını bilmez Süleyman olmayan
    Bilmez insan kadrini alemde insan olmayan.
    Diyar-ı küfrü gezdim beldeler kâşâneler gördüm
    Dolaştım mülk-i İslâmı bütün virâneler gördüm.
    Müslüman olmayanların ülkelerini gezdim imar olunmuş gördüm,
    Müslüman ülkelerini gezdim harabeler gördüm.
    İkbal için ahbabı siayet yeni çıktı
    Bilmezdik evvel bu dirayet yeni çıktı.
    Gelecekte yükselmek için dostları çekiştirmek yeni çıktı,
    Bilmezdik önceleri bu beceri yeni çıktı.
    Bil illeti kıl sonra müdâvâta tasaddî
    Her merhemi her yâreye merhem mi sanırsın?
    (Önce hastalığı teşhis eyle; ancak ondan sonra deva için çareler ara. Her merhemi her yaraya iyi gelecek sanırsan aldanırsın)

• öpüşen iki bireyden biri neden rahatsız olur ki?

kesin kendisi yapamadığı veya yapamayacağı için, içindeki nefret, sinir gibi şeylerden dolayı tepki gösterir. Ben yapamayacaksam sizde yapamayın gibi.

Yoksa iki yetişkin bireyin birbirini öpmesi kimseyi alakadar etmemmeli. anlamıyorum biri onların görünce nasıl rahatsız olabiliyor. yani ne düşünüyor o anda aklına ne geliyorda bu onu rahatsız ediyor?
  • ne geniş mesheplı adamlar oldunuz ren geyiği gibi ortalıkta dolaşacaksınız yakında ?
  • Yahu şu laf da çok banal hale geldi. Nerden biliyorsun arkadaş tecavüz edenlere sesini çıkarmadıklarını, tecavüz senin önünde gerçekleşse müdahale etmez misin? Asıl sizin gibi zihniyetler bir kereden bir şey olmaz diyerek mi görmezden gelecek ben onu anlamadım. Bakma bakma... Hee oldu. Koskoca otobüste herkes bunlar öpüşüyor diye sağa sola bakacak. Yanaktan öpene ses çıkaranı göster bana direkt ağzına çarpayım tokadı, ki zaten ses çıkaran da olmaz çünkü sevdiğini belirten bir harekettir. Dudaktan da öpmesinler bir zahmet otobüste! Normalleştirmeyin şöyle olayları. Bilip bilmeden de konuşmayın birileri hakkında. Adam cesaret toplayıp onların yaptıklarına karşı çıktıysa elbette tecavüze uğrayanlara da aynı şekilde karşı çıkacaktır. Kıyamet alametlerinden biri de zinanın uluorta yapılacağıdır. Şimdi evlerde yapılıp gençler arasında anlatılarak normalleştiriliyor. Sonra yollarda, sokak, cadde köşelerinde de yapmaya başlayacaklar. Aynı olayın senin tanıdıklarına gelmesini nasıl hoş karşılamıyorsan bu olaylara da öyle yaklaş!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Böyle insanların azalıp tepki gösterenlerin artması güzel bir şey. Çocuk tecavüzlerine sesleri çıkmaz ama birbirini seven gençlere de karışırlar. Çünkü sevgi bu adamların lugatında yok. Nefret toplumu olmuşlar. Ben zamanında yapamadım onlarda yapmasınlar diye düşünüyor. Azalarak bitecekler
    Ahahaha videodaki dayı geldi. Konunun çocuk tecavüzleriyle falan ne alakası var. Ona tepki gösterip göstermediğine dair neye dayanarak yorum yapıyorsunuz ? “Bu insanlar sevgiye düşman “ “ Bu insanlar sanata düşman” ezberledik artık bunları.

Not: Akp/Çomar/ Yobaz düşmanıyım ama gerçekleri konuşmak lazım.

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    Çünkü sevgisiz büyümüşler. Bırak büyümeyi, kendileri yapılırken bile anası babası öpüşmemiş bunların :)

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Birbirini seven derken? Sen sevdiğin kadının zevkten orgazm olduğunu başkalarının görmesini ister misin? Neyin kafasını yaşıyorsunuz?

• DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    Fake hesabın ss'leriyle genel toplumu yargılamaya çalışma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Ahahaha videodaki dayı geldi. Konunun çocuk tecavüzleriyle falan ne alakası var. Ona tepki gösterip göstermediğine dair neye dayanarak yorum yapıyorsunuz ? “Bu insanlar sevgiye düşman “ “ Bu insanlar sanata düşman” ezberledik artık bunları.

Not: Akp/Çomar/ Yobaz düşmanıyım ama gerçekleri konuşmak lazım.

Alıntıları Göster
    Müneccimler ya herkesi yargılarlar oturdukları yerden

• Abi her şeyde olduğu gibi sapla samanı birbirine karıştırıyoruz.

Birincisi yaşadığımız toplumda milletin içinde öpüşmek tabi dudak dudağa abartarakdan bahsediyorum ahlak kurallarına aykırıdır

İkincisi hemen tecavüzde ne yaptın çocuklar yandı ne yaptın. Ne yapılsın abi ne istiyorsunuz yani gidip hapishaneyi basıp adamlar mı Öldürülsün veya bu dediğimi siz niye yapmadınız.

Son olarakta ben de bu İktidarın muhalifiyiyim. Benim Gençliğimde sınav soruları çalındı bütün her yere torpille adam alındı ekonomi Çöktü . Şimdi olayı hemen şuna niye ses çıkarmadın buna niye ses çıkarmadığına getirenler bu konularda siz ne yaptınız , güzel bir işin varsa bana ver araban varsa bana ver param yok bana ver suçlusu sensin, bu iktidari niye ortadan kaldırmadın benim de böyle mi düşünmem lazım

Yani her şeyi birbirine karıştırmakta üstümüze yok!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

öpüşen iki bireyden biri neden rahatsız olur ki?

kesin kendisi yapamadığı veya yapamayacağı için, içindeki nefret, sinir gibi şeylerden dolayı tepki gösterir. Ben yapamayacaksam sizde yapamayın gibi.

Yoksa iki yetişkin bireyin birbirini öpmesi kimseyi alakadar etmemmeli. anlamıyorum biri onların görünce nasıl rahatsız olabiliyor. yani ne düşünüyor o anda aklına ne geliyorda bu onu rahatsız ediyor?
    Öpmek başka öpüşmek başka, toplumun icinde öpüsmek sana normal geliyorsa diyebilecegim birsey yok. Bir de kendi yapamiyor kiskaniyor gibi seyler yazmissin, 10 kisiden 9 unun amaci da otobuste opusmek zaten mantiga bak yarabbim

• Bu ülke ne zaman böyle oldu yav. Herşey sen-ben oldu. Yazık.

Gençlerin otobüste French Kiss yapacak kadar gerizekalı olduklarını sanmıyorum. Uzun uzadıya öpüşmeyi French Kiss'i Türkiye'de kimse savunmaz. Oradaki kimse de o kadar abartı tepki vermez. Boş boş yorum yapmayın.

Çocuk belli ki masum bir öpücük kondurmuş dudaktan oradaki yobazda hemen başlamış homurdanmaya. Tepkiler bundan zaten. Ama anlayana. Buradaki yobaz ve dinci tayfaya ne anlatırsan anlat anlamazlar.
  • Öpüşmeyi çok büyük ayıp veya sapıklık olarak görenlerin, abazaların ve dinci yobazların görüşleri ortada.

Bir öpücüğü bile sapıklık olarak görenlerin ne olduğu belli. Sizin bu geri kafalılığınız yüzünden bu en ufacık olay bile büyütülüp tartışılır hale geliyor. Kendi kendinize kurallar oluşturmuşsunuz şu olmaz bu olmaz. Sevişmiyorlar deli gibi ateşli öpüşmüyorlar.

O zaman başkasıda sizin yanaktan öpüşmenize laf etsin diğeri başka bir şeye. Sizene kardeşim kafanızı çevirin. Burada böyle yazanlar %100 eminimki dışarda öpüşen çift gördümü gizli gizli izleyip hayaller kuruyordur. Sapık topluluğu sizi.
  • "Bu kızı dövse bu kadar rahatsız olmazdın" nedir? Daha saçma bir şey duyamazdım heralde, adamı yapmadığı bir şey için suçluyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.