Şimdi Ara

METRO TURİZM VARAN TURİZMİ DE SATIN ALDI !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yanlıs duymadınız varan metro turizmi degil metro turizm varanı satın aldı.. eskiden hakiki koç vardı onlarıda batırdılar.. istanbul seyahatte metrounun yuzunden izmire calısamıyor artık.. adamlar mafyamıdır nedir nereden buluyorlar bu kdar parayı.. corlu istanbul ve duzce istanbul 1 tl ye calısıyorlar uzun zamandır. ve otobuslerin neredeyse hepsi son model ..

not: tabikide servis ve muavin olaylarına girmiyorum orada sınıfta kalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 25 Haziran 2011; 20:40:02 >

• Kendin söylemişsin hocam servis falan kötü diye biyerden fire vermeleri gerekiyor elbet.
  • düzgün kaç tane turizm firması kaldı ki? varanda gitti demek.
  • Ben seviyorum metroyu.Genelde kafa adamlar oluyo servistekiler size cinsleri gelmiş.
  • gecenlerde istanbul otogarındayken metroda herkes kavga ediyodu hareket merkezindekilerle zamanında gelmedi otobusler aksam aksam iyi kapsıtılar.. bu kadar cok otobusleri var ama dogru duzgun işleri yok ne zaman gitsem bi seyler cıkıyo.
    anadoluyla gitmiştim bi ara onlardaki servis ikram güleryuz hiç bir firmada gormedim mesela.. metro kadar yaygın degiller ama temiz calısıyorlar en azından..
    mesela metro en son ist-cesmeye 60tl yapmıs fiyatları ulusoy bile 45tl iken ama metro dısındada aksam istdan giden firma kalmadı eskiden varan anadolu ulusoy kamil koc gece ist cesme yapardı şimdi tek metro kaldı ve fiyatıda hemen arttırdı.

eskiden hakiki koca binerdik istemesekte kimse hosnut degildi ama iflas etti adamlar izmir otogarının sahibi iken yakında metroda oyle olacak gibi
    kendi sitelerinde bile otobuslern trilyonluk oldugu yazıyor nerden buluyorlar parayı ya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 25 Haziran 2011; 21:04:29 >
  • Tabi rekabet olmayınca bi firmanın tekeline girince iş değişiyor.Haklısın.Ben metroda hep wireless sorunu yaşıyorum bu arada onuda belirteyim hazır konu varken.
  • ornegin anadoluda adamlar turk kahvesi ve kiralık netbook gibi hizmetlere basladılar.. ya ayrıca dondurma da veriyorlar yazın
    metroda hiç biri yok ama mecburen biniyoz bazende

sunuda belirteyim biz kucukken bi varan bi ulusoy bide boss bilirdik en lüks otobus firmaları diye .. bi efsaneydi varan ucak gibi herkes binemezdi . şimdi ne hallere dusmus ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 25 Haziran 2011; 21:14:51 >
  • Serbest piyasa ekonomisi
  • Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, A Plus yolcu hizmeti veren 65 yıllık otobüs firması Varan Turizm’i satın aldı. Atılan imza ile 120 otobüslük filoyu ve Varan ismini satın alan Öztürk’ün markaya özellikle sahil bölgelerine hizmet edecek şekilde büyük yatırım yapmayı planladığı öğrenildi.

Bir süredir yapılan görüşmelerin bugün sonuçlandığı öğrenildi. Satışa ilişkin rakam bilgisi gizlenirken, Varan Turizm’i Öztürk’ün şahsi olarak satın aldığı bildirildi. Halen 43 özmal olmak üzere toplam 120 otobüslük filoya sahip olan Varan’ın Türkiye çapında çeşitli illerde 230 bilet satış noktası bulunuyor.

Yıllık 1,5 milyon yolcu taşımacılığı yapan Varan’ın isminin değişmeyeceğini belirten şirket yetkilileri, amaçlarının özellikle sahil bölgelerinde A Plus yolcu taşımacılığında yeni yatırımlarla standart ve kaliteyi arttırmak olduğunu ifade ettiler.

Binden fazla çalışanı olan Varan Turizm’in Marmara, Ege, Akdeniz, Orta Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde 692 güzergaha, yurtdışına ise Avusturya, Bulgaristan ve Almanya’ya düzenli seferleri bulunuyor.

habervitrini
  • Metro piyasanın horozu. Her güzergahta otobüsü yok ama eli var.
  • Ulusoydaki rahatlık hiçbirinde yok.
  • kamilkoç akar
    birde metronun filosunun geniş olması çoğu otobüsünün yarısından fazlasının yani şahsa ait olması yani metroya değil
    ulusoy varan kamilkoç v.b firmalar çankırıya gitmezsken metro gidiyor bide bu var
  • Kamil Koç, Ulusoy, Anadolu iyiydi ama Varan başkaydı
  • boss vardı eskiden bide ama yollarda gormedik
  • Bence nedeni Varan'in simgesi olabilir. Maazallah mustehcendi yahu.
  • Trenler varken otobüsleremi binilir. Trenle yolculuklar çok rahat ve ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Trenler varken otobüsleremi binilir. Trenle yolculuklar çok rahat ve ucuz.

Trende her yere yok be hocam. Yoksa trenler gerçekten rahat ve ucuz. Koltuklar otobüslerden geniş. İstediğin yere geç otur. Canın sıkılırsa git vagonlar arasında gez. Bazen vagonlar arasında iyi muhabbet oluyor. Bu yıl inşallah üniversiteye başlarsam trenle Türkiye turu gibi bir şey yapmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

Bence nedeni Varan'in simgesi olabilir. Maazallah mustehcendi yahu.

ne alaka yahu
  • iyi olmadı. metroyu hiç sevmiyorum. rezil bir firma
  • anadoluda tekli koltukta var hatta tekli koltuklardaki 1 + 2 deki 2 yi birden de satın alabiliyosunuz ikiz bilet olayı kadınlar için daha cok canta vs koysunlar rahat gitsinler diye ama bi keresinde onumdeki cocukta almıstı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.